Bion اعلام کرد حق ثبت اختراع جدید ایالات متحده پوشش قوی تری از فناوری نسل سوم را فراهم می کند

Bion اعلام کرد حق ثبت اختراع جدید ایالات متحده پوشش قوی تری از فناوری نسل سوم را فراهم می کند

نیویورک، 12 اکتبر 2020 / PRNewswire / – Bion Environment Technologies، Inc. (OTC QB: BNET) ، توسعه دهنده فن آوری جامع تصفیه پسماندهای دامی که چندین جریان درآمد جدید ایجاد می کند در حالی که تأثیرات زیست محیطی تولید دام در مقیاس گسترده را کاهش می دهد ، اعلام کرد که دریافت کرده است حق ثبت اختراع جدید ایالات متحده که پوشش پلت فرم فناوری نسل سوم (3G) آن را تقویت می کند.

شماره ثبت اختراع 10،793،458 توسط اداره ثبت اختراعات و علائم تجاری ایالات متحده در تاریخ صادر شده است 6 اکتبر 2020. این حق ثبت اختراع تشکیل بی کربنات آمونیوم در سیستم 3G Bion از آمونیاک ، دی اکسید کربن و بخار آب موجود در جریان پسماند و تبلور بیشتر آن بی کربنات آمونیوم را توصیف می کند. اساساً ، این حق اختراع تولید محصولات کود آمونیاک (نیتروژن) غلیظ را به شکل کریستال (جامد) ، از یک جریان ضایعات دام ، پوشش می دهد. این حق اختراع نه تنها با پوشش روش های فعلی ، بلکه با ایجاد پایه ای برای توسعه آینده ، موقعیت IP Bion را به طور قابل توجهی تقویت می کند.

پلت فرم انحصاری 3G Bion برای به حداکثر رساندن مقادیر تولیدات محصول ، از جمله بازیابی و تولید کودهایی که می توانند در تولیدات آلی استفاده شوند ، توسعه یافته است. که در مه 2020، Bion یک لیست OMRI از موسسه بررسی مواد آلی (OMRI) برای اولین مجموعه محصولات کود آلی به دست آورد که شامل مواد جامد خشک غلیظ و محصولات آمونیاکی است که از زباله های دام تولید می شود. فناوری غیر مصنوعی فاقد مواد شیمیایی 3G Bion ، محصولات کود آمونیاک غلیظ را به صورت مایع یا جامد بی کربنات آمونیوم تولید خواهد کرد.

مطلب مرتبط  سنت جیمز گلد اعلان خصوصی را اعلام کرد

Bion پیش بینی می کند که یک محصول جامد بی کربنات آمونیوم ، فرصت زیست محیطی و اقتصادی را برای کشاورزان ارگانیک و Bion به حداکثر برساند ، زیرا نیتروژن قابل دسترسی را برای استفاده دقیق فراهم می کند. می توان آن را به طور موثر حمل و نقل و ذخیره کرد و می توان آن را به عنوان پانسمان جانبی یا از طریق سیستم آبیاری استفاده کرد ، زیرا به راحتی محلول در آب است. بیون معتقد است این محصول کاربردهای گسترده ای در بازارهای خوراک دامهای ارگانیک ، چمن و باغ ، گلخانه و هیدروپونیک دارد. که در فوریه 2020، بیون در تأیید بی کربنات آمونیوم توسط انجمن مقامات کنترل غذای گیاهی آمریکا (AAPFCO) به عنوان کود ذکر شده تحت دستورالعمل موفق بود.

علاوه بر محصولات آمونیاک غلیظ ، Bion همچنین در حال تولید یک محصول کود آلی خشک از مواد جامد “باقی مانده” (پس از بازیابی آمونیاک) است که شامل نیتروژن پایدار ، فسفر و سایر مواد معدنی ، نمک ها و مواد مغذی میکرو است. همچنین انتظار می رود این محصول خشک برای استفاده به عنوان یک محصول ارگانیک مورد تأیید قرار گیرد و در بازارهای مختلف از جمله مخلوط کن ها و سایر محصولات تولید کننده محصولات برای بازار چمن و باغ کاربرد دارد. یک مزیت اضافی این فرآیند افزایش آب بازیافت شده از جریان پسماند کود از 40 به 85 درصد است. آب بازیابی شده می تواند برای آبیاری گله بیشتر فرآوری شود یا برای استفاده در محصول ذخیره شود.

