CITGO نتایج سه ماهه سوم 2020 را گزارش می دهد

CITGO نتایج سه ماهه سوم 2020 را گزارش می دهد

هوستون، 13 نوامبر 2020 / PRNewswire / – نتایج سه ماهه سوم شرکت تحت تأثیر تأثیرات اقتصادی همه گیر COVID-19 بود که بر صنعت پالایش به عنوان یک کل تأثیر گذاشت و با تعطیلی هشت هفته ای تحت تأثیر قرار گرفت دریاچه چارلز ، لا. پالایشگاه به دلیل طوفان های لورا و دلتا. در نتیجه این عوامل ، شرکت CITGO Petroleum (“CITGO”) خسارت خالص 248 میلیون دلاری را برای سه ماهه سوم سال 2020 همراه با EBITDA گزارش کرد1 از (212) میلیون دلار و تنظیم EBITDA از (183) میلیون دلار.

عملیات در دریاچه چارلز پیش از طوفان لورا پالایشگاه با خیال راحت خاموش شد و این پالایشگاه هیچگونه مشکل ایمنی یا انتشار هیدروکربن ناشی از تأثیر مستقیم طوفان را تجربه نکرد. هنگامی که طوفان دلتا شش هفته بعد حمله کرد ، اندکی پس از شروع مجدد پالایشگاه تعمیر شده ، تأسیسات ایمن شدند ، خاموش شدند و دوباره هیچگونه ایمنی یا هیدروکربن آزاد نشدند. شروع کار پس از طوفان دلتا در اواخر اکتبر با موفقیت به پایان رسید.

رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت گفت: “تأثیر مداوم COVID-19 و طوفان دسته چهار ، سه ماهه سوم را به ویژه دشوار کرده است.” کارلوس جوردا. “در حالی که ما قادر به تنظیم سریع عملیات خود در کل سیستم خود بودیم دریاچه چارلز آفلاین بود و همزمان به تنظیم هزینه های نقدی و مدیریت تهاجمی هزینه ها برای کنار آمدن با شرایط منفی موثر بر بخش پالایش ایالات متحده ادامه داد. ما از ما بسیار سپاسگزاریم دریاچه چارلز کارمندان با خیال راحت از طریق طوفان عبور کردند و به لطف کار سخت آنها اکنون پالایشگاه دوباره راه اندازی شده و کار می کند. ”

در این شرایط حاشیه ای بسیار چالش برانگیز ، شرکت همچنان روی بهینه سازی عملیات برای بهبود حاشیه ناخالص ، کاهش هزینه ها در صورت امکان و به تعویق انداختن سرمایه اختیاری برای مدیریت نقدینگی متمرکز است.

نکات برجسته عملیاتی و عملکرد سه ماهه سوم:

