CPS Energy و شهر سان آنتونیو توافق نامه شهر هوشمند را با AT&T و Itron امضا کردند

CPS Energy و شهر سان آنتونیو توافق نامه شهر هوشمند را با AT&T و Itron امضا کردند

سن آنتونیو، 30 دسامبر 2020 / PRNewswire / – CPS Energy ، بزرگترین صاحب امتیاز گاز و برق شهری مستقر در سن آنتونیو، توافق نامه جدیدی را امضا کرده است که با شهر سن آنتونیو، AT&T و Itron ، برای اجرای آزمایشی فناوری Smart Streetlight. این خلبان از زیرساخت های روشنایی موجود CPS Energy استفاده می کند و فقط نمونه دیگری از چگونگی تاسیس شرکت های بزرگ به عنوان یک تامین کننده انرژی پیشرفته است که می خواهد ایده های جهانی را که راه حل های محلی مفیدی را ایجاد می کند ، آزمایش کند. این تلاش مشترک مطابق با است SmartSA – که کنسرسیومی از شرکا است که توسط CPS Energy ، شهر سن آنتونیو و نهادهای محلی دیگر که هدف آنها استفاده از داده ها و فن آوری برای ایجاد یک جامعه متصل ، فراگیر و انعطاف پذیر است که با کیفیت بالای زندگی سازگار است.

پسندیدن بخشی از مسیر انعطاف پذیرSM، CPS Energy با دقت خود را به عنوان یک شریک جدایی ناپذیر در این کشور قرار داده است سن آنتونیو تا تکامل استراتژی شهر هوشمند. برای این منظور ، نمایندگی متمرکز بر اطمینان از روابط با رهبران فناوری جهانی است که محصولات ، کارایی و راه حل های جدیدی را برای مشتریان و جامعه خود ارائه می دهند. صاحب امتیاز به طور مداوم در تلاش است تا خود را با سازمان های جدید مرتبط سازد تا ایده های نوآورانه و فن آوری را تقویت کند سن آنتونیو بیشتر به دوران نوظهور و جهانی شهر هوشمند.

وی گفت: “در CPS Energy ، ما معتقدیم كه كارمندان بزرگ كلیدی برای اجرای راه حل های انقلابی در شهر هوشمند هستند.” پائولا گلد-ویلیامز، رئیس و مدیر عامل شرکت CPS انرژی. “این رویکرد و ابتکار جدید آن بخشی از استراتژی ما استمسیر انعطاف پذیر خلاقانه و گسترده تر ، که از طریق آن ما تغییر و گسیختگی را ادغام می کنیم ، در حالی که به تکامل انرژی جهانی که در حال انجام است کمک می کنیم. با وجود چالش های ارائه شده توسط بیماری همه گیر COVID-19 ، ما همچنان بر پیشرفت بخش و جامعه خود متمرکز هستیم. پروژه ای که امروز اعلام شد ، نمونه بارز دیگری از چگونگی کمک به همکاری های مناسب به شهر است سن آنتونیو و CPS Energy ایجاد راه حل های مناسب برای تبدیل چالش های توسعه یک شهر هوشمند به فرصت های جدید برای موفقیت. NA&T و Itron رهبران محترم فناوری جهانی هستند و ما مفتخریم که با هم در این رابطه استراتژیک شرکت می کنیم. ”

مطلب مرتبط  CleanDesign سیستم ذخیره انرژی LAVLE Proteus را برای کاربرد انرژی ترکیبی نفت و گاز انتخاب می کند

پسندیدن بخشی از این توافق نامه با SmartSA ، CPS Energy و شهر سن آنتونیو برنامه آزمایشی حسگر روشنایی عمومی هوشمند را راه اندازی کرد. حسگرهای روشنایی خیابانی هوشمند می توانند عملکرد عملیاتی نزدیک به زمان واقعی دارایی های نرم افزاری را ارائه دهند ، در حالی که سطح خدمات را برای مشتریان بهبود می بخشند. علاوه بر این ، شهر سن آنتونیو از این روشنایی خیابان هوشمند برای آزمایش سنسورهای متمرکز بر موارد زیر استفاده خواهد کرد:

