Coveris 2.0 سیگنال بصری را تنظیم می کند

Coveris 2.0 سیگنال بصری را تنظیم می کند

ویننا، 25 ژوئن 2020 / PRNewswire / – پس از دو سال سرمایه گذاری گسترده در فن آوری ، مهارت ، سبد محصولات و حضور جغرافیایی ، Coveris در حال برداشتن یک قدم روشن با یک هویت بصری جدید است. در این روش ، شرکت ساختار و جهت گیری جدید شرکت را منعکس می کند: با دانش ، جدیدترین فناوری و آینده نگری.

این شرکت در مسیر Coveris 2.0 ، با ایجاد ساختارهای بازارمحور و تقویت تیمهای خبره خود ، مدل تجاری خود را با موفقیت طراحی کرد. این تغییرات با سرمایه گذاریهای چشمگیر در جدیدترین فناوریها و دستیابیهای هدفمند جهت گسترش بیشتر پرتفوی محصول و حضور جغرافیایی همراه بود.

اکنون که این سرمایه گذاری ها ثمربخش هستند ، Coveris در حال تجدید هویت بصری خود است که به شدت نمایانگر مشخصات ، دیدگاه و جاه طلبی های جدید این شرکت است. دنیای رنگی کاملاً جدید و عناصر طراحی به بهترین وجه تجسمی را تشکیل می دهند که هسته اصلی Coveris را تشکیل می دهد: دانش دانش کارمندانش ، فناوری فوق مدرن و ظرفیتهای آن که با تفکرات روبرو است.

مطلب مرتبط  Sinopec بزرگترین بندر پتروشیمی چین را به بهره برداری رساند

پویا ، قابل دسترسی و با کارمندان معتبر Coveris – اینگونه شرکت تجدید ترکیب خود را تجسم می کند. لوگوی بدون تغییر شرکت که اکنون در محیط بصری جدید جاسازی شده است ، یادآور قدرت و سابقه طولانی Coveris است.

اظهار داشت: “من از پیشرفتی که کاوریس در گذشته اخیر انجام داده ، بسیار خوشحالم و این هویت بصری جدید نشانه دیگری از مدرنیته ، انرژی و اشتیاق است که می توان در سراسر شرکت یافت.” Jakob A. Mosser، مدیر عامل توسط Coveris.

دنیای جدید Coveris را می توان در صفحات رسانه های اجتماعی ما در فیس بوک ، لینکدین ، ​​زینگ و توییتر و همچنین در www.coveris.com تجربه کرد.

مطلب مرتبط  آینده انرژی ما باید براساس واقعیت ها شکل بگیرد ، نه ترس

اطلاعات مربوط به پوشش

Coveris یک شرکت برجسته بسته بندی اروپایی است که راه حل های بسته بندی انعطاف پذیر را برای برخی از مارک های معتبر دنیا تولید می کند. Coveris بسته هایی را تولید می کند که در درجه اول از محصولاتی که به خاصیت بسته بندی خاص نیاز دارند – از مواد غذایی تا مواد غذایی حیوان خانگی ، از محصولات پزشکی گرفته تا محصولات صنعتی و کشاورزی ، محافظت می کند. با توجه به سطح بالای ویژگی های فنی ، این بسته بندی های با کیفیت بالا ماندگاری محصولات را افزایش داده و در نتیجه به کاهش ضایعات و منابع تلف شده کمک می کنند. همراه با مشتریان ، Coveris دائما در حال کار بر روی راه حل های جدید ، جذاب و پایدار است. Coveris 26 مکان را در منطقه EMEA با 4100 کارمند اداره می کند. دفتر مرکزی گروه Coveris در واقع است وین، اتریش.

مطلب مرتبط  InventHelp Inventor طراحی اصلاح شده ای را برای استفاده در صنعت برق ایجاد می کند (TRO-309)

لینک های مربوطه

https://coveris.com

SOURCE Coveris Management GmbH

پاسخی بگذارید