BNK نتایج 2020 AGM را اعلام می کند

BNK نتایج 2020 AGM را اعلام می کند

نماد تیکر TSX: BKX
نماد تیکر OTCQB: BNKPF

پارک NEWBURY ، کالیفرنیا.، 28 اکتبر 2020 / PRNewswire / – BNK Petroleum Inc. (شرکت “شرکت” یا “BNK“) (TSX: BKX) خوشحال است که نتایج مجمع عمومی عادی سالیانه سهامداران شرکت را که در ونکوور ، بریتیش کلمبیا بر 28 اکتبر 2020. کلیه مصوبات ارائه شده در جلسه تصویب شد.

سهامداران شرکت رأی دادند که تعداد مدیران شرکت را چهار نفر تعیین کنند و چهار نامزد زیر را به هیئت مدیره انتخاب کنند (“تخته“). هر یک از معرفی شدگان برای یک دوره یک ساله خدمت می کنند و تا جلسه سالانه بعدی سهامداران سمت خود را در اختیار دارند ، مگر اینکه او زودتر از سمت خود منصرف شود. جدول زیر رأی سهامداران در جلسه با احترام به انتخاب مدیران:

این شرکت می خواهد از فورد نیکلسون ، ژنرال تشکر کند وسلی کلارک و ویکتور ردکوپ، که به خاطر مشارکتهای خود در شرکت برای انتخاب مجدد ایستادگی نکردند و برای هر یک از آنها بهترین آرزوها را در آینده دارد.

مطلب مرتبط  Agilyx تیم اجرایی خود را گسترش می دهد

سهامداران KPMG LLP ، حسابداران رسمی را به عنوان حسابرس شرکت منصوب کردند.

سهامداران همچنین تمدید استحقاق های تخصیص نیافته تحت برنامه گزینه سهام شرکت را با 86.89٪ آرا موافق تصویب کردند.

جزئیات بیشتر در گزارش نتایج آرا to که در SEDAR ثبت می شود ، ارائه خواهد شد.

درباره شرکت BNK Petroleum Inc.

BNK Petroleum Inc. یک شرکت انرژی بین المللی است که متمرکز بر یافتن و بهره برداری از پروژه های انرژی در نفت ، گاز و انرژی پاک و پایدار است. از طریق شرکت های تابعه مختلف ، این شرکت دارای ویژگی های انرژی در است ایالات متحده. این شرکت همچنان از تخصص فنی و عملیاتی خود برای شناسایی و به دست آوردن پروژه های اضافی استفاده می کند. سهام این شرکت در نماد سهام BKX و در OTCQB با نماد سهام BNKPF در بورس اوراق بهادار تورنتو معامله می شود.

مطلب مرتبط  Alimentation Couche-Tard Inc انتخابات مدیران را اعلام می کند

SOURCE BNK Petroleum Inc.

لینک های مربوطه

www.bnkpetroleum.com

پاسخی بگذارید