Crescent Point 2020 AGM را به عنوان نشست مجازی اعلام می کند

Crescent Point 2020 AGM را به عنوان نشست مجازی اعلام می کند

کالری، 21 آوریل 2020 / PRNewswire / – Crescent Point Energy Corp. (“نقطه هلال” یا “شرکت”) (TSX وNYSE: CPG) هم اکنون نشست سالانه و ویژه سهامداران خود (“AGM”) را صرفاً به وسیله مجازی برگزار می کند.

AGM در تاریخ و زمان مشخص شده در ابتدا برگزار می شود 14 مه 2020 در 10:00 صبح. MTاما اکنون از طریق پخش زنده صوتی انجام می شود. زمان بندی و روند رای گیری توسط پراکسی بدون تغییر باقی می ماند و در بخشنامه اطلاعات یا اطلاعیه AGM که قبلاً برای سهامداران ارسال شده بود ، به تفصیل شرح داده می شود. به سهامداران یادآوری می شود که فرم های پروکسی کامل تکمیل می شود حداکثر پس از دریافت 10:00 صبح. MT بر 12 مه 2020.

Crescent Point با توجه به بحران فعلی بهداشت عمومی در نتیجه بیماری همه گیر COVID-19 و سفارش دستورالعمل آلبرتا مدیر ارشد پزشکی بهداشت ممنوعیت تجمعات داخل خانه در بیش از 15 نفر و نیاز به حداقل فاصله اجتماعی. هیئت مدیره و مدیریت بر این باورند که یک AGM مجازی خطرات سلامتی و ایمنی را برای جامعه ، سهامداران ، کارمندان و سایر ذینفعان کاهش می دهد.

مطلب مرتبط  دفاتر حقوقی فرانک آر. کروز تشکیل پرونده کلاس اوراق بهادار را به نام سرمایه گذاران شرکت Peabody Energy (BTU) اعلام کردند

از آنجا که انتخاب کرسنت پوینت برای نگهداری AGM صرفاً از طریق مجازی ، مبتنی بر بحران بهداشت فعلی است ، این شرکت انتظار دارد جلسات سالانه 2021 سهامداران خود را به روش معمول خود ، از طریق جلسه حضوری برگزار کند.

سهامداران ثبت نام شده و وکلای دادگستری منصوب شده می توانند در AGM شرکت کنند ، سؤال کنند و رأی دهند ، همه در زمان واقعی بصورت آنلاین در https