Callinex گزینه های سهام را اعطا می کند

Callinex گزینه های سهام را اعطا می کند

ونکوور ، قبل از میلاد، 14 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – شرکت Callinex Mines Inc. (“شرکت” یا “Callinex”) (TSXV: CNX) (OTC: CLLXF) اعلام می کند که 375،000 گزینه سهام را به مدیران ، افسران ، کارمندان و مشاوران خود اعطا کرده است. گزینه ها در قابل تمرین هستند 3.50 دلار به ازای هر سهم ، مشروط به شرایط خاص واگذاری و پنج سال از تاریخ اعطای اعتبار منقضی می شود.

درباره شرکت Callinex Mines Inc.

Callinex Mines Inc. (TSXV: CNX) (OTC: CLLXF) در حال پیشبرد نمونه کارهای خود از ذخایر غنی از فلزات گرانبها و پایه واقع در حوزه های معدنی کانادا است. نمونه کارها توسط آن برجسته شده است نهر نهر و ذخایر Superjack در منطقه معدن Bathurst از نیوبرانزویک. PEA 2018 یک طرح معدن را ترسیم کرد که با یک IRR قبل از مالیات 34.1 ((25.2 post پس از مالیات) و NPV8 of بازده اقتصادی قوی ایجاد می کند 230 میلیون دلار (128 میلیون دلار پس از مالیات) این پروژه ها دارای اکتشاف قابل توجهی در مورد یک بسته زمینی در مقیاس منطقه ای هستند که چندین رویداد معدنی درجه یک را در طول روند 20 کیلومتری در بر می گیرد. اینجا را کلیک کنید تا نمای کلی Nash Creek Project را مشاهده کنید.

مطلب مرتبط  Kimbell Royalty Partners توزیع سه ماهه سوم سال 2020 را اعلام کرد

Callinex نمونه کارهایی از پروژه دارد که شامل پروژه هایی در منطقه معدن Flin Flon می باشد مانیتوبا در 25 کیلومتری یک مرکز پردازش عملیاتی واقع شده اند که نیاز به سنگ معدن اضافی دارد.

نه بورس سرمایه گذاری TSX و نه ارائه دهنده خدمات تنظیم کننده آن (همانطور که این اصطلاح در سیاست های بورس سرمایه گذاری TSX تعریف شده است) مسئولیت کافی یا صحت این نسخه را نمی پذیرند.

مطلب مرتبط  اندازه بازار گاز ویژه تا سال 2027 14.2 میلیارد دلار ارزش دارد

برخی اظهارات در این نسخه خبری حاوی اطلاعات آینده نگر است. این اظهارات شامل گزاره های مربوط به هزینه های آینده است ، اما محدود به آنها نیست. این عبارات رویدادها و شرایط آینده را نشان می دهند و به همین ترتیب شامل خطرات شناخته شده و ناشناخته ، عدم قطعیت و سایر عواملی هستند که ممکن است باعث شوند نتایج واقعی ، عملکرد یا دستاوردها از نتایج ، عملکرد یا دستاوردهای بیان شده یا ضمنی اظهارات در آینده متفاوت باشد. . از جمله این عوامل ، از جمله سایر موارد ، توانایی تکمیل برنامه مته پیشنهادی و زمان و میزان هزینه ها است. Callinex به استثنای آنچه در قوانین قابل اجرا در مورد اوراق بهادار ضروری است ، تعهدی را برای به روز كردن بیانیه های آینده نگر بر عهده نمی گیرد.

مطلب مرتبط  دریچه های Flomatic جیم توچی را به عنوان مدیر جدید فروش ملی منصوب می کند

SOURCE Callinex Mines Inc.

لینک های مربوطه

http://www.callinex.ca/

پاسخی بگذارید