CleanSpark بسته شدن 40.0 میلیون دلار پیشنهاد عمومی پذیره نویسی شده را اعلام کرد

CleanSpark بسته شدن 40.0 میلیون دلار پیشنهاد عمومی پذیره نویسی شده را اعلام کرد

CleanSpark قصد دارد از خالص درآمد حاصل از تأمین سرمایه در گردش ، رشد تیم فروش و بازاریابی CleanSpark ، توسعه محصول از جمله بهبود و بهبود نرم افزار و اهداف عمومی شرکت ها و ادغام ها و ادغام های استراتژیک استفاده کند ، اگرچه CleanSpark هیچ تعهد و توافق نامه فعلی ندارد برای وارد کردن هرگونه ادغام یا ادغام

بیانیه ثبت قفسه در فرم S-3 (پرونده شماره 333-248975) مربوط به اوراق بهادار در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده در تاریخ 23 سپتامبر 2020، و در تاریخ موثر اعلام شد 2 اکتبر، 2020. این پیشنهاد فقط با استفاده از یك دفترچه راهنما و دفترچه همراه ارائه می شود. ضمیمه آخرین دفترچه و دفترچه همراه مربوط به پیشنهاد در SEC ثبت شده و در وب سایت SEC واقع در http://www.sec.gov موجود است و همچنین می توانید از H.C. Wainwright & Co.، LLC، 430 Park Avenue، New York، NY 10022 ، از طریق ایمیل در [email protected] یا از طریق تلفن در (646) 975-6996.

مطلب مرتبط  قیمت مواد وناتور 225 میلیون دلار پیشنهادات خصوصی به یادداشت های ارشد مطمئن سال 2025 را ارائه می دهد

Procopio ، Cory ، Hargreaves & Savitch LLP به عنوان مشاور حقوقی CleanSpark و Ellenoff Grossman & Schole LLP به عنوان مشاور حقوقی H.C. Wainwright & Co. در رابطه با این پیشنهاد.

این اطلاعیه مطبوعاتی به منزله پیشنهادی برای فروش یا درخواست پیشنهادی برای خرید این اوراق بهادار نیست و همچنین هیچ فروشی از این اوراق بهادار در هر ایالت یا حوزه قضایی که چنین پیشنهادی ، درخواست یا فروش غیرقانونی باشد قبل از ثبت نام یا صلاحیت تحت قوانین اوراق بهادار هر یک از این ایالت ها یا حوزه های قضایی.

درباره CleanSpark:

CleanSpark نرم افزار و کنترل های هوشمندی را برای سیستم های مدیریت منابع انرژی میکرو شبکه و توزیع شده و خدمات استراتژی و طراحی نوآورانه ارائه می دهد. این شرکت نرم افزار پیشرفته و فناوری كنترلی را در اختیار شما قرار می دهد كه به كاربران انرژی اجازه می دهد انعطاف پذیری و بهینه سازی اقتصادی را بدست آورند. نرم افزار ما بصورت منحصر به فرد قادر است یک ریز شبکه را متناسب با نیازهای خاص کاربر مقیاس بندی کند و می تواند به طور گسترده در سراسر استقرار تجاری ، صنعتی ، نظامی ، کشاورزی و شهری پیاده سازی شود. محصولات و خدمات ما متشکل از کنترل های هوشمند انرژی ، نرم افزار مدل سازی ریز شبکه و خدمات مشاوره نوآوری در طراحی ، فناوری و روش های فرآیند تجارت برای کمک به تحول و رشد مشاغل است.

مطلب مرتبط  دعوت به ارائه نتایج سه ماهه دوم سال 2020

بیانیه های آینده نگر:

CleanSpark به شما هشدار می دهد که اظهاراتی در این بیانیه مطبوعاتی که شرح واقعیت های تاریخی نیستند ، گزاره هایی آینده نگرانه هستند. این گفته ها بر اساس باورها و انتظارات کنونی CleanSpark است. گنجاندن اظهارات آینده نگر نباید به عنوان نمایندگی CleanSpark در نظر گرفته شود که هر یک از برنامه های ما محقق خواهد شد. نتایج واقعی ممکن است با نتایج ذکر شده در این بیانیه مطبوعاتی در نتیجه عوامل مهم مختلف ، از جمله ، بدون محدودیت متفاوت باشد: بالاتر از هزینه های پیشنهادی پیش بینی شده ، بازار و سایر شرایط ، استفاده در نظر گرفته شده از شرکت از عواید و سایر خطرات توصیف شده در قبلی ما اطلاعیه های مطبوعاتی و پرونده های ما در کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) ، از جمله تحت عنوان “عوامل خطر” در گزارش سالانه ما در مورد فرم 10-K و سایر پرونده های بعدی در SEC. به شما هشدار داده می شود كه به بیانیه های آینده نگرانه كه فقط از تاریخ این مقاله صحبت می كنند اعتماد بیجا نخواهید كرد و ما هیچ تعهدی را برای بازنگری یا به روزرسانی این بیانیه مطبوعاتی جهت انعكاس وقایع یا شرایط پس از تاریخ اعلامیه قول نمی دهیم. تمام بیانیه های آینده نگر به طور کامل با این بیانیه هشدار دهنده ، که تحت مقررات بندرگاه امن قانون اصلاح دعوی دعاوی مربوط به اوراق بهادار خصوصی 1995 ارائه می شود ، واجد شرایط هستند.

مطلب مرتبط  Borr Drilling Limited - تمدید بیشتر دوره درخواست برای پیشنهاد سهام

تماس – روابط سرمایه گذار:

شرکت CleanSpark
روابط سرمایه گذار
(801) -244-4405

SOURCE CleanSpark، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.cleanspark.com

پاسخی بگذارید