  • کیفیت هوا،
  • درجه حرارت،
  • سر و صدای محیط،
  • پارکینگ ، و
  • سیلاب

هدف ارزیابی عملکرد فن آوری حسگر است که ممکن است با سیستم های روشنایی LED موجود و کارآمد CPS Energy مرتبط باشد. این ارزیابی شامل تجزیه و تحلیل داده ها برای کمک به ما در تعیین چگونگی استفاده بهینه از آن برای ارائه خدمات بهتر به جامعه خود و همسویی با برنامه اقدام و سازگاری آب و هوا (CAAP) و اهداف دستیابی به ازن است. CPS Energy و SmartSA در راستای تعهد مداوم خود به مشتریان خود ، اهمیت کار برای حفظ حریم خصوصی افراد را هنگام کار بر روی این طرح های آینده و هوشمند شهر نیز در اولویت قرار خواهند داد.

برنامه آزمایشی شامل نصب راه حل های هوشمند روشنایی عمومی در هر یک از سه منطقه نوآوری SmartSA است که شامل مناطق زیر است: سن آنتونیو:

  • مرکز
  • بروکس سیتی پایگاه ، جامعه ای با کاربرد مخلوط بیش از 1000 هکتار که در پایگاه نیروی هوایی بروکس سابق ایجاد شده است. و
  • مرکز پزشکی، که 12 بیمارستان بزرگ را در خود جای داده است دانشگاه تگزاس مرکز علوم بهداشتی در سن آنتونیو، و همچنین چندین کلینیک و مراکز بهداشتی.

شهردار توضیح داد: “راه اندازی برنامه آزمایشی Smart Streetlight Technology یکی از جذاب ترین تبلیغاتی است که در مدت زمان طولانی ارائه شده است.” رون نیرنبرگ. “من مشتاقانه منتظر دیدن نتایج مناطق نوآوری هستم. این امکانات – اعم از صرفه جویی در انرژی تا جمع آوری داده های ارزشمندی که خدمات شهری را آگاه می کند – فوق العاده است.”

مطلب مرتبط  SDRL - Seadrill - برزیل

وی گفت: “این ابتکار نشان می دهد مشارکت SmartSA ما با CPS Energy هنگام گردهم آمدن برای حل چالش های جامعه می تواند به چه نتیجه برسد.” اریک والش، مدیر شهر سن آنتونیو. “شهر سن آنتونیو در حال استفاده از رویکرد داده محور برای رسیدگی به مسائل سطح شهر است و داده های زیست محیطی تولید شده توسط این سنسورها می تواند به ما در دستیابی به اهداف ازن و اقدامات اقلیمی کمک کند. ما از همکاری با رهبران فناوری A&T و Itron در این ابتکار که استراتژی شهر هوشمند ما را به همراه خواهد داشت بسیار هیجان زده هستیم. “

مناطق نوآوری در سال 2017 توسط شورای شهر ایجاد شد سن آنتونیو برای آزمایش فن آوری های جدید در سال 2019 ، ساکنان سن آنتونیو بررسی منطقه نوآوری را به اتمام رساند و کیفیت محیط زیست ، ایمنی عابر پیاده و ازدحام ترافیک را از چالش های موجود در مناطق شناسایی کرد. پیاده سازی خلبانان در این مناطق اولین گام در جهت دستیابی به داده ها و توسعه راه حل های عملی است.

AT&T و Itron سنسورهای هوشمند روشنایی خیابان را در هر سه منطقه نوآوری در حداکثر پانزده چراغ خیابان در هر منطقه و در مجموع 45 چراغ خیابان نصب می کنند. این سنسورها شامل کنترل روشنایی از راه دور و حداکثر پنج برنامه کاربردی “هوشمند” هستند: سنسورهای پارک ، کیفیت هوا ، دما ، سر و صدای محیط و سنسور سیل. اولین سنسورها توسط Itron در منطقه نوآوری بروکس نصب شدند و AT & t بزودی سنسورهای خود را نصب می کند.

