Borr Drilling Limited – راه اندازی پیشنهادات بعدی

Borr Drilling Limited – راه اندازی پیشنهادات بعدی

همیلتون ، برمودا، 14 نوامبر 2020 / PRNewswire / – اطلاعیه های بورس اوراق بهادار Borr Drilling Limited (“Borr” یا “Company”) (NYSE: BORR) (OSE: BDRILL) در سپتامبر 2020 مربوط به پیشنهاد بعدی در بور. هیئت مدیره Borr (“هیئت مدیره”) امروز تصمیم گرفته است تا پیشنهاد بعدی مشروط شامل حداکثر 10،000،000 سهام جدید (“سهام پیشنهاد” و “پیشنهاد بعدی”) را راه اندازی کند. سهام پیشنهادی پس از تحویل در Blors اسلو ذکر خواهد شد.

قیمت اشتراک در پیشنهاد بعدی است 0.53 دلار آمریکا در هر پیشنهاد اشتراک که برابر است با قیمت اشتراک در 27.5 میلیون دلار آمریکا ارائه حقوق صاحبان سهام در سپتامبر 2020 (“پیشنهاد سپتامبر”).

دوره اشتراک در پیشنهاد بعدی از روز دوشنبه آغاز می شود 16 نوامبر 2020 و در خواهد بست 16:30 CET بر 23 نوامبر 2020.

پیشنهاد بعدی به سمت دارندگان سهام شرکت ، ذکر شده در اسلو بورس ، از پایان 22 سپتامبر 2020 (همانطور که در سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار نروژ (“VPS”) ثبت شده است 24 سپتامبر 2020 (“تاریخ ثبت”) ، که در حوزه قضایی مقیم نیستند که چنین پیشنهادی غیرقانونی باشد ، یا در حوزه های قضایی غیر از نروژ که به هرگونه تشکیل پرونده ، ثبت نام یا اقدام مشابه نیاز دارد (“سهامداران واجد شرایط”).

مطلب مرتبط  USW به دنبال مداخله برای نجات گیاه اسفنجی تیتانیوم ، استناد به امنیت ملی ، نگرانی های دفاعی است

هر سهامدار واجد شرایط 0.113 حق اشتراک غیر قابل معامله (“حقوق اشتراک”) به ازای هر سهم ذکر شده در Børs اسلو که در تاریخ ثبت ثبت شده است ، دریافت خواهد کرد. دارندگان حقوق اشتراک حق اشتراک و یک (1) اشتراک پیشنهادی برای هر حق اشتراک در اختیار دارند. هر یک از سهام های پیشنهادی به منزله سایر اسناد بور که در بورس اسلو ذکر شده است ، یک سپرده سپرده گذاری است که نشان دهنده مالکیت سودمند یک سهم مشترک اساسی در بور است. اشتراک بیش از حد مجاز است.

مطلب مرتبط  قیمت های LyondellBasell با ارائه پیشنهادهای عمومی یادداشت های تضمینی

حق اشتراک غیرقابل تجارت است و با ISIN BMG 1466R1401 ثبت شده است. حقوق اشتراکی که قبل از پایان دوره اشتراک استفاده نشده باشد از بین می رود و هیچ ارزشی ندارد. سهام پیشنهادی که توسط دارندگان حقوق اشتراك به اشتراك گذاشته نمی شود ، بنا به صلاحدید هیئت مدیره ، می تواند توسط سایر سرمایه گذاران نیز اشتراك شود.

تکمیل پیشنهاد بعدی و صدور سهام پیشنهاد منوط به تصمیم هیئت مدیره برای تکمیل پیشنهاد بعدی و تخصیص سهام پیشنهاد است.

این اطلاعات منوط به الزامات افشای طبق بند 5-12 قانون تجارت اوراق بهادار نروژ است.

مطلب مرتبط  NorthWestern میزبان سه ماهه سوم نتایج مالی کنفرانس نتایج مالی و پخش اینترنتی است

یادداشت مهم

این اعلان وارد یا وارد نمی شود کانادا، استرالیا، ژاپن، هنگ کنگ یا در هر حوزه قضایی دیگری که توسط قانون قابل اعمال منع شود. این توزیع پیشنهاد یا درخواست پیشنهادی برای خرید یا اشتراک اوراق بهادار در داخل را تشکیل نمی دهد یا بخشی از آن را تشکیل نمی دهد ایالات متحده. سهام ذکر شده در اینجا تحت قانون اوراق بهادار ایالات متحده از سال 1933 ، به عنوان اصلاح شده ، ثبت نشده است و ممکن است در این کشور عرضه یا فروخته نشود ایالات متحده، به استثنای یک معافیت قابل اعمال از ثبت نام.

این اطلاعات توسط Cision http://news.cision.com برای شما آورده شده است

https://news.cision.com/borr-drilling-limited/r/borr-drilling-limited— راه اندازی-پیشنهاد-بعدی-c3237156

SOURCE Borr Drilling Limited

پاسخی بگذارید