Borr Drilling Limited – پیش بینی سهام با ارزش 40-50 میلیون دلار

Borr Drilling Limited – پیش بینی سهام با ارزش 40-50 میلیون دلار

همیلتون ، برمودا، 22 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – Borr Drilling Limited (“Borr” یا “شرکت”) (NYSE: BORR) (OSE: BDRILL) در حال ارائه پیشنهاد است 40 دلار-50 میلیون رسید جدید سپرده گذاری (“سهام پیشنهاد”) ، که منافع سود را در همان تعداد سهام مشترک اساسی شرکت نشان می دهد ، هر یک با ارزش اسمی 0.05 دلار آمریکا، و هرکدام با قیمت اشتراک 0.70 دلار (“قیمت اشتراک”) (“پیشنهاد ارزش ویژه”).

برخی از سرمایه گذاران متعهد شده اند سهام سهام پیشنهاد را در پیشنهاد سهام به میزان تقریبی تقسیم کنند 30 میلیون دلار، که اعضای انفرادی هیئت مدیره شرکت (“هیئت مدیره”) و مدیریت اجرایی شرکت برای مجموع 3 میلیون دلار.

سود خالص حاصل از پیشنهاد سهام برای تقویت سرمایه در گردش شرکت و اهداف عمومی شرکت استفاده خواهد شد. همچنین شرکت ممکن است بخشی از درآمد را برای خرید مجدد اوراق مشارکت شرکت استفاده کند 350 میلیون دلار وام اوراق قرضه قابل تبدیل در مدت قابل قبول هیئت مدیره.

دوره درخواست امروز آغاز می شود ، در 22 سپتامبر 2020، در 22:00 CET/4:00 بعد از ظهر EST و در پایان می یابد 08:00 CET/2.00 صبح EST بر 25 سپتامبر 2020. شرکت بنا به صلاحدید خود می تواند در هر زمان و به هر دلیلی مدت درخواست را تمدید یا کوتاه کند.

تکمیل پیشنهاد سهام منوط به (i) هیئت مدیره است که تصمیم خود را برای تأمین ارزش ویژه و تخصیص سهام پیشنهاد ارائه می دهد. (ii) انتشار دفترچه تأیید شده توسط سازمان نظارت مالی نروژ، مربوط به لیست سهام پیشنهادی و برخی از سهام پیشنهادی در قرار دادن خصوصی در ماه مه (از این پس “دفترچه لیست”) ؛ (iii) با توجه به ترانچ 2 ، تصویب افزایش سرمایه سهام مجاز شرکت توسط SGM ؛ و (iv) سهام پیشنهادی ، از جمله سهام مشترک جدید اساسی ، به طور کامل پرداخت شده و به طور قانونی صادر شده است. هر متقاضی تصدیق می کند که در صورت عدم تحقق شرایط ، پیشنهاد سهام عدالت لغو می شود. ترانش 1 ممکن است ، بنا به صلاح دید شرکت ، بدون ترانش 2 تکمیل شود.

مطلب مرتبط  شرکت Horizon North Logistics اعلام کرد تغییر حسابرس و تصویب آیین نامه اصلاح و اصلاح شده ، از جمله مقررات اخطارهای پیشرفته

انتظار می رود تسویه حساب Tranche 1 از قیمت سهام در حدود یا در حدود آن ارائه شود 29 سپتامبر 2020. انتظار می رود تسویه حساب Tranche 2 از پیشنهاد سهام در حدود یا در حدود آن باشد 13 اکتبر 2020.

سهام پیشنهادی ، به نمایندگی از منافع سود همان تعداد سهام عادی در شرکت ، فقط هنگام انتشار در بورس اوراق بهادار اسلو فهرست می شود. هیچ سهام پیشنهادی در سال در دسترس عموم قرار نخواهد گرفت ایالات متحده یا در معاملات NYSE.

