Capital Dynamics خرید سه پروژه فتوولتائیک خورشیدی از LS Power را به اتمام می رساند

Capital Dynamics خرید سه پروژه فتوولتائیک خورشیدی از LS Power را به اتمام می رساند

نیویورک، 19 نوامبر 2020 / PRNewswire / – Capital Dynamics ، یک شرکت مستقل جهانی مدیریت دارایی خصوصی ، امروز اعلام کرد که تجارت انرژی پاک زیرساخت (CEI) خرید سه پروژه فتوولتائیک خورشیدی (PV) از LS Power را به پایان رسانده است. همزمان CEI جایگذاری over را انجام داد 400 میلیون دلار در یادداشت های بلند مدت و با نرخ ثابت با سرمایه گذاران سطح بالای موسسه.

این مجموعه شامل 316 مگاوات (MWdc) از منابع خورشیدی عملیاتی واقع در کالیفرنیا، آریزونا، و دلاور. هر پروژه از فناوری اثبات شده و کارآمد تجاری بهره می برد و به طور کامل تحت توافق نامه های خرید طولانی مدت برق منعقد می شود. این پروژه ها از سال 2011 تا 2014 به عملیات تجاری دست یافتند.

نمونه کارها شامل موارد زیر است:

  • علاقه 100٪ به انرژی خورشیدی Centinela ، 252 MWdc واقع در شهرستان امپریال ، کالیفرنیا
  • 30٪ علاقه به دره Arlington Solar Energy II، 175 MWdc واقع در شهرستان ماریکوپا ، آریزونا
  • 100٪ علاقه به Dover Sun Park، 11 MWdc واقع در دوور ، دلاور

وی گفت: “این خرید سرمایه گذاران ما را با استقرار فوری سرمایه در مجموعه ای متنوع ، عملیاتی و بسیار قراردادی که عملکرد نقدی طولانی مدت و پایدار ارائه می دهد ، فراهم می کند.” تیم کوتاه، مدیر عامل ، زیرساخت انرژی پاک در Capital Dynamics در نیویورک. “با افزودن این دارایی های با کیفیت بالا ، تیم ما موقعیت ما را به عنوان بزرگترین مالک خصوصی دارایی های خورشیدی در ادامه تقویت می کند ایالات متحدهبا ناوگان بیش از 3.5 گیگاوات (GWdc)1. این معامله توانایی ما در استفاده از این مقیاس و ارزش افزوده را نشان می دهد ، و به عنوان نمونه دیگری از توانایی ما در ارائه یقین اجرا به شرکای ما در پس زمینه یک سال چالش برانگیز است. “

مطلب مرتبط  سه گورستان چین سیستم مدیریت را بهبود می بخشد و از پروژه نیروگاه برق آبی Chaglla جامعه محلی در پرو پشتیبانی می کند

Jefferies، LLC به عنوان مشاور مالی انحصاری و نماینده جایگذاری سرب برای خرید و تأمین مالی با بانک مشترک المنافع خدمت کرده است استرالیا به عنوان مدیر عامل خصوصی قرار دادن یادداشت ها. King & Spalding ، LLP و Amis ، Patel & Brewer ، LLP به عنوان مشاور حقوقی Capital Dynamics خدمت کردند.

درباره Capital Dynamics
Capital Dynamics یک شرکت مستقل مدیریت دارایی جهانی با تمرکز بر دارایی های خصوصی از جمله سهام خصوصی ، اعتبار خصوصی و زیرساخت های انرژی پاک است.

زیرساخت انرژی پاک سرمایه Dynamics یکی از بزرگترین مدیران سرمایه گذاری در زمینه انرژی های تجدیدپذیر در جهان است 6.5 میلیارد دلار AUM ،2 و دارای یکی از طولانی ترین سوابق در صنعت است. استراتژی CEI برای به دست آوردن فرصت های جذاب سرمایه گذاری در بزرگترین و سریعترین رشد بخش زیرساخت های جهانی – فن آوری های تجدید پذیر انرژی تجدید پذیر ، در درجه اول در آمریکای شمالی و اروپا، در سراسر خورشید ، باد خشکی ، ذخیره انرژی و زیرساخت های مربوطه با تمرکز بر روی هر دو مقیاس ابزار و فن آوری های تولید توزیع شده است. تجارت اختصاصی دارایی پلتفرم CEI خدمات بسیار تخصصی را برای اطمینان از عملکرد و ارزش مطلوب پروژه ها ارائه می دهد. استراتژی CEI در حال حاضر 7.9 GWdc تولید برق ناخالص قراردادی را در بیش از 150 پروژه در سال مدیریت می کند ایالات متحده و اروپا،3 و یکی از 3 مالک برتر PV خورشیدی جهانی است.4

مطلب مرتبط  TransAlta از بازنشستگی واحد ذغال سنگ ساندنس 3 خبر داد

از زمان تأسیس بستر CEI در سال 2010 ، بیش از 17 میلیون تن گازهای گلخانه ای در نتیجه سرمایه گذاری های تجدیدپذیر شرکت اجتناب شده است. 5این معادل توان مورد نیاز برای تأمین بیش از 3 میلیون خانه یا وسیله نقلیه مسافری برای یک سال است.6 در سال 2019 ، استراتژی CEI رتبه های برتر GRESB (معیار ESG برای دارایی های واقعی) را برای تعهد به پایداری دریافت کرد و به عنوان شرکت جهانی انرژی PE از سال توسط Private Equity International اهدا شد. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به این آدرس مراجعه کنید: www.capdyn.com.

مطلب مرتبط  خلاصه معاملات قدرت در سراسر جهان در شش ماه گذشته

مخاطب:
برای Capital Dynamics:
نیکلاس زنگ زده
معاون رئیس جمهور | شرکای پروسک
[email protected]
T: +1 646 818 9252

1 بازتاب خالص مالکیت دارایی های عملیاتی و قراردادی در دست ساخت در ایالات متحده.
2 پویایی سرمایه ، از 30 سپتامبر 2020. دارایی ها را در پروژه های انرژی تجدیدپذیر مدیریت شده توسط Capital Dynamics ، از جمله شامل می شود 4.1 میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت اختیاری و 2.4 میلیارد دلار دارایی های سهام مالیاتی. ارزش مالیاتی یک راه حل تأمین مالی برای پروژه های انرژی های تجدیدپذیر است.
3 پویایی سرمایه ، از 30 سپتامبر 2020. شامل دارایی های عملیاتی ، دارایی های مقداری سفارش داده شده و دارایی های قراردادی با PPAs امن است.
4 جداول لیگ دارایی های تجدید پذیر (مالکان). Bloomberg New Energy Finance از 30 سپتامبر 2020. شامل (i) دارایی های دارای سرمایه تأمین شده / در دست ساخت ، (ii) دارایی های مقداری سفارش داده شده و (III) پروژه های دارایی سفارش داده شده در سطح جهان ، به استثنای چین.
5 مزایای زیست محیطی بر اساس محاسبه معادلات گازهای گلخانه ای آژانس حفاظت از محیط زیست ایالات متحده است.
6 مزایای زیست محیطی بر اساس محاسبه معادلات گازهای گلخانه ای آژانس حفاظت از محیط زیست ایالات متحده است.

SOURCE Capital Dynamics

پاسخی بگذارید