CEIA USA عملیات بازرسی را با یک راه حل جدید برای کنترل های امنیتی بهبود می بخشد

CEIA USA عملیات بازرسی را با یک راه حل جدید برای کنترل های امنیتی بهبود می بخشد

بررسی امنیتی جدید 02PN20v3 ارائه می دهد: (1) تشخیص تهدید فلز با حداقل تماس ؛ (2) تشخیص خودکار دمای بدن در سطح پوست ؛ و (3) نظارت بر عملکرد با تأیید جهت و تکمیل ترافیک ، از جمله رابط کاربری صفحه لمسی برای مدیریت بازرسی ها و ایجاد هشدارها بهینه شده است.

بررسی امنیتی ضد COVID

او 02PN20v3 اجازه می دهد تا تهدیدات توسط فلزات را با توجه به تنظیمات سطح امنیتی ، با استفاده از یک ردیاب القایی نسل گذشته با دامنه یکنواختی بالا و تبعیض عالی فلزات که از آثار شخصی هستند ، تشخیص دهد ، که باعث کاهش تعداد بازرسی های ثانویه می شود. نمایش بسیار دقیق مناطق شناسایی یک یا چند هدف ، امکان بازرسی سریعتر را فراهم می کند. اندازه گیری دمای سطح بدن که با استفاده از یک سیستم ترکیبی مرئی / مادون قرمز انجام می شود ، به طور خودکار حداکثر مقدار را نشان می دهد و با عبور از حد تعیین شده زنگ هشدار را ایجاد می کند. یک سیستم کالیبراسیون حرارتی منحصر به فرد اجازه می دهد تا سیستم های اندازه گیری به طور مداوم با استفاده از دو بدنه خاکستری تثبیت شده کالیبره شوند. راستی آزمایی و شمارش جهت ترافیک ، همزمان با اندازه گیری درجه حرارت شخص بازرسی شده در قوس ، حداکثر دقت و هشدارهای منحصر به فرد را تضمین می کند.

مطلب مرتبط  شرکت Albemarle سود سهام را اعلام کرد

نظارت و ضبط کنترل های امنیتی

او 02PN20v3 گزارش هایی را تولید می کند که داده های ترافیک و پیکربندی دستگاه امنیتی را با هم مرتبط می کند. همچنین اطلاعات هر قوس را جمع آوری می کند ، جزئیات اطلاعات مربوط به ترافیک ، از جمله دمای بدن ، آلارم فلزی ، آلارم گاما (اختیاری) و آلارم تلفن همراه (اختیاری) را بیان می کند. علاوه بر این ، امکان نظارت بر عملکرد هر قوس ، تعیین پارامترهای عملیاتی ، رمزگذاری داده با امنیت بالا و نظارت بر جریان ترافیک را فراهم می کند.

مطلب مرتبط  Metso برای تحویل سیستم دامپر ماشین دوار راه آهن به حمل و نقل CSX در ایالات متحده

ویژگی های منحصر به فرد نرم افزار

او 02PN20v3 دارای ظرفیت ذخیره سازی بزرگ بیش از 100000 ترانزیت ، دارای فیلم هایی که شامل مهر تاریخ و زمان ، زنگ هشدار و تمام جزئیات نوع زنگ هشدار است. کاربران می توانند نتایج ویدئوها را براساس زنگ ساعت ، تاریخ و زمان فیلتر کرده و فیلم های کامل یا تصاویر ثابت از هر بخش را صادر کنند.

دسترسی
CEIA 02PN20v3 اکنون در دسترس است.

درباره CEIA موارد استفاده
CEIA در طراحی ، مهندسی و تولید آشکارسازهای فلزات الکترومغناطیسی با عملکرد بالا و محصولات بازرسی ایمنی یک رهبر جهانی است. CEIA موارد استفاده مجموعه گسترده ای از راه حل های کشف فلز و بازرسی های امنیتی برای کاربرد در طیف گسترده ای از بازارها ، از جمله رویدادهای عمومی ، مدارس ، مراکز اصلاح و تربیت و دادگاه ها ، حمل و نقل ، ساختمانهای عمومی و خصوصی و پیشگیری از سرقت را ارائه می دهد. CEIA موارد استفاده خدمات فروش ملی ، پشتیبانی و مراقبت از مشتری های بخش دولتی (دولت های فدرال ، ایالتی و محلی) و خصوصی در آمریکای شمالی را انجام می دهد. راه حل های پویا و خدمات استثنایی پایه و اساس تعهدات CEIA هستند موارد استفاده با رضایت مشتریان خود. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید
www.ceia-usa.com

مطلب مرتبط  شرکت لوله های شمال غربی آماندا کولا را به هیئت مدیره خود برگزیده است

عکس: https://mma.prnewswire.com/media/1305971/CEIA_USA_02PN20v3_Anti_COVID_Security_Checkpoint.jpg

SOURCE CEIA موارد استفاده

لینک های مربوطه

http://www.ceia-usa.com

SOURCE CEIA آمریکا

پاسخی بگذارید