منوط به اتمام پیشنهاد سهام عدالت ، تأیید هیئت مدیره و قیمت غالب بازار سپرده های شرکت ، شرکت قصد دارد پیشنهاد بعدی سپرده های جدید را در شرکت انجام دهد (“پیشنهاد بعدی”). پیشنهاد بعدی ، بر اساس یک دفترچه پیشنهاد و لیست (“دفترچه ارائه”) که توسط سازمان نظارت مالی مالی نروژ تأیید می شود ، و منوط به تصویب سهامداران در SGM ، به سمت دارندگان رسیدهای سپرده OSE است که : (i) رسیدهای سپرده OSE را تا پایان معاملات در نگه دارید 22 سپتامبر 2020، همانطور که در VPS ثبت شده است از 24 سپتامبر 2020، (ii) سهام پیشنهادی در پیشنهاد سهام اختصاص داده نشده است ، و (iii) در حوزه قضایی مقیم نیستند که چنین پیشنهادی غیرقانونی باشد یا برای حوزه های قضایی غیر از نروژ، به هر دفترچه ، تشکیل پرونده ، ثبت نام یا اقدام مشابه نیاز دارد (“سهامداران واجد شرایط”). به سهامداران واجد شرایط حق اشتراک غیر قابل انتقال اعطا می شود. انتظار می رود دوره اشتراک در پیشنهاد بعدی پس از انتشار اعلامیه پیشنهاد ، که در پایان تخمین زده شده است ، شروع شود. اکتبر 2020. قیمت اشتراک در پیشنهاد بعدی با قیمت اشتراک در مکان خصوصی مطابقت دارد. به سرمایه گذاران تخصیص یافته سهام پیشنهادی در سهام عدالت حق شرکت در پیشنهاد بعدی داده نخواهد شد.

مطلب مرتبط  گزارش فنی Trilogy Metals Files NI 43-101 برای مطالعه امکان سنجی قطب شمال

اوراق بهادار ارائه شده در سهام عدالت و هرگونه پیشنهاد بعدی تحت قانون اوراق بهادار سال 1933 ثبت نشده است و ممکن است در آن عرضه یا فروخته نشود ایالات متحده ثبت نام غایب یا معافیت قابل اعمال از شرایط ثبت نام.

اظهارات رو به جلو

این بیانیه مطبوعاتی شامل گزاره های آینده نگر است ، که واقعیت های تاریخی را منعکس نمی کند و ممکن است با کلماتی مانند “ممکن است” ، “انتظار” ، “ممکن است” ، “اراده” و عبارات مشابه مشخص شود و شامل گزاره های مربوط به پیشنهاد سهام عدالت از جمله شرایط ارائه ، تعهدات قبلی برای اشتراک سهام پیشنهاد و استفاده در نظر گرفته شده از سود خالص پیشنهاد سهام و پیشنهاد بعدی. چنین اظهارنظرهای آینده نگرانه در معرض خطرها ، عدم قطعیت ها ، شرایط احتمالی و سایر عواملی است که می تواند باعث شود وقایع واقعی با انتظارات بیان شده یا ضمنی اظهارات آینده نگرانه مندرج در این مقاله تفاوت داشته باشد ، از جمله خطرات مربوط به توانایی شرکت برای تکمیل حقوق صاحبان سهام پیش بینی شده ارائه شرایط قابل پیش بینی یا به طور کلی شامل اینکه آیا شرایط ارائه پیشنهادات راضی می شوند و استفاده از عواید و سایر عواملی که در بخش “عوامل خطر” در پرونده های ما در کمیسیون بورس و اوراق بهادار شرح داده شده است. چنین خطرات ، عدم قطعیت ، شرایط احتمالی و سایر عوامل می توانند باعث شوند وقایع واقعی از انتظارات بیان شده یا ضمنی اظهارات آینده نگر در این مقاله متفاوت باشد. این اظهارات آینده نگر فقط از تاریخ انتشار این نسخه ارائه می شود. ما متعهد نمی شویم که اظهارات آینده نگر را به روز یا اصلاح کنیم ، چه در نتیجه اطلاعات جدید ، رویدادهای آینده یا موارد دیگر.

مطلب مرتبط  فرم اطلاعات سالانه فایل های طلا Equinox ، گزارش سالانه در فرم 40-F و گزارش های فنی

این اطلاعات توسط Cision http://news.cision.com برای شما آورده شده است

https://news.cision.com/borr-drilling-limited/r/borr-drilling-limited— با-تدبیر-ارائه-پیشنهاد-usd-40-50-million،c3201042

SOURCE Borr Drilling Limited

پاسخی بگذارید