CNOOC Limited آمار کلیدی عملکردی را برای Q1 2020 اعلام می کند

CNOOC Limited آمار کلیدی عملکردی را برای Q1 2020 اعلام می کند

هنگ کنگ، 29 آوریل 2020 / PRNewswire / – CNOOC Limited (“شرکت” ، SEHK: 00883 ، NYSE: مدیرعامل ، TSX: CNU) امروز آمار کلیدی عملیاتی خود را برای سه ماهه اول سال 2020 اعلام کرد.

این شرکت در سه ماهه اول سال 2020 به تولید خالص 131.5 میلیون بشکه معادل نفت (“BOE”) دست یافت ، که نشان دهنده افزایش 9.5٪ نسبت به سال گذشته (“YoY”). تولید از چین با افزایش 9.7٪ YoY به 87.1 میلیون BOE ، که عمدتا به شروع پروژه های جدید و تملک چین United Coalbed Methane Corporation Limited نسبت داده می شود. تولید خارج از کشور 9.0٪ YoY به 44.5 میلیون BOE افزایش یافته است ، عمدتا به دلیل سهم تولید از پروژه های جدید از جمله میدان نفتی Egina در نیجریه و میدان نفتی Appomattox در خلیج مکزیک ایالات متحده است. برای پروژه های جدید که امسال برنامه ریزی شده اند ، میدان نفتی لیزا فاز 1 در گویان پیش از برنامه در جریان آمد دسامبر 2019و سایر پروژه ها طبق برنامه ریزی پیشرفت کردند.

در طی دوره ، این شرکت دو کشف جدید انجام داده و 21 حلقه چاه ارزیابی موفق را حفاری کرده است. در خارج از کشور چین، ساختار تحمل نفت و گاز کنلی 6-1 با موفقیت ارزیابی شد و اولین میدان نفتی به اندازه بزرگ در فراز پائین لایبی ، که بیشتر پتانسیل اکتشاف بزرگ مخزن سنگ شناسی نئوژن در خلیج لائیزو را اثبات کرد ، شد. که در گویان، 16هفتم اکتشاف جدید Uaru در بلوک Stabroek انجام شد.

مطلب مرتبط  شانگهای الکتریک رشد 26 درصدی درآمدهای ناخالص را برای سال 2019 ثبت کرد

برای سه ماهه اول سال 2020 ، میانگین قیمت نفت تحقق یافته این شرکت با 19.3 درصد کاهش نسبت به سال قبل کاهش یافته است 49.03 دلار آمریکا هر بشکه ، که مطابق با روند قیمت های بین المللی نفت بود. میانگین قیمت گاز تحقق یافته شرکت بود 6.38 دلار آمریکا در هر هزار فوت مکعب ، 7.3٪ YOY کاهش یافته است ، در درجه اول به دلیل کاهش قیمت بنزین در آمریکای شمالی. درآمد حاصل از فروش بدون نظارت نفت و گاز این شرکت تقریبا به دست آمد 39.95 میلیارد RMB در طی این مدت ، فقط 5.5٪ از محصولات YUY ، عمدتا به دلیل اثر ترکیبی پایین تر از قیمت روغن تحقق یافته و افزایش حجم فروش نفت و گاز.

هزینه سرمایه شرکت تقریباً رسیده است 16.90 میلیارد RMB در سه ماهه اول سال 2020 ، به دلیل افزایش بار کاری ، 20.1 درصد رشد در سال داشته است.

تحت شرایط فعلی قیمت پایین نفت ، این شرکت استراتژی عملیاتی خود را به سرعت تنظیم کرده و تصمیم گیری محتاطانه تر سرمایه گذاری را برای اطمینان از توسعه پایدار بلند مدت خود به اجرا گذاشته است. این شرکت هدف تولید خالص سالانه خود را برای سال 2020 از 520-530 میلیون BOE به 505-515 میلیون BOE و کل هزینه های سرمایه برای سال 2020 را از RMB 85-95 میلیارد تا RMB 75-85 میلیارد

