BioLogiQ استیون شرمن را برای هدایت مرحله بعدی رشد به مدیرعامل ارتقا می دهد

BioLogiQ استیون شرمن را برای هدایت مرحله بعدی رشد به مدیرعامل ارتقا می دهد

IDAHO FALLS ، آیداهو، 22 اکتبر 2020 / PRNewswire / – BioLogiQ، شرکت، یک مبتکر جهانی و تولید کننده بیوپلیمرهای پایدار ساخته شده از منابع تجدیدپذیر امروز اعلام کرد که آن را تبلیغ کرده است استیون شرمن به عنوان مدیر عامل

جورج برونت، رئیس BioLogiQ ، گفت: “استیو به عنوان رئیس جمهور و COO ، در مقیاس تجاری و تولید جهانی NuPlastiQ بسیار تحسین شده ما پیشگام شد.® خط تولید BioPolymer. این موفقیت ، همراه با بیش از 20 سال تجربه عملیاتی و رهبری جهانی ، وی را به گزینه ایده آل برای هدایت شرکت در مرحله بعدی رشد تبدیل کرده است. ”

مطلب مرتبط  مایکل وایت به عنوان معاون رئیس ارشد به شرکت استارود انرژی پیوست

آقای شرمان گفت: “NuPlastiQ پیشرفت بزرگی در کاهش استفاده از منابع تجدید ناپذیر در تولید محصولات پلاستیکی و ارتقا تجزیه بیولوژیکی پلاستیک ها است.” “من از اینکه از من خواسته شده تیم جهانی باتجربه خود را در مرحله بعدی رشد خود هدایت کنم بسیار خوشحالم و مفتخرم.”

استیون یک پیشکسوت صنعت فناوری است و سمت های رهبری در HZO ، Coactive و Hirata Corporation of America را داشته است که در آنجا فعالیت های شرکتی و همچنین بخش مونتاژ نور آنها را اداره می کند. استیو دارای مدرک MBA از دانشگاه وست مینستر است و از دانشگاه ژاپن / لیسانس لیسانس گرفت دانشگاه بریگام یانگ.

درباره BioLogiQ
BioLogiQ ، شرکت توسعه دهنده و تولید کننده پیشرو رزین های گیاهی ، بیوپلیمرها برای استفاده در تولید محصولات پلاستیکی است که امکان کاهش مواد و انرژی ، قابلیت بازیافت و / یا تجزیه بیولوژیکی را فراهم می کند. NuPlastiQ انقلابی آن است® پلیمر همچنین استفاده از سوخت های فسیلی و سایر منابع تجدید ناپذیر را کاهش می دهد و می تواند تجزیه بیولوژیکی را با هزینه های بسیار رقابتی افزایش دهد. وقتی NuPlastiQ با پلی الفین های سنتی ترکیب شود ، BioBlend حاصل می شود® رزین های XP و XD نیز تولید گازهای گلخانه ای را کاهش می دهند. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.BioLogibsite مراجعه کنید.

مطلب مرتبط  بازار جهانی مصنوعی Zeolites (2019 تا 2028)

منبع BioLogiQ

لینک های مربوطه

https://www.BioLogiagues

پاسخی بگذارید