CIT 162 میلیون دلار بودجه برای کارخانه خورشیدی تگزاس را تأمین می کند

CIT 162 میلیون دلار بودجه برای کارخانه خورشیدی تگزاس را تأمین می کند

نیویورک، 18 آگوست 2020 / PRNewswire / – شرکت CIT Group (NYSE: CIT) امروز اعلام کرد واحد انرژی و انرژی این کشور به عنوان تنها سازنده سرب در یک 162 میلیون دلار بودجه برای پروژه خورشیدی بلک لند شرقی در شهرستان تراویس ، تگزاس.

این تأمین اعتبار به نمایندگی از شرکت Recurrent Energy LLC ، یک شرکت تابعه کاملاً متعلق به شرکت Canadian Solar Inc انجام شده است که بعنوان بازوی توسعه پروژه ایالات متحده کانادا خورشیدی فعالیت می کند. یک شرکت فعال در توسعه انرژی های تجدید پذیر ، Recurrent در حال حاضر بیش از 2.4 گیگاوات پروژه خورشیدی را توسعه داده و قصد دارد 5 گیگاوات دیگر را نیز برای این کار در نظر بگیرد.

شرق بلک لند ، همچنین به عنوان مزرعه خورشیدی Pflugerville شناخته می شود ، یک پروژه خورشیدی متناوب 144 مگاواتی (MW) است. Austin Energy ، یک شرکت عمومی است که نیروی برق را به شهر شهر ارائه می دهد آستین ، تگزاس، و مناطق اطراف آن ، برق تولید شده توسط این پروژه را براساس توافق نامه 15 ساله خرید برق خریداری می کنند.

مطلب مرتبط  ودرفورد معاملات مالی را تکمیل می کند

“این پروژه خورشیدی فراهم می کند آستین منطقه ای با منبع ارزشمند دیگر انرژی پاک و تجدید پذیر. علاوه بر این ، ساخت و بهره برداری از این پروژه به رشد اقتصادی منطقه کمک خواهد کرد. ” شاون کو، رئیس و مدیر اجرایی شرکت خورشیدی کانادا. “ما خوشحالیم که با تیم CIT در زمینه تأمین اعتبار همکاری کرده ایم و از مهارت و مهارت آنها در جهت پیشبرد این پروژه بهره می گیریم.”

براساس تحقیقات شرکت تحقیقات بازار Inframation ، یک شرکت Acuris ، برای پیشبرد این تأمین مالی ، CIT سابقه رهبری خود را به عنوان یکی از برترین وام دهندگان انرژی تجدید پذیر در سراسر کشور گسترش می دهد. در اوایل سال جاری ، کسب و کار انرژی و انرژی CIT به دلیل موفقیت در تأمین اعتبار در پروژه های ذخیره انرژی با انرژی تجدید پذیر و باتری ، با یک جایزه کسب و کار آمریکایی استیوی شناخته شد.

مطلب مرتبط  هانتسمن موافقت خود را به فروش علاقه باقی مانده خود در PLC Venator Material

گفت: “انرژی مكرر به عنوان توسعه دهنده برتر پروژه های انرژی تجدید پذیر شناخته شده است.” مایک لوروسومدیر عامل و رئیس گروه واحد انرژی و انرژی CIT. “ما خوشحال شدیم که آنها را برای این بودجه کار کردیم و مفتخریم که نقش مستمر را در حمایت از گسترش انرژی تجدید پذیر در سراسر ایالات متحده ایفا می کنیم.”

در رابطه با تأمین اعتبار ، CIT در حال تهیه بسته مدیریتی از پول نقد و خدمات بازار سرمایه است.

انرژی و انرژی ، بخشی از بخش مالی امور بازرگانی CIT ، از دانش و تخصص عمیق صنعت خود برای ارائه راه حلهای تأمین مالی جامع برای تولید انرژی تجدید پذیر و متعارف بهره می برد. این واحد یک مجموعه بزرگ و متنوع را شامل می شود که شامل سرمایه گذاری در کلیه طبقات دارایی ها در بخش انرژی است.

مطلب مرتبط  Venator سرمایه گذاری عمده شرکت SK Capital Partners را اعلام می کند

درباره CIT
CIT یک بانک ملی پیشرو است که با توانمندی مالی برای هدایت اهداف خود ، در توانمند سازی مشاغل و پس اندازهای شخصی تمرکز دارد. CIT Group Inc. (NYSE: CIT) یک شرکت هلدینگ مالی است که بیش از یک قرن تجربه دارد و یک شرکت تابعه اصلی بانک ، CIT Bank ، N.A. (عضو FDIC ، وام دهنده مسکن برابر) فعالیت می کند. بخش بانکی تجاری شرکت شامل تأمین مالی تجاری ، انجمن بانکی انجمن ، بانکداری در بازار میانه ، تجهیزات و تأمین مالی فروشنده ، فاکتورسازی ، تأمین اعتبار ریلی ، خدمات خزانه داری و پرداخت و بازارهای سرمایه و مدیریت دارایی است. بخش بانکی مصرف کننده CIT شامل یک بانک مستقیم ملی و شبکه شعب منطقه ای است. در cit.com/about اطلاعات بیشتری کسب کنید.

روابط رسانه ای:
جان موران
212-461-5507
[email protected]

SOURCE CIT Group Inc.

لینک های مربوطه

http://www.cit.com

پاسخی بگذارید