CPS Energy و VIA مشارکت گاز طبیعی تجدید پذیر را اعلام می کنند

CPS Energy و VIA مشارکت گاز طبیعی تجدید پذیر را اعلام می کنند

سن آنتونیو، 9 نوامبر 2020 / PRNewswire / – CPS Energy و VIA Metropolitan Transit جزئیات مربوط به یک همکاری جدید تأمین سوخت را تأمین می کنند که گاز طبیعی تجدید پذیر (GNR) ایجاد شده توسط Landfill Biogas را به ناوگان 500+ اتوبوس VIA تأمین می کند از سال 2021

در این اطلاعیه همکاری CPS Energy با تأمین کننده تحرک منطقه برای تأمین سوخت تجدید پذیر برای استفاده در ناوگان خود که با گاز طبیعی فشرده (CNG) کار می کند ، برجسته شده است. VIA دارای مجموعه ناوگان فعال متنوعی است که متشکل از 502 دستگاه اتوبوس CNG است و از برخی وسایل نقلیه هیبریدی دیزلی-برقی ، برقی ، دیزلی و پروپانی استفاده می کند. تبدیل VIA به ناوگان CNG در سال 2017 آغاز شد و برای کاهش انتشار NOx در اتوبوس های دیزلی طراحی شده است که 97٪ جایگزین آنها می شود. این مشارکت انحصاری با تهیه یک محصول منفی کم کربن برای وسایل نقلیه خود از تلاش های VIA در قبال مسئولیت زیست محیطی پشتیبانی می کند.

“CPS Energy در سطح جهانی فکر می کند و محلی عمل می کند تا راه حل های ابتکاری برای جامعه ما به ارمغان بیاورد. ما از این تلاش طولانی مدت با شرکت حمل و نقل عمومی هیجان زده هستیم. سن آنتونیو“، گفت پائولا گلد-ویلیامز، رئیس و مدیر عامل شرکت CPS انرژی. “VIA در بسیاری از ابتکارات جامعه ما رهبر و شریک بزرگی بوده است. اکنون CPS Energy و VIA هر دو با هم این گام مهم را برای بهبود محیط. مهم این است که GNR ، یک فناوری جدید به کاهش رد پای کربن کمک می کند سن آنتونیو. برای CPS Energy ، این یکی دیگر از م ofلفه های استراتژی خلاقانه ما است مسیر انعطاف پذیرYE، که به منظور استفاده از فرصتهای ظهور مدیریت محیط زیست ، با حفظ توان مالی فاکتورهای مشتری و قابلیت اطمینان خدمات ما “.

مطلب مرتبط  Trust Oil North Europe درآمد خالص برای سه ماهه دوم مالی 2020 را اعلام کرد

متان یک محصول جانبی طبیعی از فرآیند تجزیه محل دفن زباله است که بدون مداخله در هوا آزاد می شود. متناوباً ، GNR از چنین متانی برای ایجاد بیومتان زیست محیطی پایدار و تجدیدپذیر استفاده می کند. GNR می تواند مخلوط شود و با گاز طبیعی سنتی قابل تعویض است. گاز طبیعی به روز شده به صورت معمول از طریق خطوط گاز موجود از توزیع می شود سن آنتونیو.

هنگامی که به عنوان سوخت خودرو استفاده می شود ، GNR یک مزیت قابل توجه برای محیط زیست فراهم می کند: کاهش 85 درصدی انتشار CO2 نسبت به سوخت دیزل. توزیع و استفاده از CNG از هدف CPS Energy و VIA برای کاهش انتشار و حفظ محیط زیست پشتیبانی می کند و باید در پاییز سال آینده در اختیار ناوگان CNG VIA قرار گیرد.

وی گفت: “این مرحله بعدی طبیعی در ادامه همکاری ما با CPS Energy است تا آینده ای پاک تر و” سبزتر “را با استفاده از انرژی های تجدیدپذیر فراهم کنیم.” جفری سی آرندت، رئیس و مدیر عامل VIA. “افزودن فناوری سوخت GNR بخشی از تعهد مداوم VIA برای ارائه گزینه های حمل و نقل پایدار است که حفظ می شود سن آنتونیو در حال حرکت”.

مطلب مرتبط  بانک مرکزی آمریکا انرژی دوک را گسترش می دهد تا تعهد انرژی تجدید پذیر را گسترش دهد

VIA بزرگترین ایستگاه تأمین CNG کشور را برای تأمین سوخت ناوگان خود با CNG اداره می کند. با گسترش همکاری VIA و CPS Energy ، سوخت اضافی GNR شامل استفاده از زیرساخت های موجود خواهد بود.

EDL ، یک تولید کننده جهانی انرژی پراکنده و توزیع شده در استرالیا، مرکز تولید GNR را در سال طراحی ، ساخت ، مالکیت و بهره برداری خواهد کرد گفتگو ، تگزاس. GNR به سیستم گاز طبیعی CPS Energy تزریق خواهد شد. پیش بینی می شود ساخت تأسیسات جدید در اواخر سال جاری آغاز شود و برنامه ریزی برای اتمام آن در پاییز 2021 انجام شود.

در سطح جهان ، تغییر در کاهش انتشار و حفظ محیط زیست در اولویت است. CPS Energy به نوبه خود آماده است تا منابع قابل اعتماد سوخت وسایل نقلیه خود را در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

درباره CPS Energy

CPS Energy ، در سال 1860 تاسیس شد ، بزرگترین شرکت برق ، گاز طبیعی و برق کشور است. این یک سرویس ایمن ، مطمئن و با قیمت رقابتی به 860،934 مشتری برق و 358،495 مشتری گاز طبیعی در داخل ارائه می دهد سن آنتونیو و بخشهایی از هفت شهرستان مجاور. صورتحساب های ترکیبی مشتریان ما از کمترین هزینه ها در بین 20 شهر بزرگ کشور است ، به علاوه 8 میلیارد دلار درآمد برای شهر سن آنتونیو برای بیش از هفت دهه چگونه ما به طور مداوم بر ایجاد شغل ، توسعه اقتصادی و سرمایه گذاری در آموزش و پرورش تمرکز می کنیم. طبق فلسفه People First ما (اولویت مردم) ، ما برنامه هایی را برای ارزش افزودن به مشتریان خود اجرا می کنیم و نیروی کار واجد شرایطی داریم که تعهد آنها نسبت به جامعه در کار داوطلبانه کارمندان ما که به دنبال بازگرداندن به شهر ما هستند ، منعکس می شود. . CPS Energy یکی از شرکتهای اصلی خرید انرژی بادی در کشور و مهمترین تولید انرژی خورشیدی در ایران است تگزاس.

درباره VIA Metropolitan Transit

مطلب مرتبط  شرکت چینی CECEP انرژی خورشیدی (ZhenJiang) در حال کشف مدل های جدید برای فروش ماژول ها در خارج از کشور است

VIA گزینه های حمل و نقل ایمن و مطمئنی را ارائه می دهد که سالانه در اختیار میلیون ها مسافر قرار دارد. VIA به 14 شهر عضو و مناطق بدون ادغام شهرستان خدمت می کند بکسار، هفت روز در هفته در 92 مسیر و گزینه های تحرک درخواستی که جامعه ما را به هم متصل می کند ، موجب تقویت نشاط اقتصادی و بهبود کیفیت زندگی در سراسر منطقه ما می شود. در سال 2019 ، VIA نزدیک به 37 میلیون سفر در سال فراهم کرده است سن آنتونیو و شهرستان از بکسار، و به ارائه خدمات ضروری در یک محیط امن ادامه می دهد. برای اطلاعات بیشتر به VIAinfo.net مراجعه کنید. ما را در فیس بوک ، توییتر و اینستاگرام دنبال کنید.

آرم – https://mma.prnewswire.com/media/528746/CPS_Energy_Logo.jpg

تماس با: CPS Energy Media با شماره های 210-353-2344 تماس بگیرید و یا از طریق تلفن رایگان: 833-331-6397

منبع CPS انرژی

لینک های مربوطه

www.cpsenergy.com

منبع CPS انرژی

پاسخی بگذارید