CITGO بازنشستگی شرکت کنترل خزانه های باری را اعلام کرد

CITGO بازنشستگی شرکت کنترل خزانه های باری را اعلام کرد

هوستون، 28 آگوست 2020 / PRNewswire / – شرکت CITGO Petroleum امروز اعلام کرد باری Treas، شرکت کنترل کننده ، پس از 40 سال کار در شرکت در حال بازنشستگی است. باب کفاش، در حال حاضر مدیر بودجه و تجزیه و تحلیل عملکرد ، به عنوان کنترل کننده شرکت معرفی شده است ، جایگزین آقای Treas ، موثر است 30 سپتامبر 2020.

رئیس جمهور و مدیر ارشد اجرایی گفت: “ما از باری برای همه سال خدمت خود به CITGO تشکر می کنیم و بهترین آرزوها را برای بازنشستگی برای او داریم.” کارلوس جوردا.

Shoemaker در سال 1999 به CITGO پیوست و از آن زمان تاکنون مسئولیت های مختلفی را از قبیل مدیر معماری سیستم های مالی ، مدیر مالی و تجزیه و تحلیل تجارت و نقش فعلی خود به عنوان مدیر بودجه و تحلیل عملکرد بر عهده داشته است. باب دارای مدرک لیسانس حسابداری از دانشگاه میسوری مرکزی و فوق لیسانس مدیریت بازرگانی از دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا.

مطلب مرتبط  مانو نظر ، مدیر طولانی مدت انرژی هسته ای ، به عنوان یک شریک عملیاتی به شرکای صنعتی AE پیوست

جوردا گفت: “به باب به خاطر پست جدیدش تبریک می گویم ،” وی در CITGO بسیار مورد احترام است و من مشتاقانه منتظر ادامه کار با او هستم.

درباره CITGO
دفتر مرکزی آن در هوستون ، تگزاس ، شرکت CITGO Petroleum یک رهبر شناخته شده در صنعت پالایش با یک مارک شناخته شده است. CITGO سه پالایشگاه مستقر در Corpus Christi ، تگزاس را اداره می کند. دریاچه چارلز ، لا. و Lemont ، Ill. ، و به طور کامل و / یا به طور مشترک دارای 42 ترمینال ، شش خط لوله و سه کارخانه ترکیب و بسته بندی مواد روان کننده است. با حدود 3400 کارمند و ظرفیت نفت خام ترکیبی تقریبا 769،000 بشکه در روز (bpd) ، CITGO به عنوان ششم بزرگترین و یکی از پیچیده ترین پالایشگاه های مستقل در ایالات متحده قرار دارد. CITGO سوخت های حمل و نقل ، روان کننده ها ، پتروشیمی ها و سایر محصولات صنعتی را حمل و نقل می کند و شبکه ای را در حدود 4600 فروشگاه خرده فروشی با مارک محلی و اداره می کند ، همه در شرق کوه های راکی ​​واقع شده است. شرکت CITGO Petroleum متعلق به CITGO هولدینگ ، شرکت است.

مطلب مرتبط  پل جی ووگل به رئیس جمهور گریلی و هانسن ترویج کرد

شرکت CITGO SOURCE

لینک های مربوطه

www.citgo.com

پاسخی بگذارید