Cheeriodicals تحویل قهرمانان بیمارستان Frontline و کودکان بستری در طول COVID-19

Cheeriodicals تحویل قهرمانان بیمارستان Frontline و کودکان بستری در طول COVID-19

ققنوس، 7 مه سال 2020 / PRNewswire / – Cheeriodicals امروز از تحویل 678 هدیه تشویقی خود به ترکیبی از کارمندان مراقبت های بهداشتی و کودکان بستری در شهرهای سراسر کشور خبر داد. Cheeriodicals توسط خدمات جمهوری به عنوان یک تشکر از قهرمانان بیمارستان مقدم به خاطر تلاش های قهرمانانه خود در طول بیماری همه گیر COVID-19 ارائه می شود و برای کودکان بستری که به دنبال دلیلی برای لبخند زدن در این زمان دشوار هستند. Cheeriodicals به بیمارستانهای این کشور تحویل داده شده است ققنوس، سیاتل، سنت لوئیس، بوستونو آتلانتا.

هدایای قهرمانان بیمارستان Cheeriodicals در یک کیسه مخصوص حمل و نقل Cheeriodicals بسته بندی شده اند و شامل یک لوله مخصوص آب ، بسته های پودری الکترولیت ، نمک Epsom ، میان وعده ها ، چای ، عسل و سایر وسایل راحتی هستند. Cheeriodicals برای کودکان از مجلات متناسب با سن ، صنایع دستی ، کتاب های فعالیت ، پازل ها و بازی هایی برای لذت بردن کودکان ساخته شده است.

این تحویل های اخیر Cheeriodicals ، که با کمک مالی توسط بنیاد خیریه خدمات جمهوری انجام می شود ، اولین نفری بودند که در طی بحران COVID-19 به ترکیبی از کارمندان مراقبت های بهداشتی مقدم و کودکان بستری در بیمارستان فرستاده شدند. Cheeriodicals جعبه های تشویق سبز روشن خود را برای بیش از هشت سال به کودکان بستری تحویل داده و تازه “ابتکار عمل قهرمانان بیمارستان” را راه اندازی کرده تا شرکای شرکت بتوانند قدردانی از کارمندان مراقبت های بهداشتی داشته باشند.

وی گفت: “ما در سال 2016 با جمهوری خدمات کار کرده ایم تا تقریباً 250 نمونه از محصولات Cheeriodical را به بیمارستان کودکان بنر کاردون و رونالد مک دونالد فونیکس ارائه دهیم.” گری پاریشررئیس جمهور Cheeriodicals. “ما شاهد فرهنگ شگفت انگیز شرکتی آنها از نزدیک و شخصی بودیم زیرا آنها شادابی بچه های بستری و خانواده هایشان را در آنجا به ارمغان آوردند ققنوس. با این تحویل در طول بیماری همه گیر COVID-19 ، خدمات جمهوری صدها نفر از کارکنان مراقبت های بهداشت مقدم را نشان داد که چقدر از ایثار و تلاش های خود قدردانی می کنند. آنها همچنین صدها کودک بستری که حتی نسبت به گذشته احساس انزوا و ترس و وحشت بیشتری می کنند ، دوز تشویقی به آنها داده اند. ما بسیار ممنون از حمایت های سخاوتمندانه آنها در این مدت هنگام تحویل لبخند بسیار مهم است. “

گفت: “خدمات جمهوری مفتخر است كه می توانیم از بیمارستانهای محلی ما پشتیبانی كنیم و از یك ارائه دهنده خدمات اساسی به دیگری تشكر می كنیم.” کاترین ایلینگزنرئیس بنیاد خیریه خدمات جمهوری و معاون اجرایی خدمات خدمات جمهوری. “ما از این فرصتی سپاسگزاریم که فرصتی برای شادی بخشیدن به کارمندان مراقبت های بهداشتی مقدم جبهه که در مراقبت از جوامع ما و همچنین کودکانی که در این مدت با بیماری روبرو هستند کمک می کند.”

