CBAK Energy از بسته شدن 49.2 میلیون دلار پیشنهاد مستقیم ثبت شده خبر می دهد

CBAK Energy از بسته شدن 49.2 میلیون دلار پیشنهاد مستقیم ثبت شده خبر می دهد

دالیان ، چین، 11 دسامبر 2020 / PRNewswire / – CBAK Energy Technology، Inc. (“CBAK Energy” یا “شرکت” ، NASDAQ: CBAT) ، پیشرو در تولید باتری لیتیوم یون و ارائه دهنده راه حل انرژی الکتریکی ، امروز اعلام کرد که عرضه مستقیم ثبت شده را بسته است تقریباً 49.2 میلیون دلار سهام عادی با قیمت 5.18 دلار در هر سهم در 10 دسامبر 2020همانطور که قبلاً اعلام شده بود 8 دسامبر 2020. این شرکت در مجموع 9،489،800 سهم سهام عادی را به سرمایه گذاران نهادی صادر کرد. به عنوان بخشی از معامله ، این شرکت همچنین به سرمایه گذاران (“ضمانت نامه”) خرید حداکثر 3،795،920 سهام سهام عادی با قیمت تمرینی صادر کرده است. 6.46 دلار به ازای هر سهم ، مدت ضمانت نامه ها از تاریخ صدور 36 ماه است. سود خالص حاصل از این پیشنهاد برای اهداف عمومی شرکتها و سرمایه در گردش ، از جمله بازپرداخت برخی بدهیهای معوق استفاده خواهد شد.

FT Global Capital ، Inc. به عنوان نماینده جایگذاری انحصاری و The Benchmark Company ، LLC به عنوان نماینده عامل معامله فعالیت کردند.

Bevilacqua PLLC به عنوان مشاور شرکت و Schiff Hardin LLP به عنوان مشاور نماینده کارگزار در رابطه با پیشنهاد ارائه شده عمل کردند. گروه حقوقی PacGate خدمات دقیق را در رابطه با این پیشنهاد به نماینده محل کار ارائه داد.

مطلب مرتبط  Delta اعلام کرد: برای دستیابی به اتوماسیون صنعتی و یکپارچه سازی سیستم ما ، شرکت Trietery ، یک شرکت نرم افزاری SCADA و IIoT کانادایی را تقویت کرد

این اطلاعیه مطبوعاتی به منزله پیشنهادی برای فروش یا درخواست پیشنهادی برای خرید اوراق بهادار نیست و این اوراق بهادار در هیچ کشوری قابل فروش نیست که در آن این پیشنهاد ، درخواست یا فروش غیرقانونی باشد قبل از ثبت نام یا واجد شرایط بودن در اوراق بهادار قوانین هر ایالت کلیه پیشنهادها فقط با استفاده از یک دفترچه اعلان ، از جمله یک ماده الحاقی به موجب بیانیه موثر ثبت قفسه شرکت و دفترچه پایه موجود در آن ، ارائه می شود. بیانیه ثبت قفسه (شماره پرونده 333-250893 SEC) مربوط به این پیشنهاد در کمیسیون بورس و اوراق بهادار (“SEC”) در مورد ثبت شده و اعلام شده است که موثر است 3 دسامبر 2020. یک نامه الحاقی مربوط به پیشنهاد در SEC ارسال شد 9 دسامبر 2020 و در سایت www.sec.gov در دسترس است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد این معامله ، لطفاً به گزارش فعلی فرم 8-K که در SEC در تاریخ ثبت شده است مراجعه کنید 9 دسامبر 2020 که ممکن است در www.sec.gov مشاهده شود.

مطلب مرتبط  Talos Energy به روزرسانی های هدایت عملیاتی و مالی را ارائه می دهد

درباره CBAK Energy Technology، Inc.

CBAK Energy Technology، Inc (NASDAQ: CBAT) یک شرکت با تکنولوژی پیشرفته است که در زمینه تحقیق و توسعه ، تولید و فروش باتری های لیتیوم با قدرت بالا فعالیت می کند. کاربرد محصولات و راه حل های آن مناطقی مانند وسایل نقلیه الکتریکی ، وسایل نقلیه الکتریکی سبک ، ابزارهای الکتریکی ، حمل و نقل و ذخیره انرژی را پوشش می دهد. CBAK Energy به عنوان اولین شرکت باتری لیتیوم در چین که در سال 2006 در NASDAQ ذکر شده است ، دارای اولین پایگاه تولیدی چین است که به طور خاص در باتری های برق کار می کند و چندین شرکت تابعه فعال در هر دو شرکت دارد. دالیان و نانجینگ و یک پایگاه تحقیق و توسعه و تولید در مقیاس بزرگ در دالیان.

برای اطلاعات بیشتر ، لطفا به سایت www.cbak.com.cn مراجعه کنید

بیانیه بندر امن

این بیانیه مطبوعاتی حاوی بیانیه های خاصی است که ممکن است “بیانیه های آینده نگر” باشد. تمام گزاره ها غیر از گزاره های واقعیت تاریخی که در اینجا گنجانده شده است “گزاره های آینده نگر” است. این اظهارات آینده نگر اغلب با استفاده از اصطلاحات آینده نگر مانند “باور” ، “انتظار” یا عبارات مشابه ، شامل خطرات و عدم قطعیت های شناخته شده و ناشناخته مشخص می شود. اگرچه این شرکت معتقد است که انتظارات منعکس شده در این گزاره های آینده نگر منطقی است ، اما شامل فرضیات ، خطرات و عدم قطعیت است و ممکن است این انتظارات نادرست باشد. شما نباید بی اعتماد به این اظهارات آینده نگر باشید ، که فقط از تاریخ این بیانیه مطبوعاتی صحبت می کنند. نتایج واقعی شرکت می تواند از نظر پیش بینی شده در این بیانیه های آینده نگر به دلیل عوامل مختلف ، از جمله عوامل خطر مورد بحث در گزارش های دوره ای شرکت که در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ثبت شده و در وب سایت SEC موجود است ، تفاوت اساسی داشته باشد. (http://www.sec.gov). کلیه اظهارات آینده نگرانه منتسب به شرکت یا اشخاصی که از طرف آن اقدام می کنند صریحاً از نظر این عوامل خطر واجد شرایط هستند. به غیر از آنچه در قوانین مربوط به اوراق بهادار لازم است ، شرکت وظیفه ای به عهده نمی گیرد که این بیانیه های آینده نگر را به روز کند.

مطلب مرتبط  Valvoline قیمت گذاری و افزایش اندازه پیشنهادات ارشد را اعلام کرد

SOURCE CBAK Energy Technology، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.cbak.com.cn/

پاسخی بگذارید