Cadence Petroleum Group خریداری شده توسط Wellspring Capital Management

Cadence Petroleum Group خریداری شده توسط Wellspring Capital Management

نیویورک، 8 اکتبر 2020 / PRNewswire / – Wellspring Capital Management LLC (“ولزپرینگ”) ، a نیویورکشرکت سرمایه گذاری خصوصی مستقر ، امروز اعلام کرد که برای مدیریت Cadence Petroleum Group (“Cadence”) ، توزیع کننده پیشرو محصولات روان کننده و سوخت در شرق و مرکز ، با مدیریت همکاری کرده است. ایالات متحده. شرایط مالی معامله اعلام نشده است.

Cadence Petroleum Group در سال 2018 از طریق ترکیبی از شرکت های پیشرو در صنعت شکل گرفت. با همکاری Wellspring ، Cadence علاوه بر ابتکارات رشد ارگانیک ، بر افزایش سرعت رشد از طریق افزایش فعالیت خرید تمرکز خواهد کرد.

الکس کارلس، یکی از شرکای مدیریت در Wellspring ، گفت: “خرید Cadence فرصتی مهیج برای ایجاد سابقه موفقیت آمیز Wellspring در بخش توزیع فرآورده های نفتی است که به سال 2005 برمی گردد. ما قویاً اعتقاد داریم که ارزش Cadence به قدرت کارمندان و تأمین کنندگان استراتژیک آن ما بسیار خوشحالیم که مدیریت Cadence در کنار سرمایه گذاری ما در خارج از کشور سرمایه گذاری زیادی می کند 1.45 میلیارد دلار Wellspring Capital Partners VI. “

مطلب مرتبط  ایالات متحده سیلیس زمان اعلام سود و تماس سرمایه گذار را اعلام کرد

نیشاهد لالوانی، یک مدیر اصلی در Wellspring ، اظهار داشت ، “ما مشتاقانه منتظر همکاری با تیم Cadence برای تسریع روند رشد و استراتژی خرید شرکت هستیم. ما قویاً معتقدیم که Cadence به طور منحصر به فرد در بازارهای روانکاری و سوخت قرار دارد و برای کمک به شرکت برای دستیابی به موفقیت هیجان زده هستیم. اهداف بلند مدت آن است. “

تایسون پوگ، SVP توسعه تجارت در Cadence ، افزود ، “ما بسیار خوشحالیم که Wellspring با توجه به سابقه شرکت در ایجاد مشاغل موفق در بخش توزیع ، فرهنگ مردم گرا و تمرکز بر رشد ، در Cadence سرمایه گذاری کرده است. ما به آنچه بسیار افتخار می کنیم تیم ما موفق شده است و ما مشتاقانه منتظر کار با Wellspring در این فصل جدید هیجان انگیز برای سازمان خود هستیم. ”

مطلب مرتبط  دینامیک فولادی کسب یک شرکت بازیافت فلزات مکزیکی را کامل می کند

مک درموت ویل & Emery LLP به عنوان مشاور حقوقی Wellspring و Cerberus Business Finance ، LLC یک راه حل تأمین مالی یک مرحله ای برای معامله ارائه داد. استفان به عنوان مشاور مالی و کولی جسن با توجه به معامله به عنوان مشاور حقوقی كادنس خدمت كرد.

درباره مدیریت سرمایه ولزپرینگ

Wellspring Capital Management یک شرکت سهامدار خصوصی پیشرو است که دفتر مرکزی آن در نیویورک. از زمان تاسیس در سال 1995 ، ولزپرینگ بیش از گذشته رشد کرده است 4.0 میلیارد دلار تعهدات اولیه سرمایه از طریق شش صندوق سرمایه گذاری خصوصی طی 20 سال گذشته ، ولزپرینگ در بیش از 35 سرمایه گذاری پلت فرم در بخشهای مختلف اقتصاد ایالات متحده و جهانی سرمایه گذاری کرده است. هدف Wellspring آوردن مشارکت ، تجربه و ایجاد ارزش برای هر سرمایه گذاری است. Wellspring با همکاری در مدیریت قدرتمند قادر به باز کردن ارزش اصلی و دستیابی به فرصت های رشد جدید از طریق ابتکارات استراتژیک ، بهبود عملکرد و خریدهای اضافی است. این شرکت به عنوان یک شریک استراتژیک ، با پشتیبانی عالی ، تجربه M&A ، تخصص مالی و دسترسی به منابع ، به تیم های مدیریتی عمل می کند. برای اطلاعات بیشتر ، لطفا به سایت www.wellspringcapital.com مراجعه کنید.

مطلب مرتبط  Fresnillo نتایج نهایی پیشنهاد مناقصه نقدی خود را اعلام می کند

درباره گروه Cadence Petroleum

Cadence Petroleum یکی از بزرگترین توزیع کنندگان مواد روان کننده ، سوخت ، ضد یخ ، مایع اگزوز دیزل و سایر محصولات جانبی برای مناطق شرقی و مرکزی است ایالات متحده. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به سایت www.cadencepetroleum.com مراجعه کنید.

اطلاعات تماس

Cadence Petroleum Group
تایسون پوگ – SVP – توسعه تجارت
[email protected]
336-629-2061

تصاویر مرتبط

cadence-petroleum-group-logo.jpg
آرم گروه Cadence Petroleum

SOURCE Cadence Petroleum Group

لینک های مربوطه

https://www.cadencepetroleum.com

پاسخی بگذارید