CNX اعلام کرد قصد دارد 400 میلیون دلار از یادداشت های ارشد خود را که در سال 2022 به دست آمده است 5.875 و پس از آن به روز رسانی مالی ارائه می کند

CNX اعلام کرد قصد دارد 400 میلیون دلار از یادداشت های ارشد خود را که در سال 2022 به دست آمده است 5.875 و پس از آن به روز رسانی مالی ارائه می کند

پیتزبورگ، 3 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – شرکت منابع CNX (NYSE: CNX) (“CNX” یا “شرکت”) امروز اعلام کرد که قصد بازخرید 400 میلیون دلار (“یادداشتهای به نام”) از آن 823.795 میلیون دلار مبلغ اصلی اوراق بهادار 5.875٪ برجسته به دلیل سال 2022 (شماره CUSIP 20854P AL3) (“یادداشت ها”).

انتظار می رود تاریخ بازخرید یادداشت های فراخوانده شده باشد 29 ژوئن سال 2020 (“تاریخ رستگاری”). قیمت بازخرید در تاریخ رستگاری برابر با 100٪ مقدار اصلی یادداشت های فراخوانده شده برای بازخرید خواهد بود ، به علاوه علاقه وجهی غیرقابل پرداخت و قبل از تاریخ Redemption ، اما از جمله آن نیست.

بر 29 مه سال 2020، Wells Fargo Bank ، انجمن ملی ، به عنوان متولی و نماینده پرداخت ، مبلغی از بازخرید را برای همه دارندگان ثبت شده یادداشت ها توزیع کرد.

به روز رسانی مالی

دنبال کردن 400 میلیون دلار با بازخرید یادداشت های فراخوان ، شرکت دارای مانده اصلی تقریباً تقریباً باقیمانده خواهد بود 424 میلیون دلار و شركت مبلغ اصلی این اسكناس را تقریباً پرداخت كرده است 472 میلیون دلار سال به روز

این شرکت همچنان انتظار دارد که ترازنامه خود را بهبود ببخشد ، و با فرض اینکه قیمت بنزین فعلی رو به جلو است و جریان نقدی آزاد (FCF) ایجاد شده توسط این شرکت برای کاهش بدهی استفاده می شود ، این شرکت همچنان در مسیر است تا اهرم E&P مستقل را به زیر کاهش دهد. 2.0x در سال 2021. همچنین ، هزینه بهره سالانه مستقل در سال 2021 تقریبا 40٪ پایین تر از سال 2018 است ، که نشان دهنده چگونگی تقویت ترازنامه و ساختار سرمایه CNX است. برنامه بلند مدت FCF این شرکت امکان پرداخت بدهی های بدهی قبل از موعد مقرر را فراهم می کند.

مطلب مرتبط  تقریباً 100 پرسنل و خدمه جورجیا پاور پس از کمک به ترمیم طوفان لورا به خانه خود بازمی گردند

دون راشمعاون رئیس جمهور و CFO اظهار داشتند ، “CNX با پایین آمدن نسبت اهرم ، بدهی خالص و هزینه سالانه حتی در این زمانهای چالش برانگیز ، قدرت و عمق پایه دارایی ، ساختار هزینه و انضباط مالی خود را به نمایش می گذارد. برنامه FCF 7 ساله گزینه ای برای ادامه پرداخت تمام بدهی های بدهی معوق را در صورت انتخاب انتخاب ، فراهم می کند. “

درباره شرکت منابع CNX

شرکت منابع CNX (NYSE: CNX) یکی از بزرگترین شرکتهای مستقل اکتشاف ، توسعه و تولید گاز طبیعی است ، با محوریت فعالیت در سازندهای شیل اصلی حوضه Appalachian. این شرکت یک استراتژی رشد ارگانیک با محوریت توسعه پایگاه منابع خود را مستقر می کند. همانطور که از 31 دسامبر 2019CNX دارای 8.4 تریلیون فوت مکعب معادل ذخایر اثبات شده گاز طبیعی بود. این شرکت عضو Index Standard & Poor’s Midcap 400 Index است. اطلاعات اضافی ممکن است در www.cnx.com یافت شود.

مطلب مرتبط  Pan American Silver از تعلیق عملیات Huaron و Morococha در پرو خبر داد

اظهارات احتیاطی:

بیانیه های مختلفی در این نسخه ، از جمله جمله هایی که ابراز عقیده ، انتظار یا قصد دارند ، می توانند اظهارات آینده نگرانه تلقی شوند (همانطور که در بخش 21E قانون بورس اوراق بهادار مصوب 1934 ، به عنوان اصلاح شده و بخش 27A قانون اوراق بهادار تعریف شده است). شامل خطرات و عدم قطعیتهایی است که می توانند نتایج واقعی را از لحاظ پیش بینی شده از لحاظ مادی متفاوت کنند. بدون محدود کردن عموم موارد فوق ، بیانیه های آینده نگر در این ارتباط بطور خاص شامل اظهاراتی در رابطه با بازخرید پیشنهادی و اتمام چنین بازخریدی و برنامه های این شرکت برای بازگشت مجدد به میزان تولید خاموشی است. بر این اساس ، سرمایه گذاران نباید اتکا به بیانیه های آینده نگر را به عنوان پیش بینی نتایج واقعی قرار دهند. اظهارات آینده نگر ممکن است شامل پیش بینی ها و برآوردهای مربوط به زمان و موفقیت پروژه های خاص و تولید آینده ، درآمدها ، درآمد و هزینه های ما باشد. هنگامی که ما از کلمات “باور” ، “قصد” ، “انتظار” ، “ممکن” ، “باید” ، “پیش بینی” ، “می توان” ، “تخمین” ، “برنامه” ، “پیش بینی” ، “پروژه” یا جمله های منفی و یا اصطلاحات مشابه دیگر ، جمله هایی که شامل این کلمات هستند ، معمولاً جملات آینده نگر هستند. وقتی استراتژی را توصیف می کنیم که شامل ریسک ها یا عدم قطعیت ها است ، ما اظهارات آینده نگر می کنیم. اظهارات آینده نگر در این بیانیه مطبوعاتی فقط از تاریخ انتشار این مطبوعات صحبت می کند. ما از هرگونه تعهد برای بروزرسانی این اظهارات خودداری می کنیم. ما این گفته های آینده نگر را بر اساس انتظارات و فرضیات فعلی خود در مورد رویدادهای آینده قرار داده ایم. در حالی که مدیریت ما این انتظارات و فرضیات را منطقی می داند ، اما ذاتاً در معرض ریسکهای مهم اقتصادی ، اقتصادی ، رقابتی ، نظارتی و سایر ریسکها ، احتمالات و ابهامات قرار گرفته اند که اکثر آنها دشوار برای پیش بینی هستند و بسیاری از آنها خارج از کنترل ما هستند. این خطرات ، احتمالات و عدم قطعیت ها ، از جمله موارد دیگر ، خطرات و عدم قطعیت های مندرج در بخش “عوامل خطر” از گزارش سالانه CNX در فرم 10-K مربوط به سال را شامل می شود. 31 دسامبر 2019، و گزارش فصلنامه فرم 10-Q برای سه ماه به پایان رسید 31 مارس 2020هر یک به کمیسیون اوراق بهادار و بورس و هر گزارش بعدی که به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ارسال شده است ، ثبت شده است.

مطلب مرتبط  دانلود قسمت 35 سریال دل

SOURCE CNX منابع شرکت

لینک های مربوطه

www.cnx.com

پاسخی بگذارید