CNOOC Limited آغاز تولید در پروژه توسعه مشترک میدان نفتی 16-2 Liuhua / 20-2 میدان نفتی را اعلام کرد

CNOOC Limited آغاز تولید در پروژه توسعه مشترک میدان نفتی 16-2 Liuhua / 20-2 میدان نفتی را اعلام کرد

هنگ کنگ، 20 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – CNOOC Limited (“شرکت” ، SEHK: 00883 ، NYSE: مدیر عامل ، TSX: CNU) امروز اعلام کرد که پروژه توسعه مشترک میدان نفتی Liuhua 16-2 میدان نفتی / 20-2 میدان نفتی شروع به تولید کرده است.

پروژه توسعه مشترک میادین نفتی Liuhua 16-2 / 20-2 در واقع است جنوب شرقی چین دریا عمق متوسط ​​آب پروژه توسعه مشترک تقریباً 410 متر است. یک 150،000 DWT FPSO و سه سیستم تولید زیر آب به تازگی ساخته شده اند. در مجموع 26 حلقه چاه توسعه برای تولید و توسعه برنامه ریزی شده است. پیش بینی می شود این پروژه در سال 2022 به بالاترین تولید خود یعنی حدود 72،800 بشکه نفت خام در روز برسد.

CNOOC Limited دارای 100٪ سود پروژه توسعه مشترک میدان نفتی Liuhua 16-2 / 20-2 میدان نفتی است.

– پایان –

یادداشت ها برای سردبیران:

مطلب مرتبط  شرکت Lida Resources برای برنامه حفاری آینده آماده می شود

اطلاعات بیشتر در مورد شرکت در http://www.cnoocltd.com.

*** *** *** ***

این بیانیه مطبوعاتی شامل “بیانیه های آینده نگرانه” به معنای قانون اصلاح دعوی در مورد اوراق بهادار خصوصی ایالات متحده در سال 1995 ، شامل بیانیه هایی در مورد رویدادهای آینده مورد انتظار ، دفترچه تجارت یا نتایج مالی کلمات “انتظار” ، “پیش بینی” ، “ادامه” ، “تخمین” ، “هدف” ، “در حال انجام” ، “ممکن است” ، “اراده” ، “پروژه” ، “باید” ، “باور” ، “برنامه” ، “قصد دارد” و عبارات مشابه برای شناسایی چنین عبارات آینده نگر است. این اظهارات براساس مفروضات و تجزیه و تحلیل های انجام شده توسط شرکت با توجه به تجربه و درک آن از روندهای تاریخی ، شرایط فعلی و تحولات پیش بینی شده در آینده و همچنین سایر عواملی است که شرکت معتقد است تحت شرایط مناسب است. با این حال ، اینکه آیا نتایج و تحولات واقعی انتظارات و پیش بینی های شرکت را برآورده می کند ، به تعداد زیادی از خطرات و عدم اطمینان بستگی دارد که می تواند باعث شود نتایج واقعی ، عملکرد و شرایط مالی تفاوت چشمگیری با انتظارات شرکت داشته باشد ، از جمله در موارد محدود با نوسانات قیمت های نفت خام و گاز طبیعی ، عوامل کلان سیاسی و اقتصادی ، تغییر در رژیم های مالیاتی و مالی کشورهای میزبان که در آن فعالیت می کنیم ، طبیعت بسیار رقابتی صنعت نفت و گاز طبیعی ، فعالیت های اکتشاف و توسعه ، فعالیت های ادغام ، ادغام و واگذاری ، مسئولیت زیست محیطی و الزامات انطباق ، عملیات خارجی و حملات سیستم سایبری. برای توصیف این خطرات و سایر عدم اطمینان ها ، لطفاً اسنادی را که شرکت هر از چند گاهی در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده تشکیل می دهد ، از جمله گزارش سالانه فرم 20-F ثبت شده در آوریل آخرین سال مالی ، مشاهده کنید.

مطلب مرتبط  JA Solar طیف جدیدی از ماژول های PV را در نمایشگاه آنلاین VR نشان می دهد

در نتیجه ، تمام اظهارات آینده نگرانه در این بیانیه مطبوعاتی واجد شرایط این بیانیه های احتیاطی هستند. شرکت نمی تواند اطمینان حاصل کند که نتایج یا تحولات پیش بینی شده محقق خواهد شد یا حتی اگر به طور قابل ملاحظه ای تحقق یابد ، تأثیرات مورد انتظار را بر روی شرکت ، تجارت یا فعالیتهای آن خواهد گذاشت.

مطلب مرتبط  بینش بازار معماری ایالات متحده 2020-2025 ؛ شروین ویلیامز ، شرکت Behr Process و بنیامین مور به رهبری PPG Industries

*** *** *** ***

برای سوالات بیشتر ، لطفا با ما تماس بگیرید:

اماس. جینگ لیو
مدیر ، رسانه و روابط عمومی
CNOOC محدود
تلفن: + 86-10-8452-3404
نمابر: + 86-10-8452-1441
پست الکترونیک: [email protected]

خانم آدا لئونگ
راه حل های هیل + Knowlton آسیا
تلفن: +6225-894-852
نمابر: + 852-2576-1990
پست الکترونیک: [email protected]

منبع CNOOC محدود

پاسخی بگذارید