یک مزیت جانبی چشمگیر سیستم عامل Bion این است که نیتروژن موجود در آن به عنوان کود با ارزش بالا بازیابی و تثبیت می شود ، همان نیتروژن فرار است که بیشترین اثرات زیست محیطی را از پسماندهای دام ایجاد می کند. تقریباً نیمی از محصولات ایالات متحده با کود خام بارور می شوند. مقدار زیادی از نیتروژن فرار در زباله ها باعث آلودگی محیط محلی و پایین دست می شود و منجر به شکوفایی گسترده جلبک های سمی ، مناطق مرده و آبهای زیرزمینی آلوده می شود. با بازیابی و تثبیت این نیتروژن مشکل ، فرایند Bion به طور چشمگیری رواناب مواد مغذی ، انتشار هوا و سایر تأثیرات زیست محیطی را از تأسیسات تولیدی که خدمت می کند ، کاهش می دهد. بعلاوه ، این سیستم با تصرف نیتروژن هدر رفته به طور سنتی و هدایت آن به سمت کاربرد دقیق ، سیستم همزمان تقاضای کودهای مصنوعی را که تولید آنها به میزان قابل توجهی به تغییرات آب و هوایی می افزاید ، جبران می کند.

مطلب مرتبط  در "روز فناوری GAC" ، فناوری پیل سوختی هیدروژنی مرکز اصلی قرار گرفته و توانایی های گسترده علمی و فنی GAC آمریکای لاتین را برجسته می کند - español English English English انگلیسی Brazil - Português Français español

کریگ اسکات، مدیر ارتباطات Bion ، اظهار داشت ، “ما معتقدیم تعدادی از عناصر اصلی برای Bion گرد هم آمده اند: شناخت تأثیرات زیست محیطی دام ، پاسخگویی مقررات ، سرمایه گذاران و مصرف کنندگان ، تغییر سیاست ها و توسعه فناوری خود ما. با توجه به رشد روزافزون امروز پایداری در زنجیره تأمین مواد غذایی ، بستر جامع فناوری ما می تواند به صنعت در تولید و عرضه محصولات گوشت و گوشت خوک با ذرت پایدار و ارگانیک کمک کند. ما معتقدیم این یک فرصت منحصر به فرد است و مصرف کننده و بازار برای امروز آماده هستند.

بهینه سازی و آزمایشی نهایی Bion که به دلیل خاموش شدن بیماری همه گیر به مدت شش ماه به تعویق افتاد ، قرار است به زودی به پایان برسد. پس از اتمام ، ما به طراحی و نصب اولین سیستم 3G تجاری خود خواهیم پرداخت ، که ضمن بهبود تولید کلی ، فرصتهای تحول را برای افرادی که می توانند ترجیحات مصرف کننده امروز را برآورده کنند ، به صنعت و بازار نشان می دهد. حفاظت از حق ثبت اختراع از مزایای منحصر به فرد بی کربنات کریستال آمونیوم در بازارهای کود آلی ، یک عنصر مهم در پیشبرد فرصت ما خواهد بود. “

مطلب مرتبط  به گفته IDTechEx ، باتری های Supercapacators Usurp

فناوری نسل سوم انحصاری بیون به گونه ای طراحی شده است که تأثیرات زیست محیطی تولید دام در مقیاس وسیع را برطرف می کند و یک محصول پایدار دارای اعتبار USDA را به مصرف کننده تحویل می دهد. این پلت فرم به طور همزمان محصولات با ارزش بالا و انرژی های تجدیدپذیر را که درآمد را افزایش می دهند بازیابی می کند. پلت فرم 3G Tech Bion ، همراه با تغییر سیاست های عقل سلیم در استراتژی آب پاک ایالات متحده که قبلاً در حال انجام است ، می تواند راهی برای پایداری اقتصادی و زیست محیطی واقعی با مزایای “برد-برد” حداقل برای یک بخش برتر از 200 میلیارد دلار صنعت دام ، محیط زیست و مصرف کننده. برای اطلاعات بیشتر ، به وب سایت Bion ، www.biontech.com مراجعه کنید.

این ماده شامل گزاره های آینده نگرانه بر اساس انتظارات معقول مدیریتی فعلی مدیریت است. در این سند ، کلمات “پیش بینی (ها)” ، “خواهد بود” ، “باور” ، “انتظار (ها)” و عبارات مشابه برخی از عبارات آینده نگر را مشخص می کند. این اظهارات با تکیه بر قانون اصلاح دعوی در مورد اوراق بهادار خصوصی ، بند 27 الف قانون اوراق بهادار از سال 1933 ، با اصلاحیه صورت گرفته است. خطرات و عدم اطمینان زیادی وجود دارد که می تواند منجر به نتایج واقعی متفاوت از نتایج پیش بینی شده شود.

SOURCE Bion Environment Technologies، Inc.

لینک های مربوطه

biontech.com

پاسخی بگذارید