Borr Drilling Limited – تمدید بیشتر دوره درخواست برای پیشنهاد سهام

Borr Drilling Limited – تمدید بیشتر دوره درخواست برای پیشنهاد سهام

نه برای انتشار ، انتشار یا توزیع ، به طور کامل یا به طور مستقیم یا غیر مستقیم ، در استرالیا، کانادا، ژاپن، هنگ کنگ یا هر صلاحیت دیگری که انتشار ، انتشار یا توزیع آن غیرقانونی باشد. این اطلاعیه پیشنهادی برای خرید ، فروش یا اشتراک برای هرگونه اوراق بهاداری را که در اینجا توزیع شده است ، جایگزین نمی کند.

همیلتون ، برمودا، 29 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – اطلاعیه Borr Drilling Limited (“حفاری بور” یا “شرکت”) (NYSE: BORR) (OSE: BDRILL) اطلاعیه مورخ 22 سپتامبر در مورد پیشنهاد سهام عدالت در نظر گرفته شده است 40 دلار-50 میلیون رسید جدید سپرده گذاری (“پیشنهاد سهام”) و اخطار بعدی در مورد 25 سپتامبر 2020 اعلام تمدید دوره درخواست پیشنهاد سهام عدالت.

حفاری بور با بحث و گفتگو با وام دهندگان خود برای بهبود امتیازاتی که قبلاً اعلام شده بود ، پیشرفت خوبی دارد و به همین دلیل تصمیم گرفته است که دوره تقاضای سهام عدالت را به 08:00 CET/2:00 بامداد EST بر 30 سپتامبر 2020. هیئت مدیره اطمینان دارد که امتیازات وام دهندگان قبل از صبح روز چهارشنبه برقرار است. شرکت بنا به صلاحدید خود می تواند در هر زمان و به هر دلیلی مدت درخواست را تمدید یا کوتاه کند.

مطلب مرتبط  Sabesp - واقعیت ماده

یادداشت مهم

این اعلان وارد یا وارد نمی شود کانادا، استرالیا، ژاپن، هنگ کنگ یا در هر حوزه قضایی دیگری که توسط قانون قابل اعمال منع شود. سهام ذکر شده در اینجا تحت قانون اوراق بهادار ایالات متحده از سال 1933 ، به عنوان اصلاح شده ، ثبت نشده است و ممکن است در این کشور عرضه یا فروخته نشود ایالات متحده، به استثنای یک معافیت قابل اعمال از ثبت نام.

مطلب مرتبط  شرکت تابعه Daqo New Energy ، Xinjiang Daqo اسناد درخواست را برای عرضه اولیه در بازار STAR چین ارسال می کند

مخاطب: مگنوس والر: روابط سرمایه گذار و خزانه داری VP ، +47 22 48 30 00

اظهارات رو به جلو

این بیانیه مطبوعاتی شامل گزاره های آینده نگر است ، که واقعیت های تاریخی را منعکس نمی کند و ممکن است با کلماتی مانند “ممکن است” ، “انتظار” ، “ممکن است” ، “اراده” و عبارات مشابه مشخص شود و شامل گزاره های مربوط به پیشنهاد سهام عدالت ، بحث و گفتگو با وام دهندگان ، انتظار وجود توافقی با وام دهندگان و زمان بندی پیش بینی شده و تمدید دوره درخواست. چنین اظهارنظرهای آینده نگرانه در معرض خطرها ، عدم قطعیت ها ، شرایط احتمالی و سایر عوامل است که باعث می شود وقایع واقعی تفاوت قابل توجهی با انتظارات بیان شده یا ضمنی اظهارات آینده نگرانه مندرج در این مقاله ، از جمله خطرات مربوط به توانایی شرکت برای تکمیل حقوق صاحبان سهام پیش بینی شده داشته باشد. با ارائه شرایط مفروض یا به طور کلی ، نتیجه بحث با وام دهندگان و سایر عواملی که در بخش “عوامل خطر” در پرونده های ما در کمیسیون بورس و اوراق بهادار شرح داده شده است. چنین خطرات ، عدم قطعیت ، شرایط غیرمترقبه و سایر عوامل می توانند باعث شوند که وقایع واقعی از انتظارات بیان شده یا ضمنی اظهارات آینده نگر در این مقاله متفاوت باشد. این اظهارات آینده نگر فقط از تاریخ انتشار این نسخه ارائه می شود. ما متعهد نمی شویم که اظهارات آینده نگر را به روز یا اصلاح کنیم ، چه در نتیجه اطلاعات جدید ، رویدادهای آینده یا موارد دیگر.

مطلب مرتبط  CSI Compressco LP پیشنهاد و پیشنهاد و مبادله رضایت بدهی را اعلام می کند

این اطلاعات توسط Cision http://news.cision.com برای شما آورده شده است

https://news.cision.com/borr-drilling-limited/r/borr-drilling-limited— پسوند-بعدی-برنامه-دوره-برای-برابری-پیشنهادی ، c3204538

SOURCE Borr Drilling Limited

پاسخی بگذارید