Concora اعلام کرد که با گروه خدمات آتش نشانی هانیول به امضا رسیده است

Concora اعلام کرد که با گروه خدمات آتش نشانی هانیول به امضا رسیده است

ALPHARETTA ، Ga.، 15 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – کنکورا، توسعه دهنده Platform Experience Digital (DxP) که برای صنعت محصول تجاری ساختمان طراحی شده است ، امروز اعلام کرد که آنها معامله ای را با گروه خدمات آتش نشانی هانیول (FSG)

با تکیه بر قدرت DxP Concora ، FSG Honeywell قادر خواهد بود تا مشتریان معماری ، مهندسی و پیمانکاری ساختمانی خود را برای جستجوی ، انتخاب و مشخص کردن محصولات ایمنی حریق هانیول برای استفاده در پروژه های ساختمان سازی تجاری ارائه دهد. یک بار در محصول ساختمان مشخص شده است در طرح بسیار محتمل است که از آن در ساخت و ساز استفاده شود. این به نوبه خود منجر به فروش بیشتر محصولات Honeywell خواهد شد.

مطلب مرتبط  فناوری مکانیک ، گنجانیده شده دریافت سفارش خرید تاریخی و امن اعتبار خط حمایت

وی گفت: “ما از اینكه بتوانیم محتوا و دارایی مورد نیاز برای استفاده در طرح های خود را ارائه دهیم ، بسیار هیجان زده ایم. مدیر عامل شرکت Concora ، کیپ رپ. “ما با بیش از 5،000 AEC صحبت کردیم، و آنها به ما گفتند که می خواهند تولیدکنندگان بتوانند کالاهای مناسب را بصورت آنلاین پیدا کنند. آنها همچنین به ما گفتند كه می خواهند مشخصات كامل ، اسناد و مدارك ، BIM و داراییهای قابل دانلود مانند پرونده های Revit و Sketchup را دانلود كنید. Concora DxP همه این موارد را ارائه می دهد ، در حالی که همچنین مدیریت تولید کنندگان محصولاتی مانند هانیول را آسان می کند ، و لیست های محصولات خود را حفظ کنند. “

مطلب مرتبط  AEP گزارش مسئولیت پذیری سازمانی 2020 را منتشر کرد

علاوه بر دسترسی آسان به دارایی های دیجیتالی که می توانند در طرح ها قرار بگیرند ، DxP ابزارهای تسلیم و مدیریت پروژه را برای مشتریان AEC فراهم می کند. این ابزارها به عنوان یک انگیزه قدرتمند برای تبدیل یک بازدید کننده به سرب و در عین حال ایجاد وفاداری و حفظ نام تجاری نیز هستند.

در مورد Concora بیشتر بدانید، و ببینید که چگونه تولید کنندگان محصولات ساختمانی می توانند معماران ، مهندسان و پیمانکاران را برای مشخص کردن و خرید مصالح ساختمانی تجاری آسان کنند ، بازدید کنید https://concora.com.

درباره کنکورا

مطلب مرتبط  ائتلاف Mapistry و California Metals مشارکت برای ایجاد نوآوری را برای اعضای دارای فناوری انطباق با EHS اعلام کرد

کنکورا راه حلهایی را برای کمک به تولید کنندگان محصولات ساختمانی در پیچیدگی های دریافت مواد خود برای استفاده در پروژه های ساخت و ساز تجاری ایجاد می کند. با استفاده از پلت فرم تجربه دیجیتال Concora ، تولید کنندگان می توانند یک ساده سازی را ارائه دهند سفر خریدار که نیازهای دقیق معماران تجاری ، مهندسین و مشتریان پیمانکار (AEC) را برآورده می کند.

بعنوان بخشی از پاسخ Concora به COVID19این شرکت از کلیه هزینه های تنظیم و پیکربندی شرکت های منتخب محصولات ساختمانی که می خواهند به برنامه خلبانی Concora بپیوندند ، چشم پوشی می کند. برای اطلاعات بیشتر لطفا مراجعه کنید به https://concora.com/concora-pilot-program-bpm/

منبع Concora

لینک های مربوطه

www.concora.com

پاسخی بگذارید