Biosynthetic Technologies استخدام برنامه و سرب تجاری را اعلام می کند. آقای جف مکی

Biosynthetic Technologies استخدام برنامه و سرب تجاری را اعلام می کند. آقای جف مکی

جف مکی تقریباً 30 سال است که در صنعت اشتغال و فلز از طریق تحقیق و توسعه در Van Straaten / Castrol فعال است. پیش از فن آوری های بیوسینتیک ، جف معاون بازاریابی و توسعه تجارت Yushiro Manufacturing Americas ، Inc بود که در آنجا بر توسعه بازار جدید و فعالیت های M&A تمرکز داشت. جف در طول سال ها چندین سمت کمیته را بر عهده داشته است از جمله رئیس کمیته فلزکاری قبلی ILMA ، رئیس سابق کمیته CMFS STLE و در حال حاضر معاون رئیس بخش LORV STLE است. جف در زندگی می کند ایندیاناپولیس با همسر و سه فرزندش منطقه را دوست دارد و از گلف ، والیبال و گذراندن وقت با خانواده اش لذت می برد.

“ما از پیوستن جف به تیم فن آوری های Biosynthetic افتخار می کنیم،“گفت مارک میلر، مدیر عامل شرکت Biosynthetic Technologies ، “جف دانش و تخصص زیادی در زمینه مایعات فلزکاری و بسیاری از بازارهای دیگر به تیم فن آوری های Biosynthetic می آورد. ما همچنان به گسترش سبد محصولات زیست پایه خود خوشبخت هستیم که او را در تیم خود داریم. Jeff یک مدیر موفق است که این مجموعه محصول جدید را به سمت موفقیت هدایت می کند.

مطلب مرتبط  شرکت لوله های شمال غربی آماندا کولا را به هیئت مدیره خود برگزیده است

“من از پیوستن به تیم BT خوشحالم،مکی گفت: “کار با یک شرکت بسیار متمرکز بر نوآوری و ایجاد تغییرات مثبت چشمگیر در صنعت بسیار جالب توجه است. دیدن انرژی که تیم برای هر کاری انجام می دهد تازه کننده است.

Biosynthetic Technologies یک کلاس جدید انقلابی از ترکیبات مصنوعی بیوباد به نام استولیدها تولید می کند که از اسیدهای چرب آلی موجود در روغن های مختلف مشتق شده از مواد زیستی ساخته می شوند. این روغن های بیوسنتزیک بسیار کاربردی در مایعات روانکاری ، خودروسازی ، صنعتی ، فلزکاری و کاربردهای دریایی کاربردهای بی شماری دارند و می توانند به عنوان روغن پایه اصلی فرمولاسیون روان کننده ، جز a ترکیبات روغن پایه یا حتی به عنوان ماده افزودنی استفاده شوند. این روغن ها علاوه بر خاصیت عملکرد بالا ، عبارتند از: زیست تخریب پذیر ، پایدار ، تجدیدپذیر ، تجمع غیر زیست و غیر سمی.

“ما خوشحالیم که اعلام می کنیم این سری جدید از مشتقات کرچک مخصوص و ورود به بازار مایعات فلزکاری با این محصولات است. علاوه بر اینکه این محصولات پایدار و طبیعی هستند ، ما افتخار می کنیم بگوییم که آنها در تاسیساتی تولید می شوند که 100 sustainable انرژی پایدار ، با تولید منفی کربن،“گفت دکتر مت کریچ، فن آوری های بیوسنتز COO. “در Biosynthetic® Technologies ، ما اهمیت روشهای تولید پایدار را درک می کنیم. ما به طور مداوم به دنبال راههایی هستیم تا ضمن صرفه جویی در مصرف انرژی و منابع طبیعی ، تأثیرات منفی بر محیط زیست را به حداقل برسانیم. هدف ما این است که پایداری را به عنوان یک نقطه تفاوت برای تجارت خود معرفی کنیم ، و ما اطمینان داریم که این استراتژی برای محیطی که در آن فعالیت می کنیم ، افرادی که با آنها کار می کنیم و جوامعی که ما عضو آنها هستیم ، مزایای بیشتری به همراه خواهد داشت. ”

مطلب مرتبط  ReneSola Power از خاتمه فروش پروژه های خورشیدی 4.3 مگاواتی در انگلیس خبر داد

Biosynthetic® Technologies به پایداری متعهد است و به وضوح بر استفاده مسئولانه از منابع طبیعی در تجارت روزمره ما متمرکز است. ما درک می کنیم که سلامت ، آگاهی از محیط زیست و قابلیت ردیابی به همان اندازه کیفیت و اثر بخشی برای مصرف کنندگان نقش دارد. Biosynthetic® Technologies از مسئولیت خود در این تجارت و پایداری آگاه است. Biosynthetic Technologies ارائه دهنده راه حل های نوآورانه برای آینده ای پایدار است.

مطلب مرتبط  EPRI تغییرات رهبری اجرایی را اعلام می کند

درباره Biosynthetic® Technologies:
بیوسنتز® Technologies یک کلاس جدید انقلابی از ترکیبات مصنوعی بیوباد به نام استولیدها تولید می کند که از اسیدهای چرب آلی موجود در روغن های مختلف مشتق شده از مواد زیستی ساخته می شوند. این روغن های بیوسنتزیک بسیار کاربردی کاربردهای بی نظیری در روان کننده ها ، خودروها ، دریاها ، داروسازی و مراقبت های شخصی دارند و می توانند به عنوان روغن پایه اصلی فرمولاسیون ، اجزای ترکیب روغن روغن پایه یا حتی به عنوان ماده افزودنی مورد استفاده قرار گیرند. این روغن های تجدیدپذیر علاوه بر خاصیت عملکرد بالا ، زیست تخریب پذیر و غیر سمی هستند. Biosynthetic Technologies تلاش می کند تا با ارائه نوآوری هایی برای آینده پایدار ، تأثیر خود را بر جهان بگذارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Biosynthetic ™ Technologies ، لطفاً به سایت www.biosynthetic.com مراجعه کرده و ما را در LinkedIn دنبال کنید.

SOURCE Biosynthetic Technologies

پاسخی بگذارید