Core Lab سهم سه ماهه Q3 2020 را اعلام کرد

Core Lab سهم سه ماهه Q3 2020 را اعلام کرد

آمستردام، 17 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – هیئت مدیره نظارت بر آزمایشگاههای هسته ای N.V. (NYSE: “CLB US” و Euronext Amsterdam Exchange: “CLB NA” (“Core” ، “Core Lab” یا “Company”) سود سهام نقدی را اعلام کرده اند 0.01 دلار به ازای هر سهم از سهام عادی قابل پرداخت در سه ماهه سوم سال 2020. این مقدار سود سه ماهه سوم ، در صورت حفظ برای سه ماهه چهارم سال و هنگامی که به سود سهام Q1 2020 اضافه شود 0.25 دلار از هر سهم و سود سهام Q2 2020 از 0.01 دلار به ازای هر سهم ، به معنای کل پرداخت برای سال است 0.28 دلار هر سهم از سهام مشترک. سه ماهه سوم 0.01 دلار هر سهم سود نقدی روز دوشنبه قابل پرداخت است ، 10 آگوست 2020، به سهامداران ضبط روز دوشنبه ، 27 ژوئیه 2020. مالیات نگهدارنده هلند با سود 15 درصدی از سود سهام کسر می شود.

مطلب مرتبط  هیئت مدیره FMC سود سهام را به میزان 9 درصد افزایش می دهد

هرگونه عزم برای اعلام سود سهام نقدی سه ماهه آینده و همچنین میزان هر گونه سود سهام نقدی که ممکن است اعلام شود ، براساس موقعیت مالی شرکت ، سود ، چشم انداز سود شرکت ، برنامه های هزینه سرمایه ، بازخرید سهام سهم در حال انجام ، فرصت های احتمالی کسب خواهد بود. و سایر عوامل مرتبط در آن زمان

Core Laboratories N.V (www.corelab.com) ارائه دهنده پیشرو در توصیف مخزن اختصاصی و ثبت اختراع و محصولات تقویت تولید و محصولات مورد استفاده برای بهینه سازی عملکرد مخزن نفت است. این شرکت بیش از 70 دفتر در بیش از 50 کشور جهان دارد و در هر استان بزرگ تولید نفت در جهان واقع شده است.

این نسخه ، و همچنین سایر اظهاراتی که ما بیان می کنیم ، شامل اظهارات آینده نگرانه در مورد درآمد آینده ، سودآوری ، استراتژی های تجاری و تحولات این شرکت است که با تکیه بر بندرگاه های امن قانون اوراق بهادار فدرال ساخته شده است. چشم انداز این شرکت در معرض عوامل مختلفی از احتیاط مهم از جمله خطرات و عدم قطعیت های مربوط به صنعت نفت و گاز طبیعی ، شرایط تجاری ، بازارهای بین المللی ، اقلیم سیاسی بین المللی و سایر عوامل است که بطور کامل در جدیدترین فرم های شرکت 10-K توضیح داده شده است. 10-Q و 8-K به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ارسال و یا مبله شده است. این عوامل مهم می تواند باعث شود نتایج واقعی شرکت تفاوت معناداری با آنچه که در این بیانیه های آینده دار توضیح داده شده است. این قبیل اظهارات براساس انتظارات فعلی از عملکرد شرکت بوده و در معرض عوامل مختلفی قرار دارد که برخی از آنها تحت کنترل شرکت نیستند. از آنجا که اطلاعات موجود در این قسمت فقط به داده هایی که در حال حاضر موجود است مبتنی است و از آنجا که در نتیجه تغییر در شرایطی که شرکت هیچ کنترلی یا نفوذی از آن نداشته باشد ، تغییر می کند ، چنین اظهارات آینده نگر نباید به عنوان اطمینان در مورد شرکت مورد نظر باشد. عملکرد آینده شرکت هیچگونه تعهدی برای به روزرسانی عمومی یا تجدید نظر در مورد هرگونه بیانیه آینده نگر برای بازتاب حوادث یا شرایطی که ممکن است پس از تاریخ انتشار این مطبوعات بوجود آید ، ندارد ، مگر اینکه طبق قانون تصریح شود.

مطلب مرتبط  شرکت انرژی Chesapeake سهام سود سهام سه ماهه ترجیحی را متوقف می کند

به وب سایت شرکت به آدرس www.corelab.com مراجعه کنید. با Core Lab در Facebook ، LinkedIn و YouTube ارتباط برقرار کنید.

SOURCE Core Laboratories N.V.

لینک های مربوطه

http://www.corelab.com

پاسخی بگذارید