Bechtel بالای بخش 3 در سایت ساخت و ساز نیروگاه هسته ای ایالات متحده قرار می گیرد

Bechtel بالای بخش 3 در سایت ساخت و ساز نیروگاه هسته ای ایالات متحده قرار می گیرد

مدیر پروژه بچل گفت: “این یک نقطه عطف مهم برای پروژه است و نشان دهنده صعود از ساختمان سپر برای این واحد است.” برایان ریلی.

مخزن بخش عمده ای از سیستم های ایمنی AP1000 است. سیستم مخزن آب برای اینکه رآکتور را به حالت خاموش ایمن بکشاند ، نیازی به مداخله فعال از طرف اپراتور یا برق ندارد. این مخزن تقریباً 750،000 گالن آب خنک کننده را در صورت بروز اضطراری ، حتی در صورت از بین رفتن توان خارجی ، آماده جریان در مخازن مهار خواهد کرد. این آب همچنین می تواند به سمت بالای مخزن سوخت مصرف شده هدایت شود ، در حالی که خود مخزن را می توان از آب ذخیره شده در جای دیگر محل ، مجدداً پر کرد.

آماده سازی و آماده سازی در داخل ادامه می یابد ، اما تنظیم ماژول شبح متمایز طراحی AP1000 را کامل می کند.

مطلب مرتبط  Arçelik در عملیات تولید جهانی از نظر کربن خنثی می شود

ریلی افزود: “این روز قابل توجهی در پروژه است زیرا این آخرین آسانسور بزرگ و سنگین برای واحد 3 است.” “من به تیمی که این وظیفه مهم را به پایان رسانده ، بسیار افتخار می کنم. آنها با خیال راحت یک نقطه عطف چشمگیر را در شرایط دشوار برای مشتری خود تحویل دادند. ما همچنان که با انتقال این واحدها به عملیات نزدیک تر می شویم ، پیشرفت خود را انجام می دهیم. بخشی از ساختن آینده انرژی هسته ای در ایالات متحده“”

بچل بیش از 74000 مگاوات ظرفیت تولید هسته ای جدید را به اتمام رسانده و خدمات مهندسی و / یا ساخت و ساز را در بیش از 80 درصد نیروگاه های هسته ای در ایالات متحده و 150 گیاه در سراسر جهان.

مطلب مرتبط  پیش بینی می شود که بازار جهانی الکل ایزوپروپیل الکل تا سال 2026 از 8 میلیارد دلار فراتر رود.

Bechtel مسئولیت تکمیل ساخت واحدهای Vogtle 3 و 4 را با مدیریت South Nuclear ، شرکت تابعه شرکت جنوبی که دو واحد موجود را در Plant Vogtle فعالیت می کند. واحدهای Vogtle 3 و 4 اولین واحدهای Westinghouse AP1000 هستند که در ایالات متحده ساخته می شوند.

رسانه ها

درباره بچل
بچل یک مهندس قابل اعتماد ، مهندسی ساخت و ساز و مدیریت پروژه در صنعت و دولت است. متمایز از کیفیت مردم ما و درایوهای بی امان ما برای ارائه موفق ترین نتایج ، ما توانایی های خود را با اهداف مشتریان خود تراز می کنیم تا تأثیر مثبت ماندگار را ایجاد کنیم. از سال 1898 ، ما به مشتریان كمك كردیم بیش از 25000 پروژه را در 160 كشور در هر هفت قاره كه اشتغال ایجاد كرده اند ، اقتصادهای رشد یافته ، بهبود مقاومت در برابر زیرساخت های جهان ، افزایش دسترسی به انرژی ، منابع و خدمات حیاتی داشته و به جهانیان تبدیل كنیم. مکانی امن تر و تمیز

مطلب مرتبط  اولین کوره از نوع احتراق گاز مداوم در جهان "C-SERT-RHK" برای ساخت الکترود باتری لیتیوم یون به فروش می رسد توسط Noritake ، توکیو گاز و TGES

بچل در خدمت زیرساخت ها است. هسته ای ، امنیتی و زیست محیطی؛ نفت ، گاز و مواد شیمیایی؛ بازارهای معدن و فلزات. خدمات ما از طریق برنامه ریزی و سرمایه گذاری اولیه ، از طریق راه اندازی و بهره برداری محدود است. www.bechtel.com

تماس رسانه ای:

آماندا میکسل
T: +1 706 437 2901
ج: +1 706 360 5526
[email protected]

فرد دی سوزا
T: +1 703 429 6435
ج: +1 571 364 5733
[email protected]

منبع بختل

لینک های مربوطه

http://www.bechtel.com

پاسخی بگذارید