Bruin E&P Partners، LLC اطلاعیه ای از معاملات جامع بازسازی قبلی از پیش بسته

Bruin E&P Partners، LLC اطلاعیه ای از معاملات جامع بازسازی قبلی از پیش بسته

هوستون، 17 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – Bruin E&P Partners ، LLC و شرکتهای تابعه آن (“Bruin” یا “Company”) ، یک شرکت اکتشاف و تولید با دارایی در ویلیستون حوضه ، داکوتای شمالی، امروز اعلام کرد که بیش از دو سوم از همه طلبکاران بدهی بودجه خود و همچنین دارندگان سهام فعلی آن را برای معامله تجدید ساختار که از بین خواهد رفت پشتیبانی می کند. 840 میلیون دلار بدهی بودجه شرکت.

معامله تجدید ساختار از طریق یک فرایند بسته بندی شده فصل 11 که توسط یک تسهیلات تأمین مالی بدهکار در اختیار (“DIP”) 230 میلیون دلار تأمین می شود ، انجام خواهد شد. برین از موقعیت جیوه ای محکم در منطقه برخوردار است ویلیستون Basin و یک تیم مدیریت با تجربه گسترده. پیش بینی می شود معامله تجدید ساختار Bruin ، از طریق تأمین اعتبار DIP و وجه نقد ناشی از عملیات ، بستر لازم برای ادامه کار در باره موفقیت موفقیت آمیز مدت و رشد بلند مدت را فراهم کند. بروین همچنان به شرکای خود متعهد است ویلیستون حوضه ، از جمله کسانی که در پنج سال گذشته از بروین حمایت کرده اند.

این شرکت همچنین تأمین مالی خروج متعهد را تضمین کرده است 230 میلیون دلار و از فصل 11 با حدود 230 میلیون دلار بدهی تأمین می شود. تأمین اعتبار معامله و تأمین مالی برون ، از طریق تجربه عملیاتی گسترده خود در داخل و خارج از آن ، تأمین خواهد شد ویلیستون حوضه ، برای ترازنامه برای فعال کردن رشد بلند مدت.

مطلب مرتبط  Pampa Energía نتایج مربوط به سه ماهه منتهی به 31 مارس 2020 را اعلام کرد

Bruin انتظار دارد تعدادی از حرکات عادی را برای این شرکت فراهم کند تا به شرکت اجازه دهد تا همچنان به پرداخت دستمزد کارمندان و مزایای سلامتی و رفاهی بپردازد ، و روابط متعهدانه خود را با تامین کنندگان و سایر شرکای تجاری خود ادامه دهد. تجارت برین به طور عادی به مدت بازسازی ادامه خواهد داد. بروین مطابق قوانین ، مقررات و مقررات مربوط ، از جمله بازرسی و نگهداری طبق مقررات مربوط به محیط زیست قابل اجرا ، فعالیت خود را ادامه خواهد داد. علاوه بر این ، برین بیشترین اهمیت را برای کارمندان ما که در طول پنج سال گذشته مؤثر بوده اند ، ادامه خواهد داد.

امروز ، این شرکت با حمایت از برنامه پیش بازپرداخت فصل یازدهم بازسازی (“” برنامه “) درخواست وثیقه آرا از دارندگان سهام عام ، وام دهندگان و دارندگان اوراق قرضه را آغاز کرد. این شرکت آغاز پرونده های بسته بندی شده یازدهم را در دادگاه ورشکستگی ایالات متحده برای منطقه جنوبی تگزاس (“دادگاه”) آغاز کرد. حمایت این شرکت از حوزه های حقوقی و طلبکار خود در یک توافق نامه پشتیبانی تجدید ساختار یادگاری می شود. این شرکت قصد دارد با سرعت بیشتری به تصویب دادگاه از طرح برسد ، با تأیید انتظار می رود كه ظرف مدت 45 روز از تأیید محقق شود.

