CEIX برای برگزاری نشست سالانه مجازی سهامداران

CANONSBURG ، PA، 27 آوریل 2020 / PRNewswire / – شرکت انرژی CONSOL (NYSE: CEIX) امروز اعلام کرد که ، با توجه به نگرانی های بهداشت عمومی در ارتباط با شیوع کروناویروس مداوم (“COVID-19”) و حمایت از سلامت و رفاه سهامداران آن و شرکاء ، محل نشست سالانه سهامداران سال 2020 (“نشست سالانه”) شرکت CONSOL Energy (“شرکت”) تغییر یافته است. تاریخ و زمان قبلاً اعلام شده در جلسه سالانه (8 مه 2020 در ساعت 8 صبح ، زمان شرقی) تغییر نخواهد کرد. با این حال ، نشست سالانه فقط با ارتباط از راه دور ، در قالب فقط مجازی برگزار می شود و سهامداران نمی توانند حضوری در جلسه سالانه حضور یابند. همانطور که در مطالب پراکسی که قبلاً در رابطه با نشست سالانه توزیع شده بود ، توضیح داده شد ، سهامداران سهام سوابق مشترک سهام ما را نسبت به پایان کار 11 مارس 2020، تاریخ ثبت (“تاریخ ضبط”) ، حق شرکت در نشست سالانه را دارد.

برای دسترسی به نشست سالانه مجازی ، لطفاً به آدرس www.meetingcenter.io/269189195 بروید. برای ورود به جلسه سالانه مجازی ، دو گزینه دارید: (1) به عنوان “مهمان” یا (2) عضویت در عنوان سهامدار با شماره کنترل عضو شوید. اگر به عنوان یک سهامدار با یک شماره کنترل عضو شوید ، از شما می خواهد که یک شماره کنترل و رمز عبور داشته باشید. گذرواژه جلسات سالانه مجازی CEIX2020 است. سهامداران ممکن است با پیروی از دستورالعمل های موجود در وب سایت جلسه سالانه مجازی در طول جلسه سالانه مجازی ، به سهام خود رأی دهند و از آنها سؤال کنند. با این حال ، ما همه سهامداران ضبط را ترغیب می کنیم قبل از جلسه سالانه مجازی رای دهند تا از سهمیه اطمینان حاصل کنند.

مطلب مرتبط  PBF Energy برای انتشار نتایج سود سه ماهه چهارم 2020

دارندگان ثبت شده: اگر در تاریخ ضبط دارنده سابقه ثبت سهام مشترک شرکت بودید (یعنی سهام خود را به اسم خودتان نگه دارید همانطور که در سوابق نماینده انتقال ما ، رایانه های رایانه ای منعکس شده است) ، می توانید با دسترسی به جلسه سالانه مجازی شرکت کنید. وب سایت ذکر شده در بالا و وارد کردن شماره کنترل 15 رقمی موجود در کارت پروکسی شما و با وارد کردن رمز عبور ذکر شده در بالا. با رعایت این دستورالعمل ها در جلسه سالانه مجازی پذیرفته شده ، دارندگان ثبت نام می توانند در جلسه سالانه مجازی سؤال کنند و رای دهند.

دارندگان منافع: اگر یک سهامدار سودمند هستید و سهام خود را از طریق واسطه مانند بانک یا کارگزار نگهداری می کنید ، باید برای حضور و رأی دادن در جلسه سالانه مجازی ، از قبل ثبت نام کنید. برای ثبت نام ، باید با تماس با نماینده حساب خود در بانک ، کارگزار یا نامزد دیگری که سهام شما را در اختیار دارد و یک ایمیل از واسطه خود یا تصویری از وکیل حقوقی خود که منعکس کننده دارایی های CONSOL Energy Inc شماست ، همراه با نماینده حساب خود در بانک ، یک کارگزار حقوقی دریافت کنید. نام و آدرس ایمیل شما ، به Computerhare در [email protected]. درخواست های ثبت نام باید با عنوان “وکیل حقوقی” انجام شود و حداکثر پس از آن دریافت شود ساعت 5 بعد از ظهر (زمان شرقی) روز سه شنبه، 5 مه 2020. شما یک ایمیل تأیید از Computerhare دریافت خواهید کرد که ثبت نام شما را تأیید می کند و یک شماره کنترل برای ورود به جلسه سالانه مجازی به عنوان سهامدار دریافت می کنید. در زمان نشست سالانه مجازی ، سهامداران سودمند می توانند به وب سایت ذکر شده در بالا مراجعه کرده و شماره کنترل ارائه شده توسط Computerhare و رمز عبور ذکر شده در بالا را برای ورود به جلسه سالانه مجازی وارد کنند. با پیروی از این دستورالعمل ها در جلسه سالانه مجازی ، دارندگان سودمند می توانند در جلسه سالانه مجازی سؤال کنند و رأی دهند.

