Con Edison to Webcast ارائه برنامه های زیست محیطی ، اجتماعی و حکومتی (ESG) در تاریخ 26 اوت

Con Edison to Webcast ارائه برنامه های زیست محیطی ، اجتماعی و حکومتی (ESG) در تاریخ 26 اوت

نیویورک، 14 آگوست 2020 / PRNewswire / – رهبری ادغام شده شرکت ادیسون ارائه گزارشی از محیط زیست ، اجتماعی و حاکمیت را ارائه می دهد چهارشنبه 26 مرداد در 11:00 صبح وقت شرقی. در ادامه این جلسه جلسه پرسش و پاسخ دنبال می شود.

نمایندگان رهبری ارشد شرکت شامل موارد زیر خواهند بود:

  • جان مک آوی، رئیس ، رئیس جمهور و مدیر عامل ، Consolidated Edison، Inc. ، رئیس و مدیرعامل ، شرکت ادیسون تلفیقی نیویورک، شرکت
  • تیموتی کاولیرئیس جمهور، شرکت ادیسون تلفیقی نیویورک، شرکت
  • رابرت سانچز، رئیس جمهور و مدیر اجرایی شرکت Orange & Rockland Utilities، Inc.
  • رابرت هاگلوند، معاون ارشد رئیس و مدیر ارشد مالی ، Consolidated Edison، Inc. و شرکت ادیسون تلفیقی از نیویورک، شرکت
  • مری کلی، معاون ارشد ارشد، خدمات مشترک شرکت، شرکت ادسون تلفیقی نیویورک، شرکت
مطلب مرتبط  Tronox تاریخ هایی را برای انتشار سود و درآمد در سه ماهه دوم سال 2020 اعلام می کند

پخش زنده و پخش مجدد از طریق https://wsw.com/webcast/cc/ed2 در دسترس خواهد بود. این پیوند همچنین در وب سایت روابط سرمایه گذار Con Edison به آدرس https://investor.conedison.com/presentations-webcasts ارسال می شود.

شرکت Consisonated Edison یکی از بزرگترین شرکتهای تأمین کننده انرژی در کشور است که تقریباً 13 میلیارد دلار درآمد سالانه و 59 میلیارد دلار دارایی دارد. این شرکت طیف گسترده ای از محصولات و خدمات مرتبط با انرژی را از طریق زیر مجموعه های زیر به مشتریان خود ارائه می دهد: شرکت ادیسون تلفیقی نیویورک، شرکت (CECONY) ، یک سرویس تنظیم شده با ارائه خدمات برقی ، گازی و بخار در شهر نیویورک و وستچستر نیویورک. Orange و Rockland Utilities، Inc. (O&R) ، یک سرویس تنظیم شده برای ارائه خدمات به مشتریان در یک منطقه 1.300 متر مربع در جنوب شرقی ایالت نیویورک و شمال نیوجرسی است. شرکت Con Edison Clean Energy Businesses، Inc که از طریق شرکتهای تابعه خود پروژه های زیرساختهای تجدیدپذیر و انرژی را توسعه داده ، صاحب و بهره برداری می کند و محصولات و خدمات مرتبط با انرژی را به مشتریان عمده فروشی و خرده فروشی ارائه می دهد. و Con Edison Transmission Inc. ، که از طریق شرکتهای تابعه خود در پروژه های انتقال گاز برقی و گاز طبیعی سرمایه گذاری می کند.

مطلب مرتبط  ایالات متحده سیلیس زمان اعلام سود و تماس سرمایه گذار را اعلام کرد

SOURCE Consolidated Edison، Inc.

لینک های مربوطه

https://www.coned.com

پاسخی بگذارید