Conic Release Ramu Q1 2020 عملکرد تولیدی

Conic Release Ramu Q1 2020 عملکرد تولیدی

TSX Venture: NKL

تورنتو، 17 آوریل 2020 / PRNewswire / – Coric Metals Corp. (“مخروط” یا “شرکت“) (TSXV: NKL) خوشحال است از ارائه نتایج عملیاتی برای پایان سه ماهه 31 مارس 2020 بزرگترین دارایی شرکت ، Ramu Nickel-Cobalt (“رامو“) عملیات یکپارچه در پاپوا گینه نو (“PNGدر حال حاضر كونیك 8.56٪ از مشاركتهای مشترک را در عملیات رامو در اختیار دارد. رامو توسط شركت متالورژی اداره می شود چین (“MCC“) که به همراه شرکای خود 85.0٪ علاقه به Ramu دارند.

“تولید Q1 رامو در 106٪ ظرفیت پلاک نام بود که با بالاترین سه ماهه قبلی خود در Q1 2018 با 5٪ رکورد Q1 بود و همچنان نمایانگر عملکرد برجسته این دارایی برای سهامداران کونیک است.” جاستین کوکرانرئیس جمهور و مدیر عامل شرکت کونیک. همانطور که در جدول زیر آمده است ، تولید نیکل تقریبا 13٪ و تولید کبالت تقریبا 2.5٪ رشد داشته است ، در مقایسه با مدت مشابه در سال 2019.


سال 2020

2019


Q1

Q1

سنگ معدن فرآوری شده (Kt خشک)

920

800

MHP تولید شده (تن خشک)

21،177

19653

حاوی نیکل (تن)

8،635

7،663

کبالت موجود (تن)

720

704

استفاده از ظرفیت نیکل (٪ طراحی1)

106٪

94٪

MHP ارسال شده (تن خشک)

17408

17219

حاوی نیکل (تن)

6،108

6،588

کبالت موجود (تن)

522

609

تبصره (1) – ظرفیت طراحی رامو 32600 تن در سال حاوی نیکل است

در جبهه قیمت کالاها ، قیمت نیکل LME در این دوره اندکی افزایش یافته است که میانگین تسویه نقدی در آن بوده است 5.77 دلار آمریکا در هر پوند در مقایسه با 5.61 دلار آمریکا هر پوند در Q1 2019. با این حال ، قیمت کبالت در دوره زمانی 10٪ کاهش یافته است 16.65 دلار آمریکا در هر پوند در مقایسه با 18.55 دلار آمریکا در هر پوند در Q1 2019. قیمت نیکل ، مانند اکثر قیمت های فلزات اساسی ، اخیراً تحت تأثیر اقتصادی COVID-19 قرار گرفته است. “با وجود کاهش اخیر قیمت کالاها و ادامه روند نزولی اقتصادی با توجه به همه گیر جهانی ، رامو توانست در سال 2019 تولید را بهبود ببخشد و همچنان محصول را به مشتریان عرضه کند. ما شاهد کاهش چشمگیر تقاضا برای محصول رامو در کشور نبودیم. حال “، آقای كوكران اضافه كرد.

مطلب مرتبط  Talos Energy دستورالعمل رسمی برای تقسیم زمینه زاما را طی 120 روز کاری دریافت می کند

این شرکت خاطرنشان می کند که در پاسخ به COVID-19 ، بسیاری از معادن نیکل با چالش های عملیاتی روبرو هستند. طبق گفته وود مکنزی ، 23 مین نیکل (5 مورد از آنها عملیات ذوب آهن یکپارچه و یک کارخانه ذوب آهن مستقل) در نتیجه Q1 در نتیجه بیماری همه گیر COVID-19 محدود شده و یا مختل شده اند. تولید سالانه این اختلالات بیش از 450 کیلو گرم نیکل برآورد شده است که به 25٪ از تولید سالانه جهانی تصفیه شده نزدیک می شود. آقای کوکرن خاطرنشان کرد: “اگر همه گیری فعلی همچنان بر اقتصاد جهانی تأثیر بگذارد ، از تعطیلات بیشتر و تعطیلی طولانی تعجب نخواهیم کرد.” “مدیریت مخروط معتقدند که رامو بهترین عملیات HPAL در جهان است و عملکرد فعلی این عقیده را تقویت می کند. تیم مدیریتی و هیئت مدیره ما بیش از 1،000،000 سهم از مخروط را در بازارهای عمومی فقط در سه ماهه اخیر خریداری کرده اند. قیمت سهام فعلی با توجه به پتانسیل رامو برای ارائه پول نقد رایگان قابل توجه بسیار جذاب است. ”