مطلب مرتبط  شرکت بازرسان انرژی از سال 2020 جایزه ENERGY STAR® Leader Leader را تولید می کند که 20٪ از خانه های ENERGY STAR In the Nation را تولید می کند

اگر شماره کنترلی ندارید ، می توانید به عنوان مهمان در جلسه سالانه مجازی شرکت کنید ، اما در جلسه سالانه مجازی گزینه ای برای رای دادن به سهام خود یا سؤال کردن ندارید.

راهنما و پشتیبانی فنی برای دستیابی و مشارکت در نشست سالانه مجازی قبل و در طول جلسه سالانه مجازی در https://support.vevent.com/ در دسترس است. ما شما را تشویق می کنیم 15 دقیقه قبل از زمان شروع جلسه سالانه مجازی ، به وب سایت مجله سالانه مجازی وارد شوید.

لیستی از سهام داران دارای حق رأی در جلسه سالانه مجازی ، برای جلسه سالانه مجازی در طول جلسه مجازی سالانه مجازی برای بازرسی توسط صاحبان سهام که دارای یک شماره کنترل برای هر هدف قانونی معتبر مربوط به نشست سالانه مجازی هستند ، در وب سایت موجود است.

مهم است که مطالب پراکسی را که قبلاً توزیع کرده اید بخوانید. آیا شما قصد شرکت در نشست سالانه مجازی را دارید یا خیر ، ما از شما می خواهیم تا قبل از جلسه سالانه مجازی با یکی از روشهای توصیف شده در مواد پروکسی برای نشست سالانه ، رای خود را صادر و ارسال کنید. کارت پراکسی همراه با مواد پراکسی که قبلاً توزیع شده است ، به روز نمی شود تا تغییر مکان را منعکس کند و شما ممکن است همچنان به استفاده از کارت پراکسی برای رای دادن به سهام خود در ارتباط با جلسه سالانه مجازی ، خواه قصد شرکت در نشست سالانه مجازی. اگر قبلاً رأی داده اید ، دیگر نیازی به رای گیری مجدد ندارید ، مگر اینکه دوست دارید رای قبلی خود را در مورد هر پیشنهادی تغییر داده یا ابطال کنید. اگر می خواهید رای قبلی خود را در مورد هر پیشنهادی تغییر داده یا ابطال کنید ، لطفاً برای دستورالعمل نحوه انجام این کار به بیانیه پراکسی مراجعه کنید.

مطلب مرتبط  استخراج SSR به روزرسانی اکتشاف را ارائه می دهد

درباره CONSOL Energy Inc.

شرکت CONSOL Energy (NYSE: CEIX) یک کانونزبورگ است ، پنسیلوانیامبتنی بر تولیدکننده و صادر کننده ذغال سنگ متالورژی حرارتی و متقاطع قیر بالا Btu. این شرکت برخی از کارآمدترین عملیات استخراج معادن طولانی در حوضه آپالاچای شمالی را به عهده دارد. عملیات پرچمدار ما مجتمع معدن پنسیلوانیا است که ظرفیت تولید تقریباً 28.5 میلیون تن زغال سنگ در سال را دارد و از 3 معدن زیر زمینی در مقیاس بزرگ تشکیل شده است: بیلی ، انلو فورک و هاروی. این شرکت همچنین دارای ترمینال دریایی CONSOL ، واقع در بندر بالتیمور است و ظرفیت توان تقریبی آن 15 میلیون تن در سال است. علاوه بر 669 میلیون پوند تن ذخیره با مجموعه معادن پنسیلوانیا و 21 میلیون پوند ذخیره ذخیره مرتبط با پروژه Itmann ، این شرکت همچنین تقریباً 1.5 میلیارد تن ذخایر زغال سنگ حرارتی و متالورژی گرینفیلد واقع در عمده تولید زغال سنگ را کنترل می کند. حوضه های شرق ایالات متحده است. اطلاعات اضافی در مورد انرژی CONSOL را می توان در www.consolenergy.com یافت.

مخاطب:

سرمایه گذار:
میتت تاکار، (724) 416-8335
[email protected]

رسانه ها:
زاک اسمیت، (724) 416-8291
[email protected]

SOURCE CONSOL Energy Inc.

لینک های مربوطه

consolenergy.com

پاسخی بگذارید