Chemours با تعهد خود به شیمی مسئول ، سومین گزارش سالانه مسئولیت شرکت را منتشر می کند

Chemours با تعهد خود به شیمی مسئول ، سومین گزارش سالانه مسئولیت شرکت را منتشر می کند

ویلمینگتون ، دل.، 30 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – کمپانی Chemours (Chemours) (NYSE: CC) ، یک شرکت شیمی جهانی با موقعیت های پیشرو در بازار محصولات فلوئور ، فناوری های تیتانیوم و راه حل های شیمیایی ، امروز سومین گزارش سالانه تعهد مسئولیت شرکت را منتشر می کند ، شیمی مسئول

تعهد مسئولیت شرکتی این شرکت با ده هدف جسورانه ای که برای تکمیل آن تا سال 2030 انجام شده و در سه ستون اصلی – افراد با الهام ، سیاره مشترک و نمونه کارها تکامل یافته همسو است. آنها هشت حوزه اصلی را متمرکز می کنند که شرکت به شرح زیر تعریف می کند:

تعالی ایمنی – تمرکز بر ایمنی مردم ، جوامع و محیط پیرامون ما

انجمن های پر جنب و جوش – سرمایه گذاری در جوامع ما برای بهبود زندگی از طریق برنامه های آموزشی ، ایمنی و محیط زیست پایدار

کارمندان توانمند – ایجاد یک نیروی کار جهانی درگیر برای انعکاس دیدگاه ها و تنوع متنوع جوامعی که در آن فعالیت می کنیم

اقلیم – کاهش انتشار گازهای گلخانه ای برای حمایت از انتقال جهانی به اقتصاد کم کربن

کیفیت آب – حفاظت از این منبع طبیعی مهم مشترک از طریق کاهش انتشار هوا و فرآیند آب

زباله – کاهش تولید زباله های دفن زباله با تصفیه محصولات و فرآیندهای ما

پیشنهادات پایدار – افزایش پیشنهادات نمونه کارهای ما که به اهداف توسعه پایدار سازمان ملل (SDG های سازمان ملل) و درصد درآمد حاصل از آنها کمک می کنند

زنجیره تأمین پایدار – رفتارهای مسئولانه را در سراسر زنجیره تامین ما هدایت می کند

این گزارش که بر اساس فعالیت های Chemours 2019 تهیه شده است ، تحت عنوان “تمرکز تنها ، آینده مشترک” و مشارکت های 7000 کارمند Chemours در سراسر جهان و چگونگی کمک اقدامات آنها به اهداف پایداری شرکت را برجسته می کند.

از طریق تمرکز منحصر به فرد برای کمک به ایجاد جهانی بهتر ، کارمندان Chemours تعهد مسئولیت شرکت خود را در استراتژی های تجاری شرکت ، عملیات روزمره ، تعاملات مشتری و تأمین کننده ، مشارکت جامعه و ارتباطات محلی محکم می کنند. گزارش تعهد مسئولیت شرکتی 2019 تأثیر جمعی از این تلاش ها را نشان می دهد.

مطلب مرتبط  داینجی برای کمک به جوامع اوهایو تحت تأثیر COVID-19 ، 150،000 دلار اهدا می کند

گزارش برجسته گزارش از فعالیت های 2019 شرکت شامل موارد زیر است:

  • 10.4٪ از درآمد این شرکت از فروش محصولاتی حاصل شده است که مستقیماً از اهداف توسعه پایدار سازمان ملل پشتیبانی می کند.
  • تأثیر اولین روز تعهد مسئولیت شرکتی جهانی Chemours ، که شامل کارمندانی از 29 مکان و 13 کشور بود و از طریق عمل 10 هدف تعهد مسئولیت شرکتی شرکت را پیش بردند.
  • تکمیل و راه اندازی موفقیت آمیز اکسید کننده حرارتی در سایت Fayetteville Works این شرکت ، طراحی شده برای حذف بیش از 99٪ از انتشار فرآیند هوا از ترکیبات آلی فلورین خورده به آن.
  • 48٪ محصولات این شرکت در بسته بندی های قابل بازیافت فروخته می شود.
  • اجرای پروژه ها در سایت های تولیدی برای کاهش انتشار سالانه گازهای گلخانه ای توسط 545،000 متریک تن CO2ه

مارک ورگنانو ، رئیس جمهور و مدیر اجرایی Chemours ، گفت: “شرکت هایی مانند ما ثابت می کنند که چالش های بزرگ را می توان با افراد با انگیزه ای که در یک ساختار سازمانی فعالیت می کنند و قدرت آنها را بزرگ و چند برابر می کند ، حل کرد.” “من می توانم با اطمینان بگویم که تعهد ما به مسئولیت شرکت در حال تبدیل شدن به بخشی از نحوه فعالیت Chemours امروز و برنامه ریزی برای آینده فردا است ، همانطور که باید – همانطور که باید باشد.”

برای مطالعه گزارش تعهد مسئولیت شرکتی Chemours در سال 2019 اینجا را کلیک کنید.