 • مدیریت هزینه انضباطی
  • CITGO همچنان به اقدامات تهاجمی برای مدیریت هزینه ها جهت پیمایش در محیط چالش برانگیز ، از جمله تعلیق موقت مشارکت های کارفرمایان در برنامه بازنشستگی 401 (k) شرکت و کاهش 10 درصدی حقوق ادامه می دهد.2. این جبران خسارت و مزایا به عنوان ضمانت بهبود شرایط صنعت بررسی می شود. علاوه بر این ، در سپتامبر 2020، CITGO طرح مزایای تعریف شده کارمندان حقوق بگیر را اصلاح کرد. این نتیجه تقریباً 150 میلیون دلار کاهش تعهدات سود آینده از پایان سه ماهه.
  • این شرکت حدود 15 درصد کاهش در هزینه های عملیاتی سالانه برنامه ریزی شده سال 2020 را هدف قرار داده است.
  • CITGO همچنان برای کاهش 20٪ – 25٪ در هزینه های سرمایه ای 2020 در مقابل بودجه اولیه 262 میلیون دلار هدف قرار دارد.
 • توان تصفیه خانه – کل توان تصفیه خانه در سه ماهه سوم 544،000 بشکه در روز بود که شامل 83،000 بشکه در روز مواد اولیه متوسط ​​بود ، در حالیکه در طی سه ماهه مشابه سال 2019 825،000 بشکه در روز پردازش شده بود. یکی از عوامل اصلی کاهش 34 درصدی استفاده کلی دریاچه چارلز پالایشگاه بیش از 1/3 از سه ماهه آفلاین است که ناشی از طوفان لورا است. با این حال ، پس از تنظیم عملیات در ماه سپتامبر ، استفاده در لمونت و پیکر کریستی پالایشگاه ها به ترتیب میانگین 86٪ و 97٪ بالاتر بودند. یکی دیگر از عوامل موثر در پایین آمدن استفاده کلی ، ادامه محیط کم تقاضا بود که فرصت مناسبی برای تکمیل فعالیت های برنامه ریزی شده بود.
 • ادامه چرخش ها – CITGO چرخشهای برنامه ریزی شده را در لمونت و دریاچه چارلز پالایشگاه ها پس از تهیه و اجرای پروتکل های ایمنی COVID-19 دقیق ، که به شرکت امکان استفاده از محیط کم تقاضا را می دهد.
 • صادرات – صادرات در سه ماهه سوم به طور متوسط ​​114000 بشکه در روز بود که نسبت به سه ماهه دوم 33٪ افزایش داشته است ، زیرا تقاضای آمریکای لاتین از کاهش تجربه سه ماهه دوم آغاز شده است.
 • برتری عملیاتی – جدا از اثرات طوفان ، پالایشگاه های CITGO در طول سه ماهه به طور قابل اعتماد کار می کنند و همچنان از اهداف عملکرد ایمنی و زیست محیطی فراتر می روند. علاوه بر این ، این شرکت توسط جایزه ایمنی خط لوله برجسته 2019 توسط موسسه نفت آمریکا (API) به رسمیت شناخته شد ، دریافت کننده جایزه توسط همتایان خود برای برتری در عمل ، ایده ها و سیاست های ایمنی انتخاب می شود.
 • موارد خاص – هزینه های مرتبط با تأثیر طوفان لورا در دریاچه چارلز پالایشگاه به طور قابل توجهی با بهبودهای بیمه کاهش یافت ، اما تقریباً به نتیجه رسید 20 میلیون دلار تأثیر خالص در سه ماهه سوم ، با انتظار می رود که هزینه های اضافی بیشتری در باقی مانده سال 2020 و تا سال 2021 متحمل شود.
مطلب مرتبط  Dominion Energy سود سه ماهه دوم را اعلام می کند

CITGO چندین تغییر قابل توجه در پرسنل را اعلام کرد:

 • هیئت مدیره منصوب شد جان زوکلیچ به عنوان مدیر مالی و معاون مالی رئیس جمهور ، موثر است 4 نوامبر، پس از یک فرآیند جستجوی دقیق. آقای زوكلیچ با داشتن تجربه مالی و عملیاتی گسترده در صنعت پالایش ، به CITGO پیوست و تعدادی از مناصب اجرایی را با فیلیپس 66 از جمله معاون رئیس جمهور و خزانه دار منصوب كرد.
 • باب کفاش، که در سال 1999 به این شرکت پیوست و چندین سمت مدیریت مالی در CITGO داشته است ، به عنوان کنترل کننده موثر معرفی شد 30 سپتامبر. آقای کفاش جای آقای را می گیرد. گنجینه های باری، که پس از 40 سال کار در این شرکت بازنشسته شد.

نمای کلی صنعت:

در حالی که در اوایل نوامبر اعلامیه واکسن امیدوار کننده COVID-19 – و تجمع های شدید متعاقب آن در بازار نفت و سهام – دلایل مشخصی برای خوش بینی ارائه می دهد ، چالش های مهم میان مدت برای صنعت پالایش همچنان باقی مانده است. در اینجا تحولات اصلی در سه ماهه سوم آورده شده است:

 • قیمت نفت در سه ماهه سوم پس از تجربه نوسانات شدید قیمت در نیمه اول سال نسبتاً ثابت بودند.
 • تقاضای بنزین رشد پس از تقاضای اولیه شدید تقاضا تا اواسط ژوئیه کاهش یافته است. از همان زمان اواسط اکتبر سال 2020، در همان بازه زمانی 9٪ زیر 2019 باقی مانده است.
 • تقاضای تقطیر ، که کمترین تأثیر آن از همه گیر نبود ، در سه ماهه سوم و بعد از آن نیز به بهبود ادامه داد. برای ماه اکتبر ، در محدوده پنج ساله بود و تقریباً 7٪ کمتر از آن بود اکتبر 2019 مرحله.
 • تقاضای سوخت جت بهبودی همچنان عقب مانده است و پس از بهبودی در پایان ماه ژوئیه ، با بازگشت دوباره عفونت ها راکد است. برای ماه اکتبر ، تقاضای سوخت جت 45٪ کمتر از نیاز بود اکتبر 2019 مرحله.
 • محیط کم حاشیه با وجود پیشرفتهای موجود در تقاضا و کاهش موجودیها ، همچنان نشان می دهد که سیستم پالایش هنوز طولانی است و منطقی سازی اضافی لازم است.
 • استفاده از پالایشگاه از اواخر آگوست روند صعودی داشت و به دلیل خاموش شدن موقت مربوط به طوفان لورا و طوفان دلتا ، قبل از سقوط شدید به اوج 82٪ رسید. به طور کلی استفاده از پالایشگاه تا پایان سه ماهه به 77 درصد رسید.
مطلب مرتبط  نمایشگاه بین المللی ساخت تجهیزات چین در Shenyang ، سال 2020 برگزار شد

در حالی که اثرات همه گیر COVID-19 همچنان بزرگترین خطر برای تقاضای انرژی است ، صنعت پالایش با کاهش قابل توجه هزینه ها همچنان سازگار است. در همان زمان ، اقتصاد ایالات متحده یک بهبود ناهموار از رکود شدید در اوایل سال جاری به وجود آورد. پس از سقوط سالانه بیش از 31 درصد در سه ماهه دوم ، بیشترین کاهش در سال گذشته ، تولید ناخالص داخلی ایالات متحده در سه ماهه سوم با رکورد 33 درصد افزایش یافت. ترکیبی از محرک های مالی عظیم که توسط تصویب قانون CARES از سوی کنگره ارائه شده است ، به علاوه اقدامات تهاجمی فدرال رزرو از جمله تصویب نرخ بهره نزدیک به صفر ، سطح پشتیبانی رکوردی را برای مقابله با رکود اقتصادی فراهم کرده است. با توجه به این زمینه ، و با توجه به اقدامات متعددی که CITGO برای اعمال نظم و انضباط هزینه ها و چرخش های کامل در پالایشگاه اتخاذ کرده است ، این شرکت معتقد است که در شرایط بهبود شرایط بازار صنعت ، از مزایای خوبی برخوردار است.

درباره CITGO
دفتر مرکزی CITGO Petroleum با دفتر مرکزی در هوستون ، تگزاس ، یک رهبر شناخته شده در صنعت پالایش با یک مارک شناخته شده است. CITGO سه پالایشگاه مستقر در Corpus Christi ، تگزاس را اداره می کند. دریاچه چارلز ، لا. و لمونت ، ایلی. ، و به طور کامل و / یا به طور مشترک دارای 42 ترمینال ، شش خط لوله و سه کارخانه مخلوط کردن و بسته بندی روان کننده ها است. CITGO با حدود 3،300 کارمند و ظرفیت خام ترکیبی تقریبی 769،000 بشکه در روز (بشکه در روز) ، به عنوان ششمین بزرگترین و یکی از پیچیده ترین تصفیه خانه های مستقل در ایالات متحده قرار گرفته است. CITGO حمل و نقل و حمل و نقل سوخت ، روان کننده ها ، پتروشیمی ها و سایر محصولات صنعتی را انجام می دهد و شبکه ای متشکل از بیش از 4500 مغازه خرده فروشی مارک دار با مالکیت محلی و مورد استفاده را تأمین می کند که همگی در شرق کوههای راکی ​​واقع شده اند. شرکت CITGO Petroleum متعلق به CITGO هولدینگ ، شرکت است.

بیانیه های آینده نگر

برخی از اطلاعات موجود در این نسخه ممکن است “اظهارات آینده نگرانه” تحت اوراق بهادار قابل اجرا و سایر قوانینی باشد که شامل خطرات و عدم قطعیت است. این اظهارات ، از جمله موارد دیگر ، به انتظاراتی در مورد صنعت ، استراتژی تجاری ، اهداف و انتظارات مربوط به موقعیت بازار و عملیات یا عملکرد آینده مربوط می شود. ما از کلمات “پیش بینی” ، “باور” ، “می تواند” ، “تخمین” ، “انتظار” ، “قصد” ، “ممکن است” ، “برنامه ریزی” ، “پیش بینی” ، “پروژه” ، “اراده” ، “” استفاده کرده ایم will “و اصطلاحات و عبارات مشابه برای شناسایی عبارات آینده نگر ، که فقط از تاریخ این نسخه صحبت می کنند.

مطلب مرتبط  شرکت لوله های شمال غربی مجاز به بازگشایی عملیات کارخانه در مکزیک است

هرگونه اظهارنظر آینده نگر تضمین کننده وقایع آینده نیست و در معرض خطرات و عدم اطمینان است که می تواند باعث وقایع ، تحولات و تصمیمات تجاری واقعی با آنچه در این بیانیه های آینده نگر تصور می شود متفاوت باشد. این اظهارات براساس مفروضات و ارزیابی های انجام شده توسط مدیریت ما با توجه به تجربه و برداشت آنها از روندهای تاریخی ، شرایط فعلی (از جمله شرایط فعلی بازار) ، انتظارات آینده و سایر عواملی که به نظر آنها مناسب است ، صورت می گیرد. اگرچه ما معتقدیم فرضیاتی که این گزاره های آینده نگر بر اساس آنها بنا شده منطقی است ، هر یک از این فرضیات می تواند نادرست باشد و گفته های آینده نگر بر اساس این فرضیات نادرست باشد. علاوه بر این ، تجارت و فعالیتهای ما شامل خطرات و عدم اطمینان زیادی است که بسیاری از آنها از عهده ما خارج است ، که می تواند منجر به عدم تحقق انتظارات ما شود و یا در غیر این صورت می تواند به طور مادی بر وضعیت مالی ، نتایج عملیات و جریان های نقدی تأثیر بگذارد. ما به خوانندگان هشدار می دهیم که این اظهارات آینده نگر در معرض خطرات و عدم قطعیت های شناخته شده و ناشناخته ای است که ممکن است باعث شود نتایج واقعی با نتایج پیش بینی شده ، بیان شده یا ضمنی تفاوت اساسی داشته باشند. این خطرات و عدم قطعیت ها ، از جمله ، خطرات مربوط به اثرات همه گیر COVID-19 ، فعالیت اقتصادی عمومی ، تحولات در بازارهای بین المللی و داخلی نفت و چرخش ها و عملیات پالایشگاه ها است. به خوانندگان هشدار داده می شود كه به این اظهارات آینده نگر اعتماد بی جهت نداشته باشند.

اظهارات آینده نگرانه موجود در این نسخه فقط از تاریخ انتشار این نسخه ارائه می شود. ما از هر وظیفه ای برای به روزرسانی هرگونه اظهارنظرهای آینده نگر صرف نظر می کنیم.

1 EBITDA و EBITDA تعدیل شده اقدامات مالی غیر GAAP هستند. لطفا برای آگاهی بیشتر به سازش در پایان این بیانیه مطبوعاتی مراجعه کنید.
2 افراد کم درآمد معاف هستند.

CITGO PETROLEUM CORPORATION

سازش تلفات خالص به EBITDA و EBITDA تنظیم شده

(در میلیون ها دلار آمریکا)

(حسابرسی نشده)
سه ماه به پایان رسید
30 سپتامبر2020

ضرر خالص


(248)


به علاوه (کمتر)

هزینه بهره ، از جمله اجاره مالی


55مالیات بر درآمد


(174)استهلاک و استهلاک


158استهلاک هزینه های شروع وام در هزینه بهره


(3)


EBITDA


(212)


به علاوه (کمتر)

هزینه های طوفان لورا ، خالص از بازپرداخت بیمه


20LIFO موجودی تاثیر شیب دائمی


8کمک های خیرخواهانه (الف)


1


EBITDA تنظیم شده است


(183)


(آ)

کمک های مالی به موسسات خیریه ما در محاسبه EBITDA تعدیل شده برای این مورد تنظیم می کنیم زیرا معتقدیم که با حذف این مورد سرمایه گذاران و تحلیل گران قادر به مقایسه عملکرد ما با رقبا به شیوه ای سازگارتر هستند.

شرکت CITGO SOURCE

لینک های مربوطه

www.citgo.com

پاسخی بگذارید