آقای Xu Keqiang ، مدیرعامل این شرکت گفت: “بازار جهانی نفت و گاز در سه ماهه اول سال 2020 تحت تأثیر وضعیت همه گیر COVID-19 و افت شدید قیمت های بین المللی نفت با وضعیت بی سابقه ای روبرو شد.” به طور فزاینده و پیچیده محیط بیرونی ، CNOOC محدود اقدامات پیشگیرانه برای مقابله با چالش ها و تلاش برای کاهش اثرات. برای بقیه سال ، ما همچنان به کنترل دقیق تر هزینه ها ، و تقویت بیشتر مدیریت جریان پول ما“”

یادداشت ها به ویراستاران:

مطلب مرتبط  نتایج گزارش های تلفیقی آب Q2 2020

اطلاعات بیشتر در مورد شرکت در اینجا موجود است http://www.cnoocltd.com.

*** *** *** *** ***

این بیانیه مطبوعاتی شامل “بیانیه های آینده نگر” به معنای قانون اصلاح دادخواست در مورد اوراق بهادار خصوصی ایالات متحده 1995 ، شامل اظهارات مربوط به رویدادهای آینده مورد انتظار ، دفترچه تجارت یا نتایج مالی است. کلمات “انتظار” ، “پیش بینی” ، “ادامه” ، “برآورد” ، “هدف” ، “در حال انجام” ، “ممکن” ، “خواست” ، “پروژه” ، “باید” ، “باور” ، “برنامه” ، “قصد” و عبارات مشابه برای شناسایی چنین جمله های آینده نگر هستند. این بیانیه ها بر اساس فرضیات و تحلیل های صورت گرفته از طرف شرکت با توجه به تجربه و درک آن از روندهای تاریخی ، شرایط فعلی و تحولات آینده مورد انتظار و همچنین سایر عواملی که به نظر شرکت تحت شرایط مناسب است. با این وجود ، این که آیا نتایج و تحولات واقعی انتظارات و پیش بینی های شرکت را برآورده خواهد کرد بستگی به تعدادی از خطرات و عدم قطعیت ها دارد که می تواند باعث شود نتایج واقعی ، عملکرد و وضعیت مالی از نظر مادی از انتظارات شرکت متفاوت باشد ، از جمله اما محدود به موارد مرتبط نیست. با نوسانات قیمت نفت خام و گاز طبیعی ، عوامل کلان سیاسی و اقتصادی ، تغییر در رژیم های مالیاتی و مالی کشورهای میزبان که در آن فعالیت می کنیم ، ماهیت بسیار رقابتی صنعت نفت و گاز طبیعی ، فعالیت های اکتشافی و توسعه ، ادغام ، فعالیتهای خرید و واگذاری ، مسئولیت پذیری و الزامات مربوط به انطباق با محیط زیست ، عملیات خارجی و حملات سیستم سایبری. برای توضیحات در مورد این و سایر خطرات و عدم قطعیت ها ، لطفاً به اسنادی که پرونده های شرکت از هر زمان به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ارائه می شود ، از جمله گزارش سالانه فرم 20-F که در آوریل آخرین سال مالی ارائه شده است ، مراجعه کنید.

مطلب مرتبط  Ur-Energy نتایج Q1 2020 را منتشر می کند

در نتیجه ، تمام اظهارات آینده نگر که در این بیانیه مطبوعاتی وجود دارد ، با این اظهارات احتیاطی واجد شرایط هستند. شرکت نمی تواند اطمینان حاصل کند که نتایج یا تحولات پیش بینی شده تحقق خواهد یافت و یا حتی اگر بطور اساسی تحقق یابد ، تأثیر مورد انتظار را روی شرکت ، تجارت یا عملیات آن خواهد گذاشت.

*** *** *** *** ***

برای سوالات بیشتر با این شماره تماس بگیرید:

اماس. جینگ لیو
مدیر ، رسانه و روابط عمومی
CNOOC محدود
تلفن: + 86-10-8452-3404
فکس: + 86-10-8452-1441
پست الکترونیک: [email protected]

خانم آدا لئونگ
Hill + Knowlton Strategies Asia
تلفن: + 852-2894-6225
نمابر: + 852-2576-1990
پست الکترونیک: [email protected]

SOURCE CNOOC محدود

پاسخی بگذارید