وی گفت: “ما چندین سال است که با Cheeriodicals کار می کنیم و بسیار ارزشمند است که تماشای جانبازان ما وقتی می بینند که جعبه های سبز سر راه خود قرار دارند ، تشویق و هیجان زده شوند.” جیسون V. گریخدمات ارادی داوطلبانه ، سیستم بهداشتی و درمانی بوستون. وی گفت: “اکنون کارمندان ما که به جانبازان ما اهمیت داده اند می توانند برای همه سخت کوشی های خود همان هیجان و پاداش را احساس کنند. کیف ها پر از وسایل بزرگی هستند که می توانند در محل کار یا خانه استفاده شوند ، ژست ساده ای که به معنای جهان است. به کسانی که بسیار سخت کار می کنند ، از جانبازان ما مراقبت و مراقبت می کنند. شرکایی مانند خدمات جمهوری و Cheeriodicals کار ما را کمی ساده تر می کنند و برای همین ، ما به آنها سپاسگزاریم.

وی گفت: “چه وسایلی خارق العاده از اقلام برای بیماران ما از تمام موارد ، از ملزومات درمانی تا رفتارهای جالب و یک دسته از فعالیتهای سرگرم کننده برای انجام در روشن ترین و شادترین جعبه سبز ارائه می شود.” وندی پاوکر، مدیر ارشد زندگی کودک ، مرکز پزشکی بنر تاندربرد. “این به محض دیدن جعبه ، لبخندی به لب شما می بخشد! بیماران کودکان و والدین آنها که در این مدت بسیار سخت در کنار آنها هستند ، بسیار شکرگزار و سپاسگزار برای چنین غافلگیری زیبا هستند. از همه شما بسیار سپاسگزارم شادابی و خوشبختی به بیماران ما در بانر تاندربرد! “

در این قالب جدید تحویل Cheeriodicals ، نمایندگان هر بیمارستان هدایای Cheeriodicals را به نمایندگی از خدمات جمهوری به کارگران مراقبت های بهداشتی و کودکان بستری در بیمارستان توزیع می کردند.

درباره Cheeriodicals

Cheeriodicals یک شرکت ملی ساخت تیم های بزرگ است که با بهره گیری از کارگران مراقبت های بهداشتی ، بیمارستان های کودکان ، خانه های رونالد مک دونالد ، بیمارستان های جانبازان ، انجمن سرطان آمریکا و سایر گروه های خیریه ، برنامه های نیکوکاری را انجام می دهد. برای اطلاعات بیشتر در مورد طرح جدید قهرمانان بیمارستان Cheeriodicals ، اینجا را کلیک کنید.

درباره خدمات جمهوری

Republic Services، Inc. یک رهبر صنعت در بازیافت ایالات متحده و دفع زباله جامد غیر خطرناک است. از طریق شرکت های تابعه این شرکت ، مجموعه های جمهوری ، ایستگاه های انتقال ، مراکز بازیافت ، دفن زباله ها و خدمات محیطی راهکارهای موثری برای بازیافت مسئول و دفع زباله برای مشتریان خود در سراسر کشور فراهم می کنند. 36000 کارمند این شرکت متعهد هستند ضمن تقویت یک سیاره آبی پایدار ، یک تجربه برتر ارائه دهند® تا نسل های آینده از جهانی پاکتر ، ایمن تر و سالم تری لذت ببرند. برای کسب اطلاعات بیشتر ، به RepublService.com مراجعه کنید ، یا با ما در Facebook.com/RepublicService ،RepublicService در توییتر وrepublic_service در Instagram دنبال کنید.

مخاطبین رسانه:
مری مارتا پاریشر
مشاور عمومی
205-677-2069
[email protected]

تصاویر مرتبط

republika-service-delivers-cheer.jpg
خدمات جمهوری شادی را به قهرمانان بیمارستان و کودکان بستری ارائه می دهد
کارمندان با بسته های مراقبت از قهرمانان بیمارستان و یک متخصص زندگی کودک که دارای جعبه هدیه برای کودکان اهدا شده توسط خدمات جمهوری است.

SOURCE Cheeriodicals

لینک های مربوطه

https://www.cheeriodicals.com/team-building/hociation-heroes-gift-bag/

مطلب مرتبط  اشنایدر الکتریک 20 سال همکاری با Habitat for Humanity International را جشن می گیرد

پاسخی بگذارید