Clarity Gold فرم مشاوره ای را تشکیل می دهد و عضو اول را منصوب می کند

Clarity Gold فرم مشاوره ای را تشکیل می دهد و عضو اول را منصوب می کند

VANCOUVER ، قبل از میلاد، 31 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – Clarity Gold Corp. (“وضوح” یا “شرکت“) (CSE: CLAR، FSE: 27G) اعلام می کند که هیئت مدیره آن یک هیئت مشورتی تشکیل داده است و به عنوان متخصص حرفه ای بخش معدن نامگذاری کرده است ، یان گراهام به عنوان اولین عضو آن آقای گراهام بیش از 20 سال تجربه در توسعه و اکتشاف پروژه های معدنی دارد. تخصص وی در معاملات شرکتها ، ارزیابی پروژه ها و اکتشافات ، دارایی برای Clarity خواهد بود.

گفت: “تجربه گسترده ایان برای مرحله رشد فعلی شرکت بسیار ارزشمند است.” جیمز راجرزمدیر عامل شرکت Clarity. “ما خوشحالیم که از شخصی که کالیبر وی را به آن می افزاید استقبال می کنیم تا به استحکام تیم ما بیفزاید ، ما مشتاقانه منتظر همکاری نزدیک هستیم تا کیفیت تلاش های اکتشافی ما را افزایش داده و ارزش سهامداران خود را به حداکثر برساند.”

تجربه آقای گراهام بیشتر در شرکتهای مهم معدن سازی ، یعنی ریو تینتو و انگلیسی آمریکاییاز جمله به عنوان رئیس زمین شناس با گروه تولید پروژه در ریو تینتو. وی درگیر چندین کار ارزیابی و پیش از توسعه در چندین پروژه است کانادا و در خارج از کشور ، از جمله قطعنامه مس (آریزونا ، ایالات متحده) ، معدن الماس Diavik (سرزمین های شمال غربی ، کانادا) ، عقاب نیکل (میشیگان ، ایالات متحده) ، دریاچه نیکل (مینسوتا ، ایالات متحده) و Bunder Diamonds (هند) تجربه آقای گراهام در بخش های جوان بیشتر در موقعیت های سطح C قرار دارد و شامل استارتآپ های اکتشافی است که اکتشافات جدیدی را انجام داده اند یا اکتشافات فراموش شده در پایه و فلزات گرانبها و کالاهای صنعتی (گرافیت ، پتاس) را به دست آورده اند. وی یک مؤمن پرشور در منافع مثبت اقتصادی و اجتماعی توسعه مسئولانه منابع است و از طرفداران استقرار سرمایه گذاری برای گسترش پایگاه منابع جهانی است. ایان در زمین شناسی تحصیل کرد دانشگاه رجینا و موفق به کسب لیسانس (Hons) در زمین شناسی در دانشگاه KwaZulu ناتال در سال آفریقای جنوبی.

آقای گراهام اظهار داشت: “من مشتاقانه منتظر کمک به شرکت Clarity هستم زیرا این شرکت در جهت دستیابی به نقاط عطف شرکت خود تلاش می کند.” “شفافیت یک تیم محکم دارد و من مفتخر هستم که به شرکت کمک کنم تا ارزش خود را برای سهامدارانش ایجاد کند.”

مطلب مرتبط  Toray Composite Material America، Inc. كاهش عملیاتی و بازسازی را اجرا می كند

صدور گزینه ها

این شرکت همچنین خوشحال است اعلام کند که گزینه های سهام تشویقی (هر یک ، “گزینه“) برای جمع آوری 100000 سهام مشترک شرکت (هر یک ،”اشتراک گذاری“) برای برخی از مشاوران طبق برنامه گزینه سهام خود. هر گزینه برای مدت سه سال از انقضا قابل اعمال است 31 ژوئیه 2023 با قیمت 1.00 دلار به ازای هر سهم گزینه ها مشمول مقررات مربوط به اعتبار هستند و یک سوم در تاریخ اعطای وام ، یک سوم در اولین سالگرد اعطای کمک هزینه و یک سوم باقی مانده در سالگرد دوم آن.

بسته شدن محل قرارگیری خصوصی

علاوه بر انتشار اخبار شرکت 22 ژوئیه سال 2020، Clarity مایل به اعلام بسته شدن یک محل خصوصی غیر کارگزار است (“ارائه“) ، به موجب آن شرکت 2،158،000 واحد (هر ،”واحد“) با قیمتی از 0.30 دلار در هر واحد برای درآمد ناخالص کل 647،400 دلار.

هر واحد شامل یک سهم و نیمی از ضمانت خرید سهم (هر ضمانت نامه کامل ، یک “حکم“) ، با هر ضمانت به دارنده حق می دهد که یک سهم (هر یک ،”اشتراک گارانتی“) با قیمتی از $ 0.35 به ازای هر سهم ضمانت به مدت دو سال پس از بسته شدن پیشنهاد (“”بسته شدن“)

پیش بینی می شود درآمد حاصل از پیشنهاد برای اهداف عمومی سرمایه در گردش استفاده شود. در ارتباط با بسته شدن ، شرکت پرداخت کرد 10،000 دلار هزینه یاب پول یاب و 79310 حکم جبران خسارت (هر یک ، “صادر شده”ضمانت یافتن“) به Leede Jones Gable Inc. هر ضمانت یافتن قابل استفاده در یک سهم (هر یک ،”اشتراک گارانتی“) با قیمتی از 0.30 دلار در هر ضمانت یافتن سهامداران برای مدت دو سال پس از بسته شدن.

