CPS Energy گزارش پایداری 2019 را راه اندازی کرد

CPS Energy گزارش پایداری 2019 را راه اندازی کرد

گزارش کامل پایداری را می توان در اینجا یافت.

“در CPS Energy ، تیم با استعداد ما متشکل از بیش از 3،100 کارمند فداکار ، برای ارائه خدمات انرژی سخت کوشانه کار می کنند در دسترس، قابل اعتماد، ارتجاعی، محافظ، بیمه و بیشتر و بیشتر مسئول محیط زیست، “گفت پائولا گلد-ویلیامز، رئیس و مدیر عامل شرکت CPS انرژی. “برای دهه ها ، ما در یک سفر با دقت مورد توجه قرار گرفته ایم تا بتوانیم در محیط زیست و جامعه خود پیشرفت کنیم. استراتژی ما مسیر انعطاف پذیرSM، که شامل تعهد در کاهش 80 درصد انتشار خالص کربن تا سال 2040 است ، نشان دهنده تعادلی است که برای دستیابی به منابع بیشتری از انرژی های تجدید پذیر و فن آوری های جدید ، ضمن خدمت قابل اعتماد به مشتریان خود ، اکنون و در آینده ، باید به دست آوریم. علاوه بر این ، ما هم اکنون در تلاش هستیم تا در سال 2050 ، در حمایت از کربن خنثی سازی کامل داشته باشیم طرح برنامه اقدام و سازگاری اقلیم (CAAP) شهر سن آنتونیو، تأیید شده توسط هیئت امنای ما در تاریخ 26 آگوست 2019 “.

درک اهمیت تنوع در همه جبهه ها – که شامل آزمایش با راه حل های جدید انرژی ، پذیرش فرصت های زیست محیطی بیشتر و اطمینان از کنجکاو و انعطاف پذیر بودن تیم شما است – CPS Energy از این واقعیت که 60٪ از کارمندان خود افتخار می کند ، افتخار می کند رهبران اصلی زنان ، سیاه پوستان و اقوام مختلف هستند. علاوه بر این ، 3100 عضو با استعداد تیم CPS Energy هر روز سخت کار می کنند سان آنتونیو ، تگزاس، هفتمین شهر بزرگ ایالات متحده ، که در هر زمان ممکن برای بهبود محیط زیست همکاری می کند.

مطلب مرتبط  Grainger 1.7 میلیون جلد صورت به کودکان برای حمایت از مدارس دولتی شیکاگو در سال تحصیلی 2020/2021 اهدا می کند

گزارش پایداری جدید آن ، دستاوردهای مختلف این شرکت را در طی یک سفر 20 ساله برجسته می کند که پیشرفت آنها با سرعت بالایی شتاب می گیرد. دستاوردهای اصلی آن به شرح زیر است:

  • کاهش دی اکسید کربن (CO2) – شدت کربن از سال 1980 روند نزولی داشته است. با ترکیبی از منابع گازی ، ذغالی ، بادی ، خورشیدی و هسته ای به طور فزاینده متنوع ، و همچنین تعهدات مبتنی بر ارزش برای بهره وری و صرفه جویی در انرژی مشتری ، انرژی CPS میزان انتشار آن را کاهش داد شرکت2 از 2000 پوند در هر مگاوات در ساعت تولید تا 827. این بهبود با وجود تولید کل چهار برابر امتیاز دهنده از 1980 تا 2019 برای تغذیه یک جامعه اقتصادی قوی و در حال رشد اتفاق افتاد.
  • کاهش اکسیدهای نیتروژن – اجرای کنترل های انتشار NOx در نیروگاه ها ، از جمله مشعل های کم NOx ، هوای منفرد جداگانه (SOFA) و راکتورهای کاتالیزوری انتخابی (SCR) ، علاوه بر بسته شدن دو واحد قدیمی زغال سنگ (JT Deely) ، CPS انرژی از سال 1997 میزان انتشار NOx را 78٪ کاهش داده است.
  • کاهش دی اکسید گوگرد (SO2)CPS Energy باعث کاهش SO می شود2 از سال 1997 تاکنون 97٪ دو واحد قدیمی زغال سنگ آن در اواخر سال 2018 بسته شد. علاوه بر این ، واحدهای ذغال سنگ باقیمانده و جدیدتر آن در کارخانه صنوبر دارای تصفیه کننده های دی اکسید گوگرد بسیار کارآمد هستند.
  • کاهش ذرات معلق (PM) و جیوه (Hg) – بیشترین افت در تولید گازهای گلخانه ای در سال 2007 و 2008 بود ، که قدیمی ترین فناوری کنترل رسوب گیر دیلی با سیستم های موثرتر حذف ذرات با فیلترهای کیسه ای جایگزین شد. هر دو واحد صنوبر با این سیستم های فیلتر کیسه ای م effectiveثر ساخته شده اند که توانایی حذف بیش از 99٪ PM را دارند.
  • مصرف آب را کاهش دهید – CPS Energy در دهه 1960 دریاچه های Braunig و Calaveras را برای خنک سازی گیاهان ما ساخت. این دریاچه ها که به خوبی حفظ می شوند ، به مکان های تفریحی جامعه تبدیل شده اند. هنگام استفاده از فاضلاب تصفیه شده ، CCPS Energy سالانه حدود 11 میلیارد گالن آب آشامیدنی صرفه جویی می کند.
  • کاهش ضایعات – هر ساله ، بیشتر مواد زائد خود را بازیافت می کنیم ، به جای اینکه آنها را در محل دفن زباله دفع کنیم. از 2018 تا 2019 ، ما ارسال 16000 تن زباله را به محل دفن زباله متوقف كردیم.
  • طرح صرفه جویی در انرژی برای فردا (مرحله) – هدف STEP صرفه جویی در مصرف 771 مگاوات (مگاوات) ، معادل یک نیروگاه بزرگ برق ، از سال 2009 تا 2020 ، از طریق برنامه های مختلف صرفه جویی در مصرف انرژی و مسکونی بود. CPS انرژی با مشارکت مشتریان خود از این هدف فراتر رفت و کاهش 845 مگاواتی تقاضای انباشته ، یک سال زودتر و بدون بدهی افزایشی یا هزینه های سرمایه ای به مدت 13 سال.
مطلب مرتبط  بازار روان کننده ها تا سال 2025 ارزش 182.6 میلیارد دلار را دارند

