Conexon با رشد درآمد سه ساله 1400٪ در شماره 325 در لیست 500 شرکت با سرعت بالا رشد می کند.

Conexon با رشد درآمد سه ساله 1400٪ در شماره 325 در لیست 500 شرکت با سرعت بالا رشد می کند.

شهر کانساس ، مو، 28 آگوست 2020 / PRNewswire / – Conexon رهبر شبکه طراحی و ساخت شبکه فیبر نوری روستایی موفق به کسب جایگاهی در شرکت 500 لیست از سریعترین رشد خصوصی شرکتهای خصوصی آمریکا ، با رشد درآمد سه ساله بیش از 1400٪. این شرکت به عنوان شماره 9 در صنعت ارتباطات راه دور و به طور کلی شماره 325 معرفی شد. در داخل میسوری، Conexon در رتبه 4 قرار گرفتهفتم سریعترین رشد خصوصی شرکت

Conexon اخیراً پنجمین سال کار خود را با تعاونی های الکتریکی برای بستن شکاف دیجیتال از طریق شبکه های فیبر به خانه (FTTH) مستقر در جوامع روستایی در سراسر آمریکا رقم زده است. Conexon پیشگام جنبش پهنای باند تعاونی الکتریکی بود ، چندین پروژه اولیه و موفق FTTH کشور را برای مشارکت ها راه اندازی و راه اندازی کرد. از زمان تشکیل ، این شرکت به طور مداوم در تمام اقدامات رشد کرده است – درآمد ، کارمندان ، مشتریان و مشارکت های استراتژیک – با یک مأموریت تزلزل ناپذیر برای خدمت به روستاهای آمریکای جنوبی با خدمات اینترنت پرسرعت برتر. تا به امروز ، Conexon با نزدیک به 200 نفر از برنامه های همکاری ، برنامه ریزی ، طراحی و یا ساخت شبکه های FTTH در کشور همکاری داشته است.

علاوه بر سال 2020 500 با قدردانی ، Conexon به دلیل رشد و موفقیت در سطح محلی به رسمیت شناخته شد و در میان آنها قرار گرفت مجله Broadband Communities فیبر به صفحه اصلی 100 برای سومین سال متوالی.

مطلب مرتبط  به گفته نگهبان مصرف کننده ، هیچ چاه جدید بدون شرکت نفتی که مجوز وثیقه می گذارد

جاناتان چمبرز ، شریک Conexon گفت: “آنچه نزدیک به پنج سال پیش من و رندی را گرد هم آورد ، یک عقیده مشترک بود.” “اول ، اینکه هر جامعه روستایی ، هر مشاغل روستایی و هر خانه روستایی به خدمات باند پهن پیشرفته نیاز دارند. دوم ، شبکه های فیبر نوری تنها شبکه هایی هستند که ارزش سرمایه گذاری عمومی یا جامعه در باند پهن را دارند. سوم ، ساخت فیبر در هر کجا اقتصادی است. یک خط الکتریکی است. ما تخمین می زنیم که آمریکای روستایی به سه میلیون مایل دیگر به کابل فیبر نوری احتیاج دارد و طی دهه آینده هدف ما ساختن حداقل یک میلیون مایل است. شرکت جدول بندی ما را در میان ده صنعت برتر قرار می دهد. ما در این شرایط کمی بودیم و تازه کار را شروع کردیم. ”

Conexon در حال حاضر با همکاری چندین تعاونی در سراسر کشور برای ارائه FTTH در مناطق روستایی خود کار می کند – با توجه به بیماری همه گیر COVID-19 و نیاز حیاتی به آموزش آنلاین ، سلامت از راه دور و قابلیت های کار از راه دور ، مأموریتی با افزایش فوریت. در بین این مشتری ها تعداد زیادی از همکارها که قبلاً دریافت کرده اند یا دارای موقعیت مناسبی برای دریافت بودجه ایالتی و فدرال برای سریع راه اندازی و ایجاد شبکه در مناطق نا امن و تحت خدمات نیستند. Conexon این منابع را گردآوری کرده است تا بتواند آن دسته از همکاران را به سرعت راه اندازی و مقیاس بندی کند تا شرایط زمانی و مهمی از بودجه و نیاز اعضای آنها را برآورده سازد.

