Covia برنامه ای را برای ایجاد ساختار سرمایه پایدار و کاهش تعهدات بلند مدت با بیش از 1 میلیارد دلار اعلام کرد

Covia برنامه ای را برای ایجاد ساختار سرمایه پایدار و کاهش تعهدات بلند مدت با بیش از 1 میلیارد دلار اعلام کرد

عدم موفقیت ، اوهایو، 29 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – Covia (NYSE: CVIA) امروز اعلام کرد که با کاهش بدهی و از بین بردن هزینه های ثابت اضافی بیش از بیش از 1 میلیارد دلار. این شرکت با داشتن دارندگان اکثر بدهیهای تأمین شده خود برای بازسازی مالی جامع بدهی خود ، به توافق نامه پشتیبانی تجدید ساختار (“RSA”) رسیده است.

برای اجرای شرایط RSA ، این شرکت و برخی از شرکتهای تابعه ایالات متحده داوطلبانه درخواست های خود را برای سازماندهی مجدد تحت فصل 11 قانون ورشکستگی ایالات متحده در دادگاه ورشکستگی ایالات متحده برای منطقه جنوبی منطقه ارائه داده اند. تگزاس، بخش هوستون. علاوه بر کاهش بدهی های خود ، شرکت انتظار دارد که هزینه های ثابت اضافی را کاهش دهد ، گردش نقدی عملیاتی را بهبود ببخشد و شرکت را برای اجرای بهتر استراتژی تجارت پیش رو از طریق فرآیند سازماندهی مجدد فصل 11 بطور قابل توجهی کاهش دهد. شرکتهای تابعه خارجی شرکت ، از جمله شرکتهای موجود در آن کانادا، مکزیک و دانمارک، در پرونده ها وارد نشده بود ، و عملیات بین المللی آن به طور عادی ادامه می یابد.

عملیات ایالات متحده Covia نیز به طور معمول در خدمت مشتری به مشتریان ادامه می یابد. ذخایر نقدی فعلی شرکت تقریباً 250 میلیون دلار انتظار می رود نقدینگی قابل توجهی برای تأمین اعتبار عملیات ، پشتیبانی از برنامه سرمایه گذاری بلند مدت آن و مدیریت فرآیند سازماندهی مجدد فراهم کند.

“اقدامات اعلام شده امروز انتظار می رود به طور قابل توجهی ترازنامه ما را بهبود بخشد و گردش پول نقد عملیاتی ما را بهبود ببخشد ، و این امر باعث می شود که Covia یک شریک حتی قوی تر برای مشتریان در هر دو دوره نزدیک و بلند مدت باشد.” ریچارد ناوار، رئیس ، رئیس جمهور و مدیر اجرایی. “پس از یک بررسی دقیق و جامع ، هیئت مدیره و مدیریت تعیین کردند که این اقدامات بهترین گزینه برای اطمینان از موفقیت طولانی مدت برای Covia است. ما خوشحالیم که از حمایت وام دهندگانمان برای برنامه بازسازی خود حمایت می کنیم ، که این نشان دهنده اعتماد به نفس آنها در عملیات در حال انجام ما. پشتیبانی آنها از برنامه ما همچنین به ما این امکان را می دهد تا این بازسازی را در یک بازه زمانی سریع انجام دهیم. “

آقای ناوار خاطرنشان کرد: زمینه بی سابقه ای از شوک همه گیر COVID-19 و شوک های اخیر قیمت انرژی به طور چشمگیری بر بازارهای نهایی شرکت و مشتریان تأثیر گذاشته است.

آقای ناوار گفت: “ما طی سال گذشته در اجرای استراتژی خود و هم ترازی كسب و كار خود با تغییر شرایط بازار پیشرفت های مهم و اساسی داشته ایم ، با این وجود تأثیر منفی ركود همه گیر و انرژی باعث این عمل شده است.” “فرایند سازماندهی مجدد که ما امروز شروع کردیم به عنوان وسیله ای برای آغاز جدید است و انتظار داریم اقدامات انجام شده اخیراً موقعیت رقابتی دارایی های باکیفیت ما را برای آینده ارتقا بخشد.”

مطلب مرتبط  Nanoemulsion یک تقاضای شیب دار در داخل پوست را تجربه می کند

آقای ناوار اظهار داشت که تیم Covia با قاطعیت در کار با خیال راحت و خدمت به مشتریان این شرکت با کیفیت محصولات متمرکز است.

وی گفت: “ما از مشتریان خود بخاطر حمایت از آنها تشکر می کنیم و همچنین از همکاری مستمر شرکای تجاری خود که نقش اصلی در آوردن مواد ما به بازار دارند ایفا می کنیم.” “ما همچنین از کارکنان خود بخاطر سخت کوشی و تعهد خود برای کار با امنیت و کارآمد در مواجهه با چالش های اخیر تشکر می کنیم. این اعتماد به نفس من در توانایی ما برای ادامه نیازهای مشتریان و خروج موفقیت آمیز از روند حتی قوی تر به من اطمینان می دهد.”

