CITGO قیمت گذاری ارزهای بزرگ با ارزش 1.125 میلیارد دلار را با پیشنهاد خصوصی ارائه می دهد

CITGO قیمت گذاری ارزهای بزرگ با ارزش 1.125 میلیارد دلار را با پیشنهاد خصوصی ارائه می دهد

هوستون، 2 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – شرکت CITGO Petroleum (“شرکت”) امروز اعلام کرد که قیمت گذاری کرده است 1.125 میلیارد دلار مبلغ اصلی اوراق بهادار 7.00٪ ارشد به دلیل سال 2025 در یک پیشنهاد خصوصی معاف از الزامات ثبت نام اوراق بهادار 1933 ، اصلاح شده (“قانون اوراق بهادار”). مبلغ اصلی پیشنهاد از اندازه پیشنهادی که قبلاً اعلام شده بود افزایش یافته است 750 میلیون دلار. انتظار می رود که بسته شدن پیشنهاد در تاریخ اتفاق بیفتد 9 ژوئن سال 2020مشروط به شرایط بسته شدن عرفی

این شرکت در نظر دارد برای بازپرداخت همه از درآمد خالص حاصل از فروش یادداشت ها استفاده كند 614 میلیون دلار تأمین نشده تحت عنوان وام B B202021 شرکت و بهره وام و غیر قابل پرداخت تحت عنوان وام B به دلیل 2021 ، کلیه هزینه ها و هزینه های مربوط به پیشنهاد و سرمایه در گردش و اهداف عمومی شرکت را پرداخت کنید.

این انتشار مطبوعات پیشنهادی برای فروش یا وکالت پیشنهاد پیشنهادی برای خرید اسکناس نمی باشد و همچنین هیچ فروشی از نت در هر ایالت یا قضایی دیگر وجود نخواهد داشت که در آن چنین پیشنهاد ، دادخواست یا فروش غیرقانونی باشد. پیشنهاد و فروش یادداشت ها تحت قانون اوراق بهادار ، یا قوانین اوراق بهادار از سایر صلاحیت های ثبت شده و ثبت نشده است ، و ممکن است در آنجا ارائه یا فروخته نشود. ایالات متحده ثبت نام غایب یا معافیت قابل قبول از شرایط ثبت نام. این یادداشت ها فقط به موجب قانون 144A طبق قانون اوراق بهادار و به افراد غیر آمریکایی در معاملات خارج از کشور مطابق با مقررات S طبق قانون اوراق بهادار ، به خریداران مؤسسه واجد شرایط ارائه می شود.

مطلب مرتبط  منبع تغذیه Talen ، LLC از بسته شدن 400 میلیون دلار یادداشت ارشد ارشد ارائه شده خبر داد

درباره شرکت CITGO Petroleum

دفتر مرکزی در شهر هوستون، ایالت تگزاس امریکاشرکت CITGO Petroleum دارای سه پالایشگاه در مقیاس بزرگ و بسیار پیچیده با ظرفیت خام ترکیبی تقریبا 769،000 بشکه در روز ، واقع در Corpus Christi ، تگزاس؛ دریاچه چارلز ، لوئیزیانا؛ و لمونت ، ایلینویز، دارای مالکیت / سهام عدالت در 41 ترمینال ذخیره سازی و انتقال محصول پالایش شده فعال ، و دسترسی به بیش از 120 ترمینال شخص ثالث و اشخاص مرتبط از طریق مبادله ، خاتمه و ترتیبهای مشابه است.

بیانیه های رو به جلو

برخی از اطلاعات مندرج در این نسخه ممکن است “به معنای آینده رو به جلو” به معنای قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار خصوصی ایالات متحده در سال 1995 تلقی شود. این اظهارات ، از جمله موارد دیگر ، انتظارات مربوط به ارائه اسکناس و استفاده از درآمد حاصل از آن این اظهارات همچنین به صنعت ، استراتژی تجارت ، اهداف و انتظارات مربوط به موقعیت بازار ما و عملیات آینده مربوط می شود. ما از کلمات “پیش بینی” ، “باور” ، “می توان” ، “برآورد” ، “انتظار” ، “قصد” ، “ممکن” ، “برنامه” ، “پیش بینی” ، “پروژه” ، “خواست” ، استفاده کرده ایم می تواند “و اصطلاحات و عبارات مشابهی را برای شناسایی جملات آینده نگر ، که فقط از تاریخ این نسخه صحبت می کنند.

مطلب مرتبط  تیم SoCalGas و حسن نیت کالیفرنیای جنوبی تا مشتری ها را در راه صرفه جویی در هزینه و انرژی قرار دهند

هرگونه اظهارات آینده نگر تضمین کننده رویدادهای آینده نیست و در معرض خطرات و ابهاماتی است که می تواند باعث شود رویدادهای واقعی ، تحولات و تصمیمات شغلی از لحاظ معنوی با آنچه در نظر گرفته شده توسط این اظهارات آینده نگر است ، متفاوت باشد. این بیانیه ها بر اساس فرضیات و ارزیابی های صورت گرفته توسط مدیریت ما با توجه به تجربه و درک آنها از روندهای تاریخی ، شرایط فعلی (از جمله شرایط فعلی بازار) ، تحولات آینده مورد انتظار و سایر عواملی که به نظر آنها مناسب می باشد ، بنا شده است. اگرچه ما معتقدیم فرضیاتی كه این گفته های آینده نگر براساس آنها بنا شده اند منطقی هستند ، اما هر یك از این فرضیات می تواند نادرست باشد و بیانیه های آینده نگر براساس این فرضیات می توانند نادرست باشند. بعلاوه ، مشاغل و عملیات ما خطرات و ابهامات بی شماری را شامل می شود که بسیاری از آنها خارج از کنترل ما هستند و این می تواند منجر به تحقق بخشیدن به انتظارات ما نشود یا در غیر این صورت می تواند از نظر مالی ، نتایج عملیات و جریان پول ما تأثیر بگذارد. ما به خوانندگان هشدار می دهیم که این بیانیه های آینده نگر در معرض خطرات و عدم قطعیت های شناخته شده و ناشناخته باشند که ممکن است باعث شود نتایج واقعی از نظر مادی با نتایج پیش بینی شده ، بیان شده یا ضمنی متفاوت باشند. این خطرات و عدم قطعیت ها ، از جمله دیگر ، خطرات مربوط به ارائه اسکناس را شامل می شود ، از جمله تأثیر بازار بدهی در ارائه اسکناس ، و توانایی ما در برآورده کردن شرایط اختتامیه ارائه اسکناس و همچنین فعالیت اقتصادی عمومی ، تحولات در بازارهای بین المللی و داخلی نفت و چرخش ها و عملیات پالایشگاه. به خوانندگان هشدار داده شده است كه به این اظهارات آینده نگر اعتماد ندارند.

مطلب مرتبط  Valvoline قیمت گذاری و افزایش اندازه پیشنهادات ارشد را اعلام کرد

اظهارات آینده نگر در این نسخه فقط از تاریخ انتشار این نسخه ارائه می شود. ما از هرگونه وظیفه برای به روزرسانی هرگونه اظهارات آینده نگر خودداری می کنیم.

شرکت منابع سیتگو

لینک های مربوطه

www.citgo.com

پاسخی بگذارید