مطلب مرتبط  پلاستیک انواع DURANEX (R) -PBT را در برنامه های کاربردی در رانندگی خودمختار متمرکز می کند

500 رندی كلیندت ، شركت Conexon ، گفت: “رتبه بندی و شناخت اضافی كه دریافت كرده ایم به دلیل كار و تعهد كارمندان و مشتریان تعاونی ما است.” از طریق دسترسی به قابلیت های اینترنت پرسرعت زندگی می کند بسیاری از افراد در مناطق غیر روستایی را مسلم می دانند. چشم انداز ما برابری باند پهن برای روستاییان آمریکایی است و هر کاری که انجام می دهیم برای دستیابی به آن است. “

درباره Conexon
Conexon با تعاونی های برقی روستایی همکاری می کند تا فیبرها را به خانه در جوامع روستایی بیاورد. این شرکت متشکل از متخصصانی است که در تعاونی های برق و صنعت ارتباطات از راه دور کار کرده اند و دهه ها تجربه فردی را در زمینه برنامه ریزی تجارت ، ایجاد شبکه ، بازاریابی و فروش ارتباطات از راه دور ارائه می دهند. Conexon به مشتریان تعاونی برقی خود از استقرار باند پهن و پشتیبانی از عملیات پایان به پایان می دهد ، از تصور یک پروژه در تمام طول مدت به پایداری بلند مدت آن. این کار با مشتریان برای تجزیه و تحلیل امکان سنجی اقتصادی ، تامین مالی مطمئن ، طراحی شبکه ، مدیریت ساخت و ساز ، ارائه پشتیبانی عملیاتی ، بهینه سازی عملکرد تجاری و تعیین مشارکت بهینه کار می کند. تا به امروز ، Conexon به بیش از 160 تعاونی الكتریكی كمك كرده است كه 40 مورد از آنها در حال استقرار شبكه های فیبر با تقریباً 100000 مشترك فیبر به خانه متصل در سراسر آمریكا هستند و بیش از یك چهارم میلیارد دلار در فدرال و کمک های دولتی برای مشتریان خود.

مطلب مرتبط  در سال چالش های بزرگ ، ویسترا به رفع نیازهای جامعه مهم و پشتیبانی مشتریان و کارمندان در سال 2020 کمک کرد

درمورد شرکت 5000 روش شناسی
2020 شرکت 5000 در مقایسه با سال 2016 و 2019 با توجه به رشد درآمد رتبه بندی می شود. برای احراز صلاحیت ، شرکت ها باید تأسیس شده و درآمدزایی کنند 31 مارس 2016. آنها باید مستقر در ایالات متحده ، به صورت خصوصی ، برای سودآوری و مستقل باشند – نه شرکت های تابعه یا تقسیم سایر شرکت ها – از 31 دسامبر 2019. (از آن زمان تاکنون ، تعدادی از شرکت های موجود در این لیست عمومی شده اند یا خریداری شده اند.) حداقل درآمد لازم برای سال 2016 است 100000 دلار؛ حداقل برای سال 2019 است 2 میلیون دلار. مثل همیشه، شرکت حق رد متقاضیان را به دلایل ذهنی برای خود محفوظ می دارد. شرکتهای شرکت 500 در شرکتشماره سپتامبر. آنها نمایانگر ردیف بالای Inc. 5000 هستند که می توانید در http://www.inc.com/inc5000 پیدا کنید.

منبع Conexon

لینک های مربوطه

https://www.conexon.us

پاسخی بگذارید