كوویا تعدادی از دادخواستهای مرسوم را كه به دنبال مجوز دادگاه برای حمایت از عملیات خود در طی روند نظارت بر دادگاه است ، از جمله ادامه پرداخت دستمزد و مزایای كاركنان بدون وقفه ، ثبت كرده است. این شرکت در نظر دارد كالاها و خدمات ارائه شده پس از تاریخ ثبت را به طور كامل و تحت شرایط عادی به فروشندگان و تأمین كنندگان پرداخت كند. كويا انتظار دارد تاييد دادگاه را براي اين درخواست ها دريافت كند و قصد دارد هرچه سريع تر از طريق مراحل تجديد ساختار اقدام كند.

اطلاعات اضافی
اطلاعات اضافی را می توان در ir.CoviaCorp.com یافت. اسناد دادگاه و سایر مطالب مربوط به فرآیند نظارت بر دادگاه در وب سایت به میزبانی نماینده مطالبات شرکت Prime Clerk در https://cases.primeclerk.com/Covia در دسترس است. این شرکت در صورت تماس از داخل ایالات متحده یا تماس تلفنی برای سؤالات ایجاد کرده است: 877-606-3610 کانادایا در صورت تماس از خارج از ایالات متحده یا از 929-955-3452 تماس بگیرید کانادا.

Covia کرکلند و الیس LLP را به عنوان مشاور حقوقی خود ، PJT Partners ، LP بعنوان بانکدار سرمایه گذاری و AlixPartners ، LLP را به عنوان مشاور مالی خود حفظ کرده است.

درباره Covia
Covia ارائه دهنده پیشرو در راه حل های معدنی متنوع در بازارهای نفت و گاز ، شیشه ، سرامیک ، پوشش ، فلزات ، ریخته گری ، پلیمرها ، ساخت و ساز ، تصفیه آب ، ورزش و تفریح ​​است. این شرکت از طریق مجموعه گسترده ای از محصولات باکیفیت از جمله شن و ماسه سیلیس با خلوص بالا ، سینیت نافلین ، فلدسپار ، خاک رس ، کائولن ، سیستم های رزین و مواد روکش دار ، از طریق شبکه توزیع گسترده خود تحویل مشتری می دهد. Covia به مشتریان انرژی خود انتخابی بی نظیر از راه حل های مناسب ، مواد افزودنی و محصولات روکش دار را برای افزایش بهره وری خوب و همچنین رفع چالش های سطح و پایین سوراخ در همه محیط های خوب ارائه می دهد. Covia با داشتن مشتری گسترده ای متشکل از مشتریان تراشه آبی ، روابط دیرینه ای ایجاد کرده است. حمایت از این نقاط قوت یک تعهد بی دریغ به ایمنی و توسعه پایدار است و ارزش دیگری را که کوویا به همه ذینفعان خود می بخشد تقویت می کند. برای اطلاعات بیشتر ، به CoviaCorp.com مراجعه کنید.

مطلب مرتبط  Libbey با 111 میلیون دلار بودجه توافق شده ، سازماندهی مجدد فصل 11 را آغاز می کند

احتیاط در مورد اظهارات پیشرو
این نسخه حاوی بیانیه هایی است که ، تا حدی که آنها بیانیه های واقعیت تاریخی یا موجود نیستند ، بیانیه های آینده نگر را به معنای بخش 21E قانون بورس اوراق بهادار مصوب 1934 ، اصلاح شده ، و قانون اصلاح دادرسی اوراق بهادار خصوصی 1995 ، تشکیل می دهند. (“PSLRA”) ، و این گونه اظهارات در نظر گرفته شده برای صلاحیت حفاظت از بندر امن ارائه شده توسط PSLRA است. کلمات “پیش بینی” ، “برآورد” ، “انتظار” ، “هدف” ، “هدف” ، “پروژه” ، “قصد” ، “برنامه” ، “باور” ، “خواست” ، “باید” ، “ممکن است” “هدف” ، “پیش بینی” ، “راهنمایی” ، “چشم انداز” و عبارات مشابه به طور کلی عبارات آینده نگر را شناسایی می کنند. به همین ترتیب ، توصیف اهداف ، استراتژی ها ، برنامه ها ، اهداف یا اهداف شرکت نیز اظهاراتی آینده نگر است. اظهارات رو به جلو مربوط به انتظارات مدیریت شرکت نسبت به وقایع و روندهای آینده است ، از جمله اظهارات ابراز خوش بینی یا بدبینی نسبت به نتایج عملیاتی یا رویدادهای آینده و فروش پیش بینی شده ، سود ، هزینه های سرمایه و استراتژی تجارت. بیانیه های پیشرو بر اساس بسیاری از فرضیات مربوط به شرایط آینده بنا شده است که در نهایت ممکن است نادرست باشد. بیانیه های پیشرو بر اساس دیدگاه ها و مفروضات فعلی مدیریت درباره رویدادهای آینده و عملکرد عملیاتی استوار است. اگرچه مدیریت شرکت معتقد است انتظارات بیان شده در بیانیه های آینده نگر مبتنی بر فرضیات معقول در محدوده دانش آن است ، اما بیانیه های آینده نگر شامل ریسک ها ، عدم قطعیت ها و سایر عواملی هستند که ممکن است از نظر اقتصادی بر وضعیت اقتصادی ، وضعیت مالی و نتایج شرکت تأثیر بگذارد. عملیات یا نقدینگی.