مطلب مرتبط  شرکت انرژی آتلانتیک انتخاب مدیران و نتایج نشست سالانه و ویژه سهامداران را اعلام کرد

کلیه اوراق بهادار صادر شده در رابطه با اعطای گزینه ها و پیشنهادات ، تحت یک دوره نگهداری قانونی قرار دارند که چهار ماه و یک روز پس از تاریخ صدور انقضا می یابد ، همانطور که در ابزار ملی 45-102 مشخص شده است – فروش اوراق بهادار.

هیچ یک از اوراق بهادار فروخته شده در رابطه با پیشنهاد ، تحت ثبت نخواهد شد ایالات متحده قانون اوراق بهادار سال 1933، به عنوان اصلاح شده ، و هیچ گونه اوراق بهادار امکان ارائه یا فروخته شدن در آن وجود ندارد ایالات متحده ثبت نام غایب یا معافیت قابل قبول از شرایط ثبت نام. این خبرنامه پیشنهادی برای فروش یا درخواست پیشنهاد خرید برای فروش نخواهد بود و همچنین هیچگونه فروش اوراق بهادار در هر حوزه قضایی که در آن پیشنهاد ، دادخواست یا فروش غیرقانونی باشد وجود نخواهد داشت.

درباره وضوح

شرکت Clarity Gold Corp. یک شرکت اکتشاف مواد معدنی کانادایی است که در زمینه تملک ، اکتشاف و توسعه پروژه های طلا در کشور تمرکز دارد کانادا. این شرکت در اکتشاف 10،518 هکتار پروژه تجربی خود واقع شده است که در حدود 12 کیلومتری جنوب آن واقع شده است Lillooet ، قبل از میلاد، و اخیراً با مالکیت Tyber و نمونه کارها خاصیت معدنی خود را گسترش داده است گرتا گرین پروژه ها ، هر دو در جزیره ونکوور واقع شده اند ، بریتیش کلمبیا. شرکت مستقر در است ونکوور ، بریتیش کلمبیا، و تحت نماد “CLAR” در CSE ذکر شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Clarity Gold Corp. و پروژه های آن ، به www.claritygoldcorp.com مراجعه کنید.

بیانیه احتیاطی در رابطه با اطلاعات مربوط به مطالب پیش رو: این نسخه خبری شامل مقررات “بیانیه های آینده” به موجب قانون قابل اجرا در مورد اوراق بهادار کانادا است. اظهارات رو به جلو شامل جملاتی است که کاملاً تاریخی نیستند ، از جمله اظهارات مربوط به اعتقادات ، برنامه ها ، انتظارات یا اهداف در مورد آینده. چنین بیانیه های آینده نگر در این نسخه خبری شامل اظهارات مربوط به پیشنهاد و انتظارات مدیریت در مورد استفاده از درآمد حاصل از پیشنهاد می شود ، اما محدود به آنها نمی شود. این قبیل اظهارات در معرض خطرات و ابهاماتی است که ممکن است باعث شود نتایج واقعی ، عملکرد یا تحولات از لحاظ معنوی با آنچه در اظهارات موجود است ، از جمله خطرات مربوط به عوامل فراتر از کنترل شرکت متفاوت باشد. نمی توان اطمینان داد كه هر یك از رویدادهای پیش بینی شده توسط بیانیه های آینده پیش رو اتفاق می افتد یا در صورت وقوع ، چه فایده ای برای شرکت از آنها به دست می آورد. نمی توان اطمینان داد که چنین اظهاراتی دقیق خواهند بود ، زیرا نتایج واقعی و رویدادهای آینده می توانند از نظر پیش بینی شده در چنین بیانیه ها از نظر معنوی متفاوت باشند. ریسک هایی که می توانند این اظهارات را تغییر داده و یا مانع از تحقق آن شوند ، شامل می شوند ، اما محدود به این نیستند ، شرکت عدم استفاده از درآمدهای ارائه شده را همانطور که در این خبر منتشر شده است ، شرایط عمومی بازار و سایر عوامل خارج از کنترل مستقیم شرکت را شامل می شود. بر این اساس ، خوانندگان نباید به اظهارات آینده نگر اعتماد کنند. شرکت از هرگونه قصد و یا تعهد برای به روزرسانی یا تجدید نظر در اظهارات آینده نگر ، چه در نتیجه اطلاعات جدید ، چه در مورد رویدادهای آینده و چه در موارد دیگر ، صرف نظر می کند ، مگر اینکه طبق قانون لازم باشد.

مطلب مرتبط  گروه مناسب در پاسخ به بیماری همه گیر COVID-19 واحد جدید تجارت پزشکی را اعلام کرد

بورس اوراق بهادار کانادا (که توسط CNSX Markets Inc. اداره می شود) هیچکدام از مطالب این بیانیه مطبوعاتی را تأیید و رد نکرده است.

در قسمت تخته

جیمز راجرز
مدیر اجرایی
تلفن: 1 (833) 387-7436
پست الکترونیک: [email protected]
وب سایت: www.claritygoldcorp.com

SOURCE Clarity Gold Corp.

لینک های مربوطه

http://www.claritygoldcorp.com

پاسخی بگذارید