CIIE ثبت نام غرفه داران را برای سال 2021 آغاز می کند

CIIE ثبت نام غرفه داران را برای سال 2021 آغاز می کند

شانگهای ، 18 اکتبر 2020 / PRNewswire / – ثبت نام برای چهارمین نمایشگاه تجارت بین المللی چین (CIIE) در 28 سپتامبر افتتاح شد.

نمایشگاه تجارت چهارم CIIE از شرکت ها و سازمان های ثبت شده در خارج از سرزمین اصلی چین استقبال می کند. محصولات تولید شده در خارج از کشور یا خدمات تأمین کنندگان خارجی واجد شرایط نمایشگاه هستند.

مطلب مرتبط  ارزش متر هوشمند برق تا سال 2026 به 12 میلیارد دلار می رسد: Global Market Insights، Inc.

ثبت نام کنندگان برای اولین بار باید اطلاعات شرکت را در وب سایت نمایشگاه www.ciie.org ارسال کنند و منتظر تجزیه و تحلیل باشند. شرکت کنندگان در نمایشگاه امسال می توانند با استفاده از اطلاعات موجود ، وضعیت غرفه دار خود را تمدید کنند.

چهارمین نمایشگاه CIIE از شش حوزه نمایشگاه تجاری تشکیل شده است: فناوری اطلاعات و صنعت هوشمند ، کالاهای مصرفی ، محصولات غذایی و کشاورزی ، تجهیزات پزشکی و محصولات بهداشتی ، تجارت اتومبیل و خدمات.

مطلب مرتبط  اندازه بازار مدیریت پسماندهای مایع تا سال 2026 به 85.02 میلیارد دلار برسد. افزایش جمعیت به افزایش تقاضا برای بازار ، ایالات متحده Fortune Business Insights

تعداد شرکتهای Fortune 500 و شرکتهای پیشرو در صنعت که در سومین CIIE شرکت می کنند تقریباً مشابه سال گذشته است. بسیاری از ده شرکت بزرگ جهان در بخشهایی مانند داروسازی ، تجهیزات پزشکی ، کالاهای مصرفی پیشرفته و اتومبیل برای نمایشگاه امسال ثبت نام کرده اند. علاوه بر این ، ده ها شرکت برای سه سال متوالی برای شرکت در نمایشگاه ثبت نام کرده اند.

مطلب مرتبط  شرکت Ball در اجلاس جهانی صنایع و مواد دویچه بانك در سال 2020 ارائه خواهد كرد

صفحه ثبت نام برای چهارمین دوره CIIE:
https://www.ciie.org/ciie/f/book/register؟locale=en

آرم – https://mma.prnewswire.com/media/1077995/CIIE_Logo.jpg

تماس: خانم نی Qingxin
تلفن: + 86-21-67008870 / 67008988

SOURCE CIIE

لینک های مربوطه

https://www.ciie.org

SOURCE CIIE

پاسخی بگذارید