Bossar نام تجاری جدید شرکت را اعلام کرد

Bossar نام تجاری جدید شرکت را اعلام کرد

بارسلونا، اسپانیا، 15 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – Bossar ، رهبر جهانی در زمینه طراحی و تولید تجهیزات افقی پر کردن مهر و موم برای تولید بسته بندی های انعطاف پذیر ، امروز اعلام کرد تغییر نام تجاری عمده ای است که نشان دهنده تلاش های متمرکز این شرکت در بسته بندی پایدار و مشارکت رو به رشد با بسته بندی انعطاف پذیر است. سازنده ، Scholle IPN.

جروین ون در میر، مدیر عامل Bossar و مدیر عامل Scholle IPN EMEA ، در مورد راه اندازی نام تجاری خود گفت ، “Bossar همیشه در خط مقدم فناوری های تجهیزات بسته بندی و منبع ارزشمندی برای مشتریان ما بوده است زیرا آنها بسته بندی انعطاف پذیر جدیدی را ایجاد می کنند. همانطور که ما از نزدیک ادامه خواهیم داد کار با Scholle IPN برای ایجاد کلید در دست ، کل راه حل های بسته بندی برای بازارهای سراسر جهان ، منطقی است که مارک تجاری بصری خود را تراز کنیم. نماد مشترک ما نمادی از هم ترازی و سرمایه گذاری در آینده متحد است. ”

مطلب مرتبط  ساسول از عملیات سودمند گیاهان پنجم و ششم پروژه دریاچه چارلز شیمیایی خبر داد

جروین ون در میر ادامه داد ، “تمرکز ما در آینده بر روی ارائه راه حل های بسته بندی کلی برای فیلم ، اتصالات و تجهیزات به مشتریان و صاحبان مارک تجاری ما خواهد بود. مشتریان از خطوط بسته بندی با عملکرد بالا با تصاویر پر جنب و جوش در طرح های بسته بندی مصرف کننده برجسته بهره مند خواهند شد. آنها از مزایای بالا بهره مند خواهند شد. بهره وری کلی تجهیزات تضمین شده توسط Bossar و هزینه رقابتی کل مالکیت ناشی از ارائه محصول Bossar و Scholle IPN ، بنابراین یک ارزش پیشنهادی واقعا منحصر به فرد است. “

مطلب مرتبط  Fresnillo نتایج نهایی پیشنهاد مناقصه نقدی خود را اعلام می کند

کریستوفر لست، مدیر بازاریابی Bossar ، زمینه را برای نام تجاری مجدد این شرکت در رابطه با محیط زیست ارائه داد ، “بسته بندی نقش مهمی در اقتصاد دایره ای دارد زیرا وظیفه آن محافظت و تحویل محصولات بدون شکست است ، اما همچنین باید با کمترین میزان محیط زیست این کار را انجام دهد. تأثیر ممکن ” آخرین ادامه داد: “Bossar متعهد به پایداری و نگران اثر کربن اکوسیستم ما ، با نصب جدیدترین فناوری در ماشین آلات جهت کاهش مصرف انرژی و ضایعات گازوئیل ، در حفظ محیط زیست کمک می کند و به طور فعال درگیر توسعه قابل بازیافت و پایداری است. راه حل های بسته بندی. ”

مطلب مرتبط  Seraphim ماژول جدید 158 با راندمان بالا را منتشر می کند

بعنوان بخشی از ابتکار تجاری سازی مجدد ، Bossar وب سایت جدیدی را راه اندازی کرده است (www.bossar.com) که تواناییهای شرکت را در برنامه های غذایی ، آشامیدنی و بسته بندی شیمیایی برجسته می کند.

درباره BOSSAR

Bossar یک رهبر جهانی در تجهیزات افقی پر کردن و پر کردن قالب برای قالب های بسته بندی انعطاف پذیر مانند کیسه ها و کیسه در جعبه است. با استفاده از اجزای بسته بندی پیشرفته و فناوری های تجهیزات ، همراه با ذهنیت Industry 4.0 ، Bossar به مشتریان خود کمک می کند تا با حذف ضایعات تولید ، کاهش استفاده از مواد اولیه ، بهینه سازی زمان سرب و کاهش اثر کربن ، عملکرد و تولید را به حداکثر برسانند.
www.bossar.com

منبع Bossar

لینک های مربوطه

http://www.bossar.com

پاسخی بگذارید