مطلب مرتبط  دانلود فیلم خارجی و تماشای آنلاین فیلم و سریال

درباره مخروط

Conic Metals Corp. یک شرکت فلزات پایه است که مستقیماً در معرض نیکل و کبالت قرار می گیرد ، که هر دو عنصر اصلی وسایل نقلیه برقی و سیستم های ذخیره انرژی هستند. مخروط 8.56٪ علاقه به سرمایه گذاری مشترک در تولید ، زندگی طولانی و کلاس جهانی رامو نیکل-کبالت واقع در پاپوا گینه نو که تولید نیکل و کبالت قابل قابل توجهی را به مخروط می دهد. علاوه بر این ، مخروط مدیریت یک مجموعه از 11 حق امتیاز نیکل و کبالت در پروژه های توسعه و اکتشاف در کانادا و استرالیا. مخروط سرمایه گذاری خود را در یک سبد باتری متمرکز به فلز از جریان ، حق امتیاز و منافع مستقیم در خواص معدنی حاوی فلزات باتری ادامه خواهد داد.

یادداشت احتیاطی در مورد اظهارات پیشرو

این انتشار خبری حاوی اطلاعات خاصی است که به معنای قوانین قابل اجرا در مورد اوراق بهادار کانادا ، “بیانیه های آینده نگر” و “اطلاعات رو به جلو” را تشکیل می دهد. هرگونه جمله ای که در این خبر منتشر شده باشد و بیانیه ای از واقعیت تاریخی نباشد ، ممکن است به عنوان بیانیه های آینده نگر تلقی شود. گفته های پیش رو اغلب با عباراتی مانند “ممکن” ، “باید” ، “پیش بینی” ، “انتظار” ، “پتانسیل” ، “ایمان” ، “قصد” یا منفی این اصطلاحات و عبارات مشابه مشخص می شوند. بیانیه های پیشرو در این نسخه خبری شامل می شوند ، اما فقط به موارد زیر محدود نمی شوند: اظهارات مربوط به تجارت. و دارایی های مخروط و استراتژی آن در پیش رو و بیانیه های مربوط به رویدادهای آینده یا عملکرد آینده و بیانیه های مربوط به تأثیر COVID-19. به خوانندگان هشدار داده شده است كه به اظهارات آینده نگر اعتماد ندارند. بیانیه های رو به جلو شامل خطرات و عدم قطعیت های شناخته شده و ناشناخته است که بیشتر آنها خارج از کنترل شرکت است. اگر یک یا چند ریسک یا عدم قطعیت موجود در این بیانیه های آینده نگر تحقق یابد ، یا باید فرضیات موجود در بیانیه های آینده دار نادرست باشند ، نتایج واقعی ، عملکرد یا دستاوردها می تواند از نظر بیان شده یا دلالت بر اظهارات آینده نگر متفاوت باشد.

مطلب مرتبط  مرکز ملی ضبط کربن آزمایش ضبط کربن را برای فناوریهای منفی کربن گسترش می دهد

اظهارات آینده نگر در این باره از تاریخ انتشار این نسخه ساخته شده است و به غیر از آنچه در قوانین مربوط به اوراق بهادار لازم است ، شرکت هیچگونه تعهدی برای به روزرسانی یا تجدید نظر در مورد آنها برای منعکس کردن وقایع یا شرایط جدید ندارد. اظهارات آینده نگر در این نسخه صریحاً با این بیانیه احتیاط واجد شرایط هستند.

نه بورس سرمایه گذاری TSX و نه ارائه دهنده خدمات تنظیم آن (همانطور که این اصطلاح در سیاست های بورس سرمایه گذاری TSX تعریف شده است) مسئولیت کفایت یا صحت این نسخه را نمی پذیرند. هیچ مرجع نظارتی اوراق بهادار یا مطالب این خبر را تأیید یا رد نکرده است.

تلفن: 647.846.7765
پست الکترونیک: [email protected]

SOURCE Conic Metals Corp.

پاسخی بگذارید