CNOOC Limited اعلام کرد تنظیمات میدان نفتی Penglai 19-3 تنظیم 4 / پروژه فاز دوم نفتی پنگلی 19-9 شروع کار تولید

CNOOC Limited اعلام کرد تنظیمات میدان نفتی Penglai 19-3 تنظیم 4 / پروژه فاز دوم نفتی پنگلی 19-9 شروع کار تولید

هنگ کنگ، 21 مه سال 2020 / PRNewswire / – CNOOC Limited (“شرکت” ، SEHK: 00883 ، NYSE: مدیرعامل ، TSX: CNU) امروز اعلام کرد که پروژه تنظیم میدان نفتی پنگلای 19-3 منطقه 4 / تعدیل / میدان نفتی پنگلی 19-9 فاز II پروژه تولید را آغاز کرده است.

میدان های نفتی Penglai 19-3 / 19-9 در بوهای با عمق متوسط ​​آب تقریباً 28 متر واقع شده است. یک سکوی چاه جدید ساخته شده است که در مجموع 47 چاه برنامه ریزی شده است که شامل 30 حلقه چاه تولید ، 16 حلقه چاه تزریق آب و 1 چاه توسعه و ارزیابی است. این پلت فرم جدید چاه به طور کامل از امکانات پردازش موجود میدان نفتی پنگلی 19-3 استفاده خواهد کرد. پیش بینی می شود این پروژه در سال 2022 تقریباً به 15،681 بشکه نفت خام در روز برسد.

CNOOC Limited دارای 51٪ علاقه کاری در منطقه 4 نفتی Penglai 19-3 تنظیم / تنظیم فاز 2 نفتی پنگلی 19-9 و به عنوان اپراتور عمل می کند. ConocoPhillips چین ، شریک CNOOC Limited ، 49 درصد از علاقه کاری باقی مانده را در اختیار دارد.

مطلب مرتبط  Fortune Nickel and Gold Inc. در مورد املاک نیکل Gowan آن کار می کنند

– پایان –

یادداشت ها به ویراستاران:

اطلاعات بیشتر در مورد شرکت در اینجا موجود است http://www.cnoocltd.com.

*** *** *** *** ***

این بیانیه مطبوعاتی شامل “بیانیه های آینده نگر” به معنای قانون اصلاح دادخواست در مورد اوراق بهادار خصوصی ایالات متحده 1995 ، شامل اظهارات مربوط به رویدادهای آینده مورد انتظار ، دفترچه تجارت یا نتایج مالی است. کلمات “انتظار” ، “پیش بینی” ، “ادامه” ، “برآورد” ، “هدف” ، “در حال انجام” ، “ممکن” ، “خواست” ، “پروژه” ، “باید” ، “باور” ، “برنامه” ، “قصد” و عبارات مشابه برای شناسایی چنین جمله های آینده نگر هستند. این بیانیه ها بر اساس فرضیات و تحلیل های صورت گرفته از طرف شرکت با توجه به تجربه و درک آن از روندهای تاریخی ، شرایط فعلی و تحولات آینده مورد انتظار و همچنین سایر عواملی که به نظر شرکت تحت شرایط مناسب است. با این وجود ، این که آیا نتایج و تحولات واقعی انتظارات و پیش بینی های شرکت را برآورده خواهد کرد بستگی به تعدادی از خطرات و عدم قطعیت ها دارد که می تواند باعث شود نتایج واقعی ، عملکرد و وضعیت مالی از نظر مادی از انتظارات شرکت متفاوت باشد ، از جمله اما محدود به موارد مرتبط نیست. با نوسانات قیمت نفت خام و گاز طبیعی ، عوامل کلان سیاسی و اقتصادی ، تغییر در رژیم های مالیاتی و مالی کشورهای میزبان که در آن فعالیت می کنیم ، ماهیت بسیار رقابتی صنعت نفت و گاز طبیعی ، فعالیت های اکتشافی و توسعه ، ادغام ، فعالیتهای خرید و واگذاری ، مسئولیت پذیری و الزامات مربوط به انطباق با محیط زیست ، عملیات خارجی و حملات سیستم سایبری. برای توضیحات در مورد این و سایر خطرات و عدم قطعیت ها ، لطفاً به اسنادی که پرونده های شرکت از هر زمان به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ارائه می شود ، از جمله گزارش سالانه فرم 20-F که در آوریل آخرین سال مالی ارائه شده است ، مراجعه کنید.

مطلب مرتبط  CSI Compressco LP نتایج نهایی و منقضی شدن پیشنهاد ارز و وکالت رضایت را اعلام می کند

در نتیجه ، تمام اظهارات آینده نگر که در این بیانیه مطبوعاتی وجود دارد ، با این اظهارات احتیاطی واجد شرایط هستند. شرکت نمی تواند اطمینان حاصل کند که نتایج یا تحولات پیش بینی شده تحقق خواهد یافت یا حتی اگر بطور اساسی تحقق یابد ، تأثیر مورد انتظار را روی شرکت ، تجارت یا فعالیت های خود خواهد گذاشت.

مطلب مرتبط  کسب درآمد از سایت دانلود فیلم و سریال

*** *** *** *** ***

برای سوالات بیشتر با این شماره تماس بگیرید:
اماس. جینگ لیو
مدیر ، رسانه و روابط عمومی
CNOOC محدود
تلفن: + 86-10-8452-3404
فکس: + 86-10-8452-1441
پست الکترونیک: [email protected]

خانم آدا لئونگ
Hill + Knowlton Strategies Asia
تلفن: + 852-2894-6225
نمابر: + 852-2576-1990
پست الکترونیک: [email protected]

SOURCE CNOOC محدود

لینک های مربوطه

http://www.cnoocltd.com

پاسخی بگذارید