ChemPartner از سیستم بهداشت Mount Mount Sinai در تولید معرف برای تحقیقات COVID-19 پشتیبانی می کند

ChemPartner از سیستم بهداشت Mount Mount Sinai در تولید معرف برای تحقیقات COVID-19 پشتیبانی می کند

شانگهای، 12 مه 2020 / PRNewswire / – شانگهای ChemPartner با سیستم بهداشت Mount Mount Sinai قرارداد غیر انحصاری امضا کرد (کوه سینا) در مورد شرکت در یک آزمایش تولید آزمایشی یک جزء از آزمایش سرولوژیک COVID-19 از کوه سینا شناخته شده آزمون اخیراً مصوبه اضطراری از آژانس داروهای آمریكا (FDA) به عنوان بخشی از بیانیه اضطراری COVID-19 برای استفاده در آزمایشگاه دریافت كرده است. کوه سینا دریافت شده آزمون امکان پذیر می کند کوه سینابرای آزمایش جمعیت بیمار از نظر وجود یا عدم وجود آنتی بادی COVID-19.

وی گفت: “ما از این فرصت همکاری با ما بسیار هیجان زده هستیم کوه سیناگفت: وی تنگمدیر عامل از ChemPartner، ChemPartner می کوشد تا همه تلاش خود را انجام دهد تا در طی این بیماری به علم کمک کند. تیم های تحقیقاتی باتجربه ما از این تست و پتانسیل آن برای بیماران در سراسر جهان هیجان زده هستند. “

ما در حال توسعه آزمایش های سرولوژیکی در SARS-CoV-2 هستیم کوه سینا به پیشرفت خود ادامه دهید و مانند ChemPartner با مشارکت هایی در این زمینه همکاری کنید تا این تلاش های مهم را به جلو برسانید. ” اریک لیوم، معاون رئیس جمهور و مدیر ارشد نوآوری تجاری در سیستم بهداشت Mount Sinai.

مطلب مرتبط  تجدیدپذیر انرژی انرژی دوک 109.4 میلیون دلار در بودجه مالیات ارجح از گلدمن ساکس را بست

این آزمایش که هم اکنون تحت تأیید شرایط اضطراری FDA تأیید شده است ، وجود آنتی بادی COVID-19 را تعیین می کند و برای تشخیص ویروس SARS-CoV-2 یا هر ویروس یا پاتوژن دیگر تأیید نمی شود.

برای سوالات مربوط به جواز تجاری آزمایش آزمایش سرولوژی از کوه سینا لطفاً با www.mountsinai.org/covidantibodytest مشورت کنید.

اطلاعات در مورد ChemPartner

شانگهای ChemPartner ، که شامل ChemPartner ، ChemPartner Biologics و China Gateway Pharma Development Pharmacy است ، طیف گسترده ای از صلاحیت ها را در زمینه تحقیق و توسعه دارو ، از جمله تحقیقات زیست شناسی ، شیمی و شیمی پزشکی ، زیست شناسی و داروسازی ، DMPK و اکتشافی ارائه می دهد. سم شناسی و CMC برای مولکول های کوچک و بزرگ. شانگهای ChemPartner به یک مشتری جهانی متنوع خدمت می کند و دارای آزمایشگاه ها ، دفاتر و نمایندگانی در ایالات متحدهاروپا چین و ژاپن،

مطلب مرتبط  منابع طبیعی چین با حداقل نیاز بازار Nasdaq مطابقت دارند

درباره سیستم سلامت کوه سینا

سیستم درمانی Mount Sinai بزرگترین ارائه دهنده پزشکی دانشگاهی در کشور است شهر نیویورک و شامل هشت بیمارستان ، یک کالج پزشکی برجسته و یک دانشگاه گسترده است شبکه از جراحی های سرپایی که در کل منطقه بزرگتر است نیویورک گسترش می یابد این کوه سینا منبع ملی و بین المللی آموزش بی نظیر ، تحقیق ترجمه و کارهای توسعه است. همچنین در زمینه همکاری بالینی نقش برجسته ای را ایفا می کند و بنابراین بالاترین کیفیت مراقبت – از پیشگیری تا معالجه جدی ترین و پیچیده ترین بیماری های انسانی – را تضمین می کند. سیستم درمانی Mount Sinai شامل بیش از 7200 پزشک است. علاوه بر این ، دارای استحکام و در حال گسترش است شبکه از خدمات بین رشته ای ، از جمله بیش از 400 عمل جراحی سرپایی در پنج ناحیه شهر نیویورک، وستچستر و جزیره لانگ، بیمارستان Mount Sinai شماره 14 در “Roll Rollor” است ایالات متحده گزارش و گزارش جهان در بین 20 بیمارستان برتر کشور. دانشکده پزشکی ایکان نیز یکی از 20 دانشگاه برتر دانشگاه علوم پزشکی جهان است ایالات متحده، بیمارستان های سیستم بهداشت Mount Mount Sinai توسط آنها اداره می شوند ایالات متحده گزارش و گزارش جهان بطور مداوم در سطح منطقه ای توسط منطقه متخصص ارزیابی می شود ، که پزشکان ما در بین 1 درصد برتر کل پزشکان در سطح کشور قرار دارند.

مطلب مرتبط  HERA برای بهبود کیفیت فاضلاب ، كاندو را مستقر می كند

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به آدرس https://www.mountsinai.org یا در وب سایت وب مراجعه کنید کوه سینا در فیس بوک ، توییتر و YouTube.

منبع انرژی شانگهای ChemPartner

پاسخی بگذارید