پسندیدن AT&T که یک رهبر در شهرهای هوشمند است ، متعهد به ارائه راه حل های تأثیرگذاری است که به شهرها کمک می کند تا مشکلات پیش روی جوامع خود را برطرف کنند. ” کنتورهای برق ، روشنایی خیابان و سیستم های آب ، افزودن اتصال برای کمک به تغییر روش خدمات رسانی به شهروندان ، استفاده از انرژی و صرفه جویی در منابع طبیعی. جوامعی که در حال بررسی و یا تصمیم به سرمایه گذاری در راه حل های نوآورانه هستند می توانند از کسانی که راه حل های خود را با موفقیت پیاده سازی کرده اند بیاموزند. با اتخاذ یک رویکرد برنامه ای ، شهرها می توانند سرمایه گذاری در فناوری را برای ایجاد جوامع کارآمدتر ، ایمن و پایدار بهینه کنند. “

مطلب مرتبط  استان هادراموت در یمن از بخش های بهداشت ، آموزش ، انرژی و آب سعودی پشتیبانی می کند

“ما مفتخریم که در این برنامه مشترک و ابتکاری شهر هوشمند شرکت می کنیم که از راه حل هوشمند روشنایی خیابان Itron و برنامه های اکوسیستم شریک استفاده می کند. از طریق این همکاری ، CPS Energy و شهر سن آنتونیو می تواند بازده ها را باز کند و پایه ای برای خدمات هوشمندانه شهر ایجاد کند ، در حالی که کیفیت زندگی را برای همه ساکنان بهبود می بخشد “. جان مارکولینی، معاون ارشد راه حل های شبکه در اترون.

نتایج آزمایشی خلبان روشنایی عمومی شش ماهه در تابستان سال 2021 ارزیابی خواهد شد. آموزه های آموخته شده به شکل گیری جاده اجرای در سراسر شهر کمک می کند و به عنوان اولین قدم در جهت اهداف شهر هوشمند سن آنتونیو.

درباره CPS Energy

CPS Energy بزرگترین خدمات عمومی ، توزیع کننده انرژی ، گاز طبیعی و برق در ایالات متحده است که در سال 1860 تاسیس شد. این خدمات ایمن ، قابل اعتماد و رقابتی به 860،934 مشتری برق و 358،495 مشتری گاز طبیعی در سال ارائه می دهد سان آنتونیو ، تگزاس، و در برخی مناطق از هفت شهرستان مجاور. صورتحساب انرژی ترکیبی مشتریان ما در مقایسه با 20 شهر بزرگ کشور در کمترین صورتحساب ها است. هنوز هم 8 میلیارد دلار درآمد برای شهر سن آنتونیو در هفت دهه پسندیدن شریک قابل اعتماد قوی در جامعه ، ما به طور مداوم بر ایجاد شغل ، توسعه اقتصادی و سرمایه گذاری آموزشی متمرکز هستیم. وفادار به فلسفه مردم اول ما ، ما توسط نیروی کار ماهر خود توانمند می شویم ، که تعهد آنها نسبت به جامعه با اقدامات داوطلبانه کارکنان ما اختصاص داده شده به شهر و برنامه های طراحی شده برای ایجاد ارزش برای مشتریان ما نشان داده می شود. CPS Energy در زمره خریداران عمده انرژی بادی در ایالات متحده است و اولین در تولید انرژی خورشیدی در ایالت تگزاس.

آرم – https://mma.prnewswire.com/media/528746/CPS_Energy_Logo.jpg

منبع CPS انرژی

لینک های مربوطه

www.cpsenergy.com

منبع CPS انرژی

پاسخی بگذارید