Bossar نام تجاری جدید شرکتی را اعلام کرد

Bossar نام تجاری جدید شرکتی را اعلام کرد

BARCELONA ، اسپانیا ، 15 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – Bossar ، رهبر جهانی در زمینه طراحی و تولید دستگاه های فرم افقی ، پر و مهر و موم برای تولید بسته بندی انعطاف پذیر ، امروز از تغییر نام تجاری خبر داد. مهم است که منعکس کننده تلاشهای متمرکز شرکت در بسته بندی پایدار و تحول همکاری آن با Scholle IPN ، تولید کننده بسته بندی انعطاف پذیر است.

جروین ون در میر، مدیر عامل شرکت Bossar و مدیر عامل شرکت Scholle IPN در مورد راه اندازی نام تجاری جدید گفت: “Bossar همیشه در خط مقدم فناوری ماشین آلات بسته بندی و منبعی بسیار ارزشمند برای مشتریان ما که محصولات جدید ایجاد می کنند ، بوده است. بسته بندی انعطاف پذیر ابتکاری در حالی که ما به همکاری نزدیک با Scholle IPN برای ایجاد راه حل های کامل و بسته بندی کلید در دست برای بازارهای سراسر جهان ادامه می دهیم ، منطقی است که مارک تجاری ما مطابقت داشته باشد. نماد مشترک ما نمادی از همسویی و سرمایه گذاری مداوم ما در آینده است.

مطلب مرتبط  شلوار جین ضد ویروس دیزل

جروین ون در میر وی افزود: “هدف آینده ما ارائه راه حل های كامل بسته بندی فیلم ، لوازم جانبی و تجهیزات به مشتریان و دارندگان مارك خواهد بود. مشتریان از خطوط بسته بندی با بازده بالا با تصاویر گیرایی که روی بسته بندی مصرف کننده قرار داده شده و آنها را از هم متمایز می کند ، بهره مند خواهند شد. آنها از بهره وری کلی بالای ماشین تضمین شده توسط Bossar و کل هزینه رقابتی مالکیت از محصولات Bossar و Scholle IPN – یک پیشنهاد ارزش واقعا منحصر به فرد بهره مند خواهند شد.

مطلب مرتبط  پل ساز چینی در زیرساخت های جهانی کمک می کند

کریستوفر لست، مدیر بازاریابی در Bossar ، زمینه نام تجاری جدید این شرکت را در رابطه با محیط ارائه داد: “بسته بندی نقش مهمی در اقتصاد چرخشی دارد ، زیرا وظیفه آن محافظت و تحویل محصولات است. بدون حادثه ، اما همچنین باید این کار را با کمترین تأثیر ممکن بر محیط زیست انجام دهد “. سرانجام ، “Bossar با تعهد به پایداری و آگاهی از اثر کربن اکوسیستم خود ، با نصب آخرین فن آوری ها در ماشین آلات کاهش مصرف انرژی و هدر رفتن فیلم ، و واقعاً برای توسعه راه حل های بسته بندی قابل بازیافت و پایدار عمل می کند “.

به عنوان بخشی از ابتکار تعریف مجدد نام تجاری ، Bossar وب سایت جدیدی (www.bossar.com) راه اندازی کرده است که قابلیت های شرکت را برای برنامه های بسته بندی مواد غذایی ، نوشیدنی و خرده فروشی برجسته می کند. محصولات شیمیایی.

مطلب مرتبط  گزارش بینش بازارهای ماشینی های وندرینگ 2020-2027

درباره BOSSAR

Bossar یک رهبر جهانی در دستگاه های پر کردن و پر کردن فرم افقی برای قالب های بسته بندی انعطاف پذیر مانند کیسه ها و Bag-in-Box® است. با استفاده از م componentsلفه ها و فن آوری های پیشرفته بسته بندی ، همراه با طرز تفکر صنعت 4.0 ، Bossar به مشتریان کمک می کند تا با حذف زباله های تولید ، تولید و عملکرد بسته بندی را به حداکثر برسانند. مصرف مواد اولیه ، با بهینه سازی زمان تحویل و کاهش اثر کربن.

www.bossar.com

آرم – https://mma.prnewswire.com/media/1273678/Bossar_RGB_logo_Logo.jpg

لینک های مربوطه

http://www.bossar.com

منبع Bossar

پاسخی بگذارید