درباره شرکت Chemours
شرکت Chemours (NYSE: CC) یک رهبر جهانی در زمینه فن آوری های تیتانیوم ، محصولات فلوئور و راه حل های شیمیایی است که در طیف گسترده ای از صنایع با محصولات تعریف کننده بازار ، تخصص در زمینه کاربردها و نوآوری های مبتنی بر شیمی به مشتریان خود راه حل ارائه می دهد. مواد شیمیایی در پلاستیک ها و پوشش ها ، یخچال و تهویه مطبوع ، استخراج معادن و تولیدات کلی صنعتی یافت می شود. محصولات شاخص ما شامل مارک های برجسته ای مانند تفلون ™ ، Ti-Pure ™ ، Krytox ™ ، Viton ™ ، Opteon ™ ، Freon ™ و Nafion هستند. Chemours اولین گزارش تعهد مسئولیت شرکتی خود را در سال 2018 منتشر کرد ، که اهداف مطابق با اهداف توسعه پایدار سازمان ملل را برجسته می کند. این شرکت تقریباً 7000 کارمند و 28 سایت تولیدی دارد که تقریباً در 3،700 مشتری در بیش از 120 کشور جهان خدمت می کنند. دفتر مرکزی Chemours در است ویلمینگتون ، دلاور و در NYSE تحت نماد CC ذکر شده است.

مطلب مرتبط  Dynegy انتخاب شده برای تأمین انرژی برج نماد ویلیس شیکاگو با انرژی باد

برای کسب اطلاعات بیشتر ، شما را به بازدید از chemours.com دعوت می کنیم یا ما را در توییتر دنبال می کنید Chemours یا LinkedIn.

اظهارات رو به جلو
این بیانیه مطبوعاتی حاوی بیانیه های آینده نگرانه است ، به معنای بندهای بندر امن قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار خصوصی ایالات متحده از 1995 ، که شامل خطرات و عدم اطمینان است. اظهارات رو به جلو انتظارات فعلی از وقایع آینده را بر اساس فرضیات خاص ارائه می دهد و شامل هر گزاره ای است که مستقیماً با یک واقعیت تاریخی یا فعلی ارتباط ندارد. کلمات “باور” ، “انتظار” ، “خواهد” ، “پیش بینی” ، “برنامه” ، “تخمین” ، “هدف” ، “پروژه” و عبارات مشابه ، در میان دیگر ، به طور کلی “اظهارات آینده نگر” را مشخص می کند ، فقط از تاریخ ارائه چنین اظهاراتی صحبت کنید. این بیانیه های آینده نگر ممکن است ، از جمله موارد دیگر ، به تعهدات مسئولیت شرکتی و اهداف پایداری ، نتیجه یا حل و فصل هرگونه بدهی زیست محیطی معلق یا آینده ، شروع ، نتیجه یا حل و فصل هرگونه تحقیق نظارتی ، تحقیق یا رسیدگی ، شروع ، نتیجه یا حل و فصل هرگونه دادخواهی ، تغییر در مقررات زیست محیطی در ایالات متحده یا سایر حوزه های قضایی ، عملکرد عملیاتی و مالی پیش بینی شده در آینده ، برنامه های تجاری ، چشم اندازها ، اهداف ، اهداف و تعهدات ، سرمایه گذاری ها و پروژه ها ، همه اینها در معرض خطرات و عدم قطعیت های اساسی است که می تواند باعث شود نتایج واقعی با نتایج بیان شده یا ضمنی چنین عباراتی تفاوت اساسی داشته باشند. اظهارات رو به جلو براساس برخی فرضیات و انتظارات از وقایع آینده است که ممکن است دقیق نباشد و تحقق نیافته باشد. این اظهارات تضمین کننده عملکرد آینده نیستند. اظهارات رو به جلو همچنین خطرات و عدم قطعیت هایی را در بر می گیرد که از عهده کنترل شیمیور خارج است. علاوه بر این ، ممکن است خطرات و عدم اطمینان دیگری وجود داشته باشد که Chemours در حال حاضر قادر به شناسایی آنها نیست یا Chemours در حال حاضر انتظار ندارد که تأثیر قابل توجهی بر تجارت آن داشته باشد. عواملی که می توانند این اختلافات را ایجاد کنند یا به آنها کمک کنند شامل خطرات ، عدم اطمینان و سایر عواملی است که در پرونده های ما با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده مورد بحث قرار گرفته است ، از جمله در گزارش سه ماهه ما در مورد فرم 10-Q برای سه ماهه پایان یافته 31 مارس 2020 و 30 ژوئن 2020 و در گزارش سالانه ما در فرم 10-K برای سال پایان یافته است 31 دسامبر 2019. Chemours به ​​هر دلیلی هیچ تعهدی در مورد تجدید نظر یا به روزرسانی اظهارنظرهای آینده نگر ندارد ، مگر در مواردی که قانون الزام کرده است.

مطلب مرتبط  شرکت چینی CECEP انرژی خورشیدی فناوری (ژجیانگ) مدل های جدیدی را برای فروش ماژول های خارج از کشور بررسی می کند

مخاطب:

سرمایه گذاران
جاناتان لاک
VP ، توسعه شرکت و روابط سرمایه گذار
+1.302.773.2263
[email protected]

رسانه های خبری
تام سوئتا
مدیر ارشد ، مدیریت ارتباطات و اعتبار شرکت

+1.302.773.3903
[email protected]

منبع شرکت Chemours

پاسخی بگذارید