بیانیه های پیشرو تضمین کننده عملکرد آینده نیستند و نتایج واقعی ممکن است از نظر مباحث موجود در بیانیه های آینده نگر به عنوان یک نتیجه از عوامل مختلف متفاوت باشد ، از جمله ، اما محدود به این موارد نیست: تأثیر بیماری همه گیر COVID-19 بر تجارت ما. و مشاغل مشتریان ما روند ورشکستگی و اثرات موارد فصل 11 ، از جمله افزایش هزینه های حرفه ای ، بر نقدینگی شرکت ، نتایج عملیات و تجارت. توانایی شرکت در اخذ تأیید از دادگاه ورشکستگی با توجه به حرکات یا درخواستهای دیگر در کل پرونده 11 توانایی شرکت برای رعایت معیارهای لیست بندی بورس اوراق بهادار نیویورک (“NYSE”) و خطرات ناشی از تعلیق معاملات سهام مشترک این شرکت یا حذف آن از NYSE. تأثیرات فصل یازدهم در مورد منافع عناصر مختلف و توانایی مذاکره ، توسعه ، تأیید و مصرف برنامه سازماندهی مجدد. تغییر در شرایط حاکم بر اقتصادی ، از جمله نوسانات در عرضه ، تقاضا و قیمت گذاری محصولات شرکت؛ عدم قطعیت های احتمالی تجاری مربوط به ادغام ، از جمله اختلالات احتمالی در روابط تجاری و تجاری شرکت ، توانایی شرکت در دستیابی به همکاری های پیش بینی شده و هزینه های پیش بینی شده ، زمان بندی و پیچیدگی تلاش های ادغام شرکت. از دست دادن یا کاهش تجارت از بزرگترین مشتریان شرکت یا عدم پرداخت آنها به شرکت. اثرات نامطلوب احتمالی ، از جمله نرخ بهره ، بروز خطرات پیش فرض یا بازپرداخت و همچنین محدود کردن بالقوه توانایی شرکت برای سرمایه گذاری در فرصت های خاص بازار. توانایی شرکت برای موفقیت و توسعه محصولات جدید بازار حق و توانایی شرکت در استخراج اموال خود و تجدید یا دریافت مجوزها و مجوزهای لازم از طرف مقامات دولتی و سایر اشخاص ثالث. توانایی شرکت در اجرای و تحقق کارآیی برنامه های توسعه ظرفیت و ابتکارات کاهش هزینه در زمان و پارامترهای بودجه خود. افزایش هزینه ها یا عدم قابلیت اطمینان یا در دسترس بودن خدمات حمل و نقل یا زیرساخت ها و تغییر جغرافیایی تقاضا. ابتکارات قانونی و نظارتی مربوط به مشاغل شرکت از جمله محیط زیست ، معدن ، بهداشت و ایمنی ، صدور مجوز ، احیای مجوز و سایر مقررات مربوط به شکستگی هیدرولیک (و تغییر در اجرای و تفسیر آنها). مسائل مربوط به سلامت سیلیس و دادخواست مربوطه؛ شرایط آب و هوایی فصلی و شدید؛ سایر خطرات عملیاتی فراتر از کنترل شرکت؛ خطرات مورد بحث در بخش عوامل خطر گزارش سالیانه شرکت در مورد فرم 10-K که در کمیسیون بورس و اوراق بهادار (“SEC”) ارسال شده است در 16 مارس 2020؛ و سایر عواملی که هر از گاهی در گزارش های سالانه شرکت در مورد فرم 10-K ، گزارش های سه ماهه در فرم 10-Q ، گزارش های جاری در فرم 8-K و سایر پرونده های مربوط به SEC مورد بحث قرار می گیرد. این نسخه باید در رابطه با چنین پرونده هایی خوانده شود ، و باید در ارزیابی جمله های آینده نگر ، همه این گونه خطرات ، عدم قطعیت ها و سایر عوامل را با دقت در نظر بگیرید.

مطلب مرتبط  Vivint Solar 300 میلیون دلار از تعهدات جدید حقوق صاحبان سهام را بست

به شما هشدار داده شده است كه به اظهارات آینده نگر ، كه فقط از تاریخ آن صحبت می كنند ، اعتماد نكردید. شرکت هیچگونه تعهدی برای بروزرسانی عمومی اظهارات آینده نگر ، خواه در نتیجه اطلاعات جدید ، رویدادهای آینده یا موارد دیگر ندارد. با این حال به شما توصیه می شود در مورد سایر افشاگری های این شرکت در اطلاعیه های عمومی و پرونده های SEC مشورت کنید.

تماس با سرمایه گذار:
متیو شلار
440-214-3284
[email protected]

مخاطب رسانه ای:
نیک لمپلو / هارون پالاش / امی فنگ
ژول فرانک، ویلکینسون بریمر کاتچر
(212) 355-4449

شرکت منابع Covia منابع

لینک های مربوطه

https://www.coviacorp.com

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *