Clarity Gold روری کوتلو اوغلو را به هیئت مشورتی خود منصوب می کند

Clarity Gold روری کوتلو اوغلو را به هیئت مشورتی خود منصوب می کند

VANCOUVER ، قبل از میلاد، 22 آگوست 2020 / PRNewswire / – Clarity Gold Corp. (“وضوح” یا “شرکت“) (CSE: CLAR ، FSE: 27G) از آقای استقبال می کند روری کوتلو اوغلو به شورای مشورتی خود روری تجربیات اکتشافی و توسعه پروژه ای را برای تیم Clarity به ارمغان می آورد ، از پروژه های مختلف گرفته تا پروژه های سطح امکان پذیر.

آقای کوتلو اوغلو یک زمین شناس حرفه ای با بیش از 15 سال سابقه بین المللی اکتشاف مواد معدنی و نقش های مدیریتی در شرکت های آمریکای شمالی و اروپایی است. وی چندین برنامه اکتشاف را طراحی و اجرا کرده و برنامه های جامع مبانی زیست محیطی و مطالعات امکان سنجی را مدیریت کرده است. آقای کوتلو اوغلو مدیر اکتشاف شرکت Kaminak Gold Corp بود و تیم اصلی آنها را برای تحویل دختران و منابع به روز شده در مورد پروژه طلای قهوه قبل از خریداری Kaminak توسط Gold Gold Corp. در سال 2016 هدایت کرد. آقای کوتلو اوغلو عضو انجمن زمین شناسان اقتصادی است .

وی گفت: “ما خوشحالیم که با افزودن یک متخصص حرفه ای در صنعت مانند آقای کوتلو اوغلو ، به رشد شورای مشورتی خود ادامه خواهیم داد.” جیمز راجرزمدیر عامل شرکت Clarity. “تجربه فنی وی و سابقه کار در مدیریت و ارزیابی پروژه برای Clarity فوق العاده با ارزش است.”

اعطای گزینه ها

مطلب مرتبط  سوخت های انرژی از انتخاب مدیران و نتایج جلسه صاحبان سهام خبر می دهد

این شرکت همچنین خوشحال است اعلام کند که گزینه های سهام تشویقی (هرکدام ، “گزینه”) را برای به دست آوردن جمع 100000 سهم مشترک شرکت (هرکدام ، “سهم”) به یک مشاور تحت برنامه گزینه سهام خود اعطا کرده است. هر گزینه برای مدت سه سال از انقضا قابل اعمال است 21 آگوست 2023، با قیمت از 1.06 دلار در هر سهم کلیه گزینه های مربوط به تاریخ اعطای کمک هزینه. گزینه ها و سهام صادرکننده پس از اعمال گزینه هایی که توسط فرد اختیاری صادر می شود ، از زمان اعطای گزینه ها چهار ماه نگه دارید.

این شرکت به توافق نامه بازاریابی و روابط سرمایه گذار (“” توافق نامه “) در تاریخ رسیده است 21 آگوست 2020 با بولتن شرکتی OGIB آموزشی ویبولیتین (“مشاور”) که به موجب آن ، مشاور موافقت کرده است تا برای مارک تجاری ، بازاریابی ، ارتباطات آنلاین شرکت ها و روابط سرمایه گذار به شرکت برای مدت شش ماه ، برای کل در نظر گرفتن پول نقد ، به شرکت ارائه دهد. 350،000 دلار به علاوه GST ، که با ورود به توافق نامه پرداخت می شود.

درباره وضوح

شرکت Clarity Gold Corp. یک شرکت اکتشاف مواد معدنی کانادایی است که در زمینه تملک ، اکتشاف و توسعه پروژه های طلا در کشور تمرکز دارد کانادا. این شرکت در اکتشاف 10،518 هکتار پروژه تجربی خود واقع شده است که در حدود 12 کیلومتری جنوب آن واقع شده است لیلو ، قبل از میلاد، و اخیراً با مالکیت Tyber و نمونه کارها خاصیت معدنی خود را گسترش داده است گرتا گرین پروژه ها ، هر دو واقع در جزیره ونکوور ، بریتیش کلمبیا. شرکت مستقر است ونکوور ، بریتیش کلمبیا، و تحت نماد “CLAR” در CSE ذکر شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Clarity Gold Corp. و پروژه های آن ، به سایت www.claritygoldcorp.com مراجعه نمایید.

مطلب مرتبط  هایكرافت استنتون را به عنوان معاون اجرایی و مدیر ارشد مالی منصوب می كند

بیانیه احتیاطی در رابطه با اطلاعات مربوط به مطالب پیش رو: این نسخه خبری شامل برخی “بیانیه های آینده نگر” تحت قانون قابل اجرا در مورد اوراق بهادار کاناداست. بیانیه های رو به جلو شامل جمله هایی هستند که کاملاً تاریخی نیستند ، از جمله هر جمله ای در مورد اعتقادات ، برنامه ها ، انتظارات یا اهداف در مورد آینده. چنین اظهارات آینده نگر در این خبر می تواند اظهارات مربوط به آن را شامل شود ، اما به آنها محدود نمی شود تجربه فنی جدید عضو هیئت مدیره مشاوره و سابقه مدیریت و ارزیابی پروژه برای شرکت بسیار ارزشمند خواهد بود. این قبیل اظهارات در معرض خطرات و ابهاماتی است که ممکن است باعث شود نتایج واقعی ، عملکرد یا تحولات از لحاظ معنوی با آنچه در اظهارات موجود است ، از جمله خطرات مربوط به عوامل فراتر از کنترل شرکت متفاوت باشد. نمی توان اطمینان داد كه هر یك از رویدادهای پیش بینی شده توسط بیانیه های آینده پیش رو اتفاق می افتد یا در صورت وقوع ، سود این شرکت از آنها چه سودهایی خواهد داشت. نمی توان اطمینان داد كه چنین اظهاراتی دقیق خواهند بود ، زیرا نتایج واقعی و رویدادهای آینده می توانند از نظر پیش بینی شده در چنین بیانیه ها از نظر مادی تفاوت داشته باشند. ریسک هایی که می توانند این اظهارات را تغییر دهند یا از بروز آنها جلوگیری کنند ، شامل می شوند ، اما محدود به شرایط عمومی بازار و سایر فاکتورهای خارج از کنترل مستقیم شرکت نیستند. بر این اساس ، خوانندگان نباید به اظهارات آینده نگر اعتماد کنند. شرکت از هرگونه قصد و یا تعهد برای به روزرسانی یا تجدید نظر در اظهارات آینده نگر ، چه در نتیجه اطلاعات جدید ، چه در مورد رویدادهای آینده و چه در موارد دیگر ، صرف نظر می کند ، مگر اینکه طبق قانون لازم باشد.

مطلب مرتبط  تجزیه و تحلیل بازار جهانی سوخت سلولی و چشم انداز 2020-2025 توسط برنامه ، نوع و منطقه

بورس اوراق بهادار کانادا (که توسط CNSX Markets Inc. اداره می شود) هیچ یک از مطالب این بیانیه مطبوعاتی را تأیید و رد نکرده است.

در قسمت تخته

جیمز راجرز
مدیر اجرایی
تلفن: 1 (833) 387-7436
پست الکترونیک: [email protected]
وب سایت: www.claritygoldcorp.com

SOURCE Clarity Gold Corp.

لینک های مربوطه

http://www.claritygoldcorp.com

پاسخی بگذارید