Ballard پشته سلول سوختی با تراکم بالا و پیشرو در صنعت را برای پیشرانه خودرو راه اندازی می کند

Ballard پشته سلول سوختی با تراکم بالا و پیشرو در صنعت را برای پیشرانه خودرو راه اندازی می کند

FCgen®-HPS به طور کامل توسط استانداردهای سختگیرانه خودرو در برنامه راه حل های فناوری شرکت با آئودی AG (“AUDI” ؛ www.audi.com) توسط بالارد طراحی و توسعه داده شد. بالارد در حال حاضر حق استفاده از FCgen را دارد®-HPS برای کاربردهای مختلف ، از جمله وسایل نقلیه اتوبوس ، ریلی ، دریایی ، معدن ، ساخت و ساز و هوا فضا ، همراه با برنامه های قدرت ثابت. امروز بالارد برای گسترش حق استفاده از FCgen با AUDI تفاهم نامه همکاری غیر الزام آور امضا کرد®-HPS در همه برنامه ها ، از جمله کامیون های تجاری و اتومبیل های سواری.

FCgen علاوه بر این که دارای چگالی با قدرت بالا است®-HPS ترکیبی از معیارهای عملکرد چشمگیر را ارائه می دهد ، از جمله:

  • توان خروجی بالا: حداکثر سطح توان 140kW ، با مقیاس پذیری برای چندین بلوک قدرت.
  • دمای عملیاتی بالا: تا 95ایحداکثر دمای عملیاتی C ، که اجازه می دهد تا برای سیستم های خنک کننده کارآمد تر و کوچکتر و
  • قابلیت های هوای سرد ناهموار: -28ایقابلیت فریز C با رمپ قدرت سریع.

رندی MacEwen، مدیر عامل شرکت Ballard گفت ، “در حالی که دولتهای سراسر کره زمین به طور فزاینده ای هیدروژن سبز را به عنوان نقش اصلی در مسیر رسیدن به کربن صفر خالص اعلام می کنند ، همچنین یک شناخت فزاینده وجود دارد که سیستم های سلول سوختی با انتشار صفر به خوبی برای کربن زدایی طیف وسیعی از کاربردهای انگیزشی که در طول تاریخ دشوار بوده است. این امر در مورد اتوبوس ها ، کامیون های تجاری ، قطارها و شناورهای دریایی که نیاز به بار سنگین ، برد طولانی و سوخت گیری سریع دارند ، صادق است. این موارد استفاده معمولاً دارای انبار بازگشت به پایه هستند سوخت گیری مجدد ، که چالش مقیاس بندی زیرساخت سوخت گیری هیدروژن را کاهش می دهد®-HPS پشته سلول سوختی با چگالی بالا را به مجموعه محصولات فعلی بالارد اضافه می کند ، از تلاش های ما برای نفوذ به این بازارهای بزرگ آدرس پذیر پشتیبانی می کند ، در عین حال موقعیت طولانی مدت ما را برای برنامه های انگیزشی آینده ، از جمله اتومبیل های سواری و تحرک هوای شهری بهبود می بخشد. “

مطلب مرتبط  Peabody برای اعلام نتایج برای سه ماهه منتهی به 30 ژوئن 2020

دکتر. کوین کولبو، Ballard CTO خاطرنشان كرد ، “FCgen®-HPS از طریق پیشرفت های انجام شده توسط Ballard در مجموعه های الکترود غشایی یا MEA و صفحات دو قطبی کربن ارزش قابل توجهی را تحویل می دهد. در حالی که FCgen®-HPS یک استاندارد صنعتی جدید برای تراکم نیرو برقرار می کند ، ما با پیشرفت مداوم در تراکم قدرت ، دوام ، پارامترهای عملیاتی ، قابلیت شروع یخ زدن ، بهره وری و کل هزینه های چرخه زندگی ، میله های حیاط را در Ballard در طراحی پشته حرکت می دهیم. در Ballard ، ما معتقدیم که در طراحی پشته ها و سیستم های پیل سوختی PEM دارای استعداد پیشرو در صنعت هستیم که بهترین عملکرد و ارزش را برای بازارهای هدف ما ارائه دهند. ”

مطلب مرتبط  مزایای گسترده - کریدور انرژی پاک نیرو را با قیمت تخفیف برای ماین تحویل می دهد

اطلاعات بیشتر در مورد FCgen®پشته سلول سوختی -HPS موجود است اینجا.

بالارد و AUDI انتظار دارند در سال 2020 توافق نامه های قطعی را امضا کنند تا شرایط یادداشت تفاهم را که در بالا ذکر شد ، رسمی کنند.

درباره سیستم های قدرت بالارد
چشم انداز Ballard Power Systems (NASDAQ: BLDP؛ TSX: BLDP) تأمین انرژی سلول سوختی برای یک سیاره پایدار است. این شرکت محصولات پیل سوختی را تولید می کند که هزینه ها و خطرات مشتری را کاهش می دهد و به مشتریان در حل چالش های فنی دشوار یا رسیدگی به فرصت های جدید تجاری کمک می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بالارد ، لطفاً به سایت www.ballard.com مراجعه کنید.

این نسخه شامل گزاره های آینده نگرانه در مورد عملکرد پیش بینی شده محصول و سایر ویژگی ها است. این اظهارات آینده نگر ، انتظارات فعلی بالارد را منعکس می کند ، همانطور که در بخش 27A قانون اوراق بهادار سال 1933 ، با اصلاحیه ، و بخش 21E از قانون مبادله اوراق بهادار از سال 1934 ، با اصلاحیه پیش بینی شده است. هرگونه اظهارات آینده نگرانه بر اساس فرضیات بالارد در رابطه با پیش بینی های مالی و انتظارات آن در مورد تلاش های توسعه محصول ، ظرفیت تولید و تقاضای بازار است.

مطلب مرتبط  CPS Energy درخواست جهانی بسته FlexPOWER BundleSM را برای پیشنهاد ارائه Cleaner ، Greener Energy به سان آنتونیو ، تگزاس ، ایالات متحده آغاز کرد.

این اظهارات شامل خطرات و عدم اطمینان است که ممکن است باعث شود نتایج واقعی Ballard از نظر مادی متفاوت باشد ، از جمله تغییرات کلی اقتصادی و نظارتی ، اتکای مخرب به اشخاص ثالث ، دستیابی موفقیت آمیز به برنامه های تجاری ما و دستیابی و حفظ سودآوری. برای بحث دقیق در مورد این عوامل و عوامل خطر دیگر که می توانند عملکرد آینده بالارد را تحت تأثیر قرار دهند ، لطفاً به جدیدترین فرم اطلاعات سالانه بالارد مراجعه کنید. خوانندگان نباید به بیانیه های آینده نگر بالارد وابسته باشند و بالارد هیچ تعهدی برای به روزرسانی یا انتشار هرگونه اصلاح در این بیانیه های آینده نگر ، به غیر از آنچه در قوانین لازم الاجرا است ، نمی پذیرد.

این اطلاعیه مطبوعاتی به منزله پیشنهاد فروش یا درخواست پیشنهاد خرید اوراق بهادار نیست. سهام مشترک Ballard طبق قانون اوراق بهادار ایالات متحده در سال 1933 ، به عنوان اصلاح شده ، یا قوانین مربوط به اوراق بهادار در حوزه قضایی دیگر ثبت نشده است و ممکن است در آن عرضه یا فروخته نشود ایالات متحده ثبت نام غایب یا معافیت قابل اعمال از شرایط ثبت نام.

SOURCE Ballard Power Systems Inc.

لینک های مربوطه

www.ballard.com

پاسخی بگذارید