ConFlow Power با قیمت 50،000،000،000 دلار به قلمرو ایالات متحده فروخته می شود

ConFlow Power با قیمت 50،000،000،000 دلار به قلمرو ایالات متحده فروخته می شود

لندن ، 22 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – ConFlow Power Group Limited مجوز سرزمینی ایالات متحده را برای نورپردازی ترکیبی و فناوری مبتنی بر انرژی خود به قیمت 50،000،000 دلار آمریکا تحت مدل جهانی سازی ILOCX به فروش می رساند.

ConFlow Power Group Limited خوشحال است که بسته شدن شرایط مجوز ایالات متحده برای همه فن آوری های کنونی و آینده ConFlow را تأیید می کند موارد استفاده Inc ، افتتاح ایالات متحده و پتانسیل بزرگی که برای آن فراهم شده است ، مدتی است که مورد توجه اصلی ConFlow Power Group قرار گرفته است. تیم ConFlow موارد استفاده در معامله ای که یک خلبان فوری در آن شرکت می کند ، تجارب و شرکای قابل توجهی را به میز می آورد کالیفرنیا.

کریستوفر بونوینی، مدیر اصلی conFlow Power Group ، گفت: “ما از قبل قبل از همه گیری Covid-19 روی این معامله کار می کردیم و بسیار خوشحالم که با توجه به محدودیت هایی که همه ما متحمل شده ایم ، به چنین توافق اساسی رسیده ایم.” .

ConFlow موارد استفاده یک خلبان فوری برای آزمایش سیستم روشنایی خارج از شبکه برای نصب در پردیس دانشگاه ایالتی به ارمغان می آورد کالیفرنیا. این آزمون قبل از یک مقاله عظیم ادیسون جنوبی کالیفرنیا است.

مطلب مرتبط  EnergyWare خریداری شده توسط JOX Energy LLC در خرید استراتژیک

حدود 26،000،000 چراغ خیابان در آمریکا وجود دارد و ConFlow Power Group معتقد است که از پیشرفته ترین و یکپارچه ترین گزینه های درون شبکه و خارج از شبکه در بازار امروز برخوردار است. فناوری روشنایی ConFlow مجموعه ای از چندین فناوری را شامل می شود ، از جمله دوربین های 360 درجه با وضوح بالا ، سیستم مدیریت باتری / کابل ، تراشه درگاه پرداخت ، Power as a Service (PaaS) ، تشخیص ماشه ، سنسورها قابلیت اینترنت پرسرعت ، به علاوه موارد اضافی آماده برای هواپیماهای بدون سرنشین برای پارک کردن هواپیماهای بدون سرنشین ، شارژ ، بازیابی اطلاعات و عیب یابی چراغ خیابانی ConFlow یک جز component واقعاً هوشمند و یکپارچه است که به عنوان واحدی برای فناوری ابتکاری باتری ، با ترکیب یک پیشنهاد خورشیدی در هر قطب ، نیز عمل می کند. پشته فن آوری ConFlow با تعریف مجدد روشنایی خیابان ، امنیت و مدیریت ، مرکز هزینه ها را به مرکز سودآوری تبدیل می کند و انرژی تجدید پذیر را به عنوان کانون توجه می کند ، در حالی که در صورت لزوم از شبکه به عنوان پشتیبان استفاده می کند.

مطلب مرتبط  شركت الكترونيك شركت نتيجه درخواست رضايت خود و دريافت رضايت لازم از دارندگان مطالبات ارشد 5،875٪ خود را به علت 2024 اعلام كرد

این توافق نامه مجوز برای مطابقت با مدل صدور مجوز جهانی ILOCX (GLM) طراحی شده است. این ساختار رابطه عادلانه و منصفانه ای را بین دارنده پروانه و پروانه دهنده و همچنین بین کلیه دارنده های دیگر در خانواده پروانه های صادر شده توسط گروه قدرت ConFlow تضمین می کند. همه شرکت کنندگان GLM با به اشتراک گذاشتن این ابتکارات در بین مجوزهای سراسر جهان از فن آوری های جدید یا پیشرفت در تولید بهره مند می شوند. علاوه بر این ، همه دارندگان ILO در لیست مشارکت اصلی ConFlow Power Group در لیست ILOCX از درآمد تولید شده توسط دارندگان پروانه جهانی بهره مند می شوند ، زیرا درصدی از این درآمد به ConFlow Power Group در لندن پرداخت می شود.

ادوارد فیتزپاتریک، مدیرعامل گروه قدرت ConFlow گفت: “ما دارای مجوز از طریق سیستم سبز در ConFlow هستیم ، که به ارتقا شرکت در یک سطح کمک می کنیم ، به طور مستقیم به فروش در سطح دیگر کمک می کنیم ، همه اینها به فناوری بیشتر در بازار جهانی کمک می کند. گسترده تر ، این به معنای تحویل سریعتر این فن آوری انقلابی است. این یک نمونه عالی از بازاریابی مشترک و سرمایه مشترک است ، من بسیار افتخار می کنم که شرکت کنم. “

مطلب مرتبط  انبریج می گوید خط 5 آسیب غیر ضروری است

ConFlow موارد استفاده در نظر دارد با استفاده از تسهیلات در پردیس دانشگاه CalState به طیف گسترده ای از سیستم های روشنایی خیابان که در حال انجام تشخیص و داده ها در این زمینه هستند ، برای بهبود فن آوری باتری و خارج از شبکه سیستم های انرژی تجدید پذیر جریان اصلی به عنوان محصولات بانکی.

هارولد پترسون برای ConFlow موارد استفاده وی اظهار داشت: به هر حال تغییر بازار در روشنایی خیابان های هوشمند در حال آمدن است ، ما پشته فناوری ConFlow را به دلیل نوآوری واقعی آن و توانایی حل مسئله تیم در آوردن محصولی به بازار كه ارزش جهانی دارد ، انتخاب كرده ایم. در این زمینه ، ضمن انجام آزمایش های ارزشمند و تشخیص های مداوم ، همچنین در این زمینه ، یک فرصت کاملاً بی نظیر ایجاد می کنید. “

برای اطلاعات بیشتر در مورد محدوده محصول ConFlow بازدید کنید www.ConFlowPower.com

لینک های مربوطه

https://www.conflowpower.com/

منبع ILOCX

پاسخی بگذارید