CIIE چهارم ثبت نام را آغاز می کند

CIIE چهارم ثبت نام را آغاز می کند

شانگهای ، 16 اکتبر 2020 / PRNewswire / – وب سایت رسمی نمایشگاه بین المللی تجارت برای چین (CIIE) از 28 سپتامبر پذیرش درخواست های شرکت در نمایشگاه های تجارت و تجارت چهارمین دوره CIIE را آغاز کرده است.

شرکت ها (موسساتی) که برای اولین بار در CIIE ثبت نام می کنند می توانند در وب سایت رسمی CIIE حساب کاربری خود را بدست آورند و اطلاعات شرکت را بارگذاری کنند. پس از تأیید چنین اطلاعاتی ، آنها تماس با کارکنان را دریافت می کنند. شرکتها (م institutionsسساتی) که در CIIE 3 ثبت نام کرده اند می توانند برای درخواست شرکت در چهارمین نمایشگاه به حسابهای موجود خود وارد شوند یا با کارمندان در تماس مستقیم باشند.

مطلب مرتبط  غرفه پایداری نمایشگاه Innotech Expo 2020 ، جزیره فناوری مدور را ارائه می دهد

به خاطر داشته باشید که نمایشگاه های تجاری 4 CIIE فقط درخواست شرکت های قانونی ثبت شده در خارج از خاک گمرک جمهوری خلق چین را قبول می کند (از جمله هنگ کنگ، ماکائو بله تایوان) و آنها فقط محصولات یا خدمات تهیه شده از خارج را می پذیرند.

CIIE چهارم دارای شش منطقه نمایشگاهی برای تجهیزات تکنولوژیکی ، کالاهای مصرفی ، اتومبیل ، محصولات غذایی و کشاورزی ، تجهیزات پزشکی و داروها و تجارت خدمات است.

مطلب مرتبط  ANEX-SINCE 2021 ، بهترین سکوی برای توسعه بازار بدون پارچه در آسیا ، که در سال 2021 در شانگهای برگزار می شود

تدارکات برای CIIE سوم هموار پیش می رود و تعداد شرکت کنندگان و رهبران صنعت Fortune 500 با دو تبلیغ قبلی مقایسه شده است. بیشتر ده شرکت برتر دارویی ، تجهیزات پزشکی ، کالاهای مصرفی و اتومبیل های برتر دنیا ثبت نام کرده اند که ده ها شرکت برای سه تبلیغ متوالی بعدی اقدام می کنند.

مطلب مرتبط  Weatherford فراخوان کنفرانس سه ماهه سوم 2020 را اعلام کرد

برای ثبت نام:
https://www.ciie.org/ciie/f/book/register؟locale=en

آرم – https://mma.prnewswire.com/media/1077995/CIIE_Logo.jpg

تماس: نی Qingxin
تلفن: + 86-21-67008870 / 67008988

SOURCE CIIE

لینک های مربوطه

https://www.ciie.org

SOURCE CIIE

پاسخی بگذارید