Bridgesource یک شرکت تابعه تازه تاسیس شرکتهای کلاید است

Bridgesource یک شرکت تابعه تازه تاسیس شرکتهای کلاید است

خاکستر بادی جز component جدایی ناپذیر بتن آماده است. خاکستر بادی یک محصول جانبی در احتراق ذغال است و می توان از آن در بتن استفاده کرد تا بتن را مقاوم تر ، با دوام تر کند و در معرض انجماد ذوب قرار نگیرد. کاهش اخیر در تولید خاکستر بادی منجر به کسری بازار شده است ، تقاضا و هزینه این مواد را افزایش می دهد.

Bridgesource توافق کرده است که خریدار انحصاری خاکستر مگس از نیروگاه جیم بریجر در وایومینگ. کیفیت خاکستر مگس از نیروگاه بریجر همراه با کمبود منابع دیگر در بازار ، سرمایه گذاری موفقیت آمیز و ارزشمندی را برای بریجسورس اثبات می کند.

Bridgesource خاکستر بادی خود را به تولیدکنندگان بتن در سراسر Intermountain West می فروشد.

مطلب مرتبط  استیو هیگینز از فریپورت-مک مورن به عنوان رئیس هیئت مدیره انجمن بین المللی مس انتخاب می شود

سرمایه گذاری جدید کاملاً عملیاتی شد 1 اکتبر، کمتر از هشت هفته پس از اطمینان از توافقنامه انحصاری با نیروگاه بریجر. در حال حاضر Bridgesource در حال ارسال خاکستر پرواز به مشتریان است.

گری انگلیس به عنوان مدیر بخش Bridgesource LLC استخدام شده است. وی در دستیابی به قرارداد انحصاری Bridgesource با نیروگاه Bridger Power یکپارچه بود و اکنون تیمی از افراد با بیش از 20 سال تجربه در صنعت خاکستر مگس را برای نظارت بر این کار هدایت می کند.

“من از عضویت در شرکتهای کلاید بسیار هیجان زده هستم. بعنوان یک تامین کننده خاکستر برای شرکتهای کلاید برای بیش از 20 سال ، آنها همیشه یک شریک استثنایی بوده اند. من مشتاقانه منتظر ادامه ساختن این فلسفه و رابطه و ادامه دادن موادی که به آنها امکان می دهد محصولات برتر بتنی را ارائه دهند. “

مطلب مرتبط  تجهیزات صنعتی Midwest سیستم کنترل گرد و غبار زیرزمینی MineKleen® را معرفی می کند

برنامه های در دست اقدام برای ایجاد نوآوری ، پیشرفته ترین تجهیزات ، ذخیره سازی و توزیع واقع در خط ریلی است. ترمینال ریلی و مرکز ذخیره سازی در سال احداث خواهد شد اوگدن برای تسهیل تدارکات و ذخیره سازی برای عملیات خاکستر پرواز.

حقایق زیست محیطی

  • شرکت های کلاید به ایجاد یک جامعه بهتر، و سرپرستی محیط زیست بخشی جدایی ناپذیر از این مأموریت است. شرکتهای ترکیبی کلاید یکی از بزرگترین عملیات بازیافت در سال را تشکیل می دهند یوتا.
  • استفاده از خاکستر بادی در بتن مخلوط آماده باعث صرفه جویی در فضا و هزینه محل دفن زباله و کاهش استفاده از مواد طبیعی می شود. این منجر به صرفه جویی در انرژی قابل توجهی در خرد کردن و حمل و نقل می شود.
  • به ازای هر تن سیمان جایگزین شده با خاکستر بادی در بتن ، 1 تن انتشار CO2 حاصل از تولید سیمان را از بین می برد.
  • حمل و نقل ریلی منجر به حذف سالانه 11000 کامیون از جاده می شود که منجر به کاهش قابل توجه آلودگی وسایل نقلیه می شود
مطلب مرتبط  CITGO نتایج سه ماهه سوم 2020 را گزارش می دهد

SOURCE CLYDE COMPANIES، INC.

لینک های مربوطه

http://www.clydeinc.com

پاسخی بگذارید