مطابق با آن است مسیر انعطاف پذیر ، CPS Energy در پایان سال 2020 درخواست پیشنهاد (RFP) را برای آن آغاز می کند فلکسبسته قدرتSM. این سیستم به دنبال افزودن 900 مگاوات انرژی خورشیدی ، 50 مگاوات ذخیره باتری و 500 مگاوات ظرفیت پشتیبان اضافی خواهد بود که به شما کمک می کند تا دوره هایی را که پارک های خورشیدی انرژی تولید نمی کنند (به عنوان مثال در هنگام هوای بد شبانه) ، وقفه های فنی و غیره). این شرکت همچنین به دنبال راه حل برای فلکسگامSM، تکرار بعدی برنامه های صرفه جویی و صرفه جویی در مصرف انرژی برای کمک به رفع نیازهای متغیر مشتری.

مطلب مرتبط  دیوان عالی دادگستری انگلیس به Celgard حكم موقت اعطا كرد و مانع از وارد شدن جداكننده های باتری به انگلستان به ارشد شد

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انرژی CPS ، گزارش سالانه 2019-2020 را نیز بخوانید.

درباره CPS Energy
CPS Energy در سال 1860 تاسیس شد و بزرگترین خدمات عمومی در ایالات متحده است که انرژی ، گاز طبیعی و برق را توزیع می کند. این سرویس به 860،934 مشتری برق و 358،495 مشتری گاز طبیعی در ایالات متحده خدمات ایمن ، قابل اعتماد و رقابتی ارائه می دهد سان آنتونیو ، تگزاس، و در بخشهایی از هفت شهرستان مجاور. صورتحساب انرژی ترکیبی مشتریان ما در میان کمترین 20 شهر بزرگ کشور است که در عین حال 8 میلیارد دلار درآمد برای شهر سن آنتونیو برای بیش از هفت دهه مانند شریک قابل اعتماد قوی در جامعه ، ما به طور مداوم بر ایجاد شغل ، توسعه اقتصادی و سرمایه گذاری آموزشی متمرکز هستیم. وفادار به فلسفه ما مردم اول (ابتدا مردم) ، ما توسط نیروی کار ماهر خود آموزش می بینیم ، که تعهد آنها نسبت به جامعه با فعالیت های داوطلبانه کارمندان ما که به نفع شهر انجام می شوند و برنامه هایی با هدف و ارزش افزوده به مشتریان ما نشان داده می شود. CPS Energy یکی از خریداران اصلی انرژی بادی در ایالات متحده آمریکا است و اولین فرد در تولید انرژی خورشیدی در ایالت تگزاس.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1281738/CPS_Energy_ESR_2019_blog_image.jpg

آرم – https://mma.prnewswire.com/media/528746/CPS_Energy_Logo.jpg

منبع CPS انرژی

لینک های مربوطه

http://www.cpsenergy.com

منبع CPS انرژی

پاسخی بگذارید