Ballard در 29 سپتامبر میزبان “روز سرمایه گذار و تحلیلگر 2020” مجازی است

Ballard در 29 سپتامبر میزبان “روز سرمایه گذار و تحلیلگر 2020” مجازی است

ونکوور ، قبل از میلاد، 16 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – Ballard Power Systems (NASDAQ: BLDP) (TSX: BLDP) امروز تأیید کرد که رویداد مجازی “روز سرمایه گذار و تحلیلگر 2020” را در سه شنبه ، 29 سپتامبرهفتم، 2020 از آغاز 7:00 صبح به وقت اقیانوس آرام (10:00 صبح ET؛ 4:00 بعد از ظهر CET) این رویداد برای همه علاقه مندان به اطلاعات به روز در مورد فضای هیجان انگیز سلول سوختی PEM و استراتژی و فعالیت های Ballard در آن باز است.

رندی MacEwen، رئیس جمهور بالارد و مدیر عامل شرکت گفت: “در این زمان که علاقه فوق العاده ای به اقتصاد هیدروژن و نقش پیل های سوختی در دفع کربن سازی وسایل نقلیه دارد ، ما مشتاقیم استراتژی شرکت Ballard و به روزرسانی های مربوط به زمینه های مهم تجاری را با سرمایه گذاران علاقه مند ، تحلیلگران و سایر سهامداران در میان بگذاریم. این رویداد همچنین فرصتی برای ملاقات و تعامل با تیم رهبری ارشد ما فراهم خواهد شد ، البته البته. ما همچنین میزبانی یک بحث را با پانلی از کارشناسان مستقل انرژی پاک انجام خواهیم داد ، که دیدگاه های مهمی در مورد مسیر آتی استقرار هیدروژن و سلول سوخت ارائه می دهند “

مطلب مرتبط  دوک انرژی قصد دارد ضمن ادامه یاری رسانی به مشتریان نیازمند کارولینای جنوبی ، به تدریج به کارهای تجاری استاندارد برگردد

روز سرمایه گذار و تحلیلگر سال 2020 دستور کار شامل این عناوین مهم خواهد بود:

  • استراتژی شرکت
  • کل بازارهای آدرس پذیر
  • وضعیت چین سرمایه گذاری مشترک
  • به روز رسانی های بازار… .چین ، اروپا & آمریکای شمالی
  • نقشه راه محصول
  • استراتژی کاهش هزینه

جزئیات بیشتر ، از جمله اطلاعات شماره گیری از طریق وب ، در وب سایت شرکت در دسترس خواهد بود اینجا. این رویداد پس از واقعیت در www.ballard.com/investors فیلمبرداری و قابل مشاهده خواهد شد.

مطلب مرتبط  Talos Energy دستورالعمل رسمی برای تقسیم زمینه زاما را طی 120 روز کاری دریافت می کند

درباره سیستم های قدرت بالارد
چشم انداز Ballard Power Systems (NASDAQ: BLDP؛ TSX: BLDP) تأمین انرژی سلول سوختی برای یک سیاره پایدار است. پیل های سوختی PEM با انتشار صفر Ballard امکان تحریک از جمله اتوبوس ، کامیون های تجاری ، قطارها ، شناورهای دریایی ، اتومبیل های سواری ، لیفتراک و پهپادها را فراهم می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بالارد ، لطفاً به سایت www.ballard.com مراجعه کنید.

مطلب مرتبط  A Year Record - نکات برجسته از گزارش سالانه SANY در سال 2019

SOURCE Ballard Power Systems Inc.

لینک های مربوطه

www.ballard.com

پاسخی بگذارید