“Bruin یکی از اپراتورهای برتر در ویلیستون حوضه در طی پنج سال گذشته و اجرای پروژه های بازپرداخت بالا در دوره بازسازی کوتاه مدت برنامه ریزی شده ادامه خواهد یافت. ” مت استیلمدیر ارشد اجرایی برین. “Bruin ارزش بالایی را برای کار با ایمن و کارآمد از طریق توسعه مسئول فراهم می کند.” آقای استیل ادامه داد: “این معامله به برین امکان می دهد تا همچنان از شرکای ما ، زمین داران ، اجاره دهنده ها ، کارمندان ، پیمانکاران و جوامعی که در آن کار می کنیم پشتیبانی کنیم.”

مطلب مرتبط  Oasis Petroleum با موفقیت ساختار مجدد مالی را به پایان رساند

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تغییر ساختار برین ، از جمله دسترسی به اسناد دادگاه ، می توانید به آدرس www.omniagentsolutions.com/bruin در دسترس باشید یا با Omni Agent Solutions ، نماینده اعلامیه و مطالبات شرکت ، با شماره (866) 680-8161 یا ایمیل تماس بگیرید. [email protected].

برای سوالات مستقیم در شرکت ، لطفا با ما تماس بگیرید ویلیام گتشو در (281) 990-6953 یا [email protected].

Kirkland & Ellis LLP به عنوان مشاور حقوقی برای Bruin مشغول به کار است ، PJT Partners LLP به عنوان مشاور مالی فعالیت می کند ، AlixPartners LLP به عنوان مشاور بازسازی استفاده می کند ، و Jackson Walker L.L.P. به عنوان مشاور حقوقی محلی خدمت می کند.

درباره Bruin

ما یک شرکت اکتشافی و تولیدی مستقل هستیم که بر روی دستیابی و توسعه خصوصیات تولید نفت خام و گاز طبیعی در هسته سازندهای Bakken Shale و Three Forks در هسته مرکزی متمرکز شده است. ویلیستون حوضه داکوتای شمالی. Bruin در دفتر مرکزی قرار دارد هیوستون، تگزاس و دفاتر در دارد داکوتای شمالی و کلرادو.

بیانیه های رو به جلو

مطلب مرتبط  Covia برنامه ای را برای ایجاد ساختار سرمایه پایدار و کاهش تعهدات بلند مدت با بیش از 1 میلیارد دلار اعلام کرد

اطلاعات موجود در این ارتباط شامل “اظهارات آینده نگر” است. کلیه اظهارات ، به غیر از اظهارات واقعیت تاریخی ، در این ارتباطات در رابطه با استراتژی ما ، عملیات آینده ، وضعیت مالی ، نتایج عملیاتی تخمین زده شده ، هزینه های پیش بینی شده ، چشم اندازها ، برنامه ها و اهداف ، از جمله با توجه به معامله تجدید ساختار مالی ما ، آینده نگر است. بیانیه. هنگام استفاده در این ارتباط ، کلمات “می تواند” ، “باور” ، “پیش بینی” ، “قصد” ، “پیش بینی” ، “برآورد” ، “انتظار” ، “پروژه” و عبارات مشابه برای شناسایی عبارات آینده نگر انجام شده است. ، اگرچه همه گفته های آینده نگر حاوی چنین کلمات شناسایی نیستند. این اظهارات آینده نگر مبتنی بر انتظارات و فرضیات فعلی ما در مورد رویدادهای آینده است و براساس اطلاعات موجود در مورد نتایج و زمان وقایع آینده است. هر بیانیه آینده نگر فقط از تاریخ این ارتباط صحبت می کند و ، مگر در مواردی که از نظر قانونی الزامی باشد ، شرکت هیچگونه تعهدی برای به روزرسانی هرگونه اظهار نظر در آینده به دلیل اطلاعات جدید ، رویدادهای آینده یا موارد دیگری ندارد.

SOURCE Bruin E&P Partners، LLC

لینک های مربوطه

http://bruinep.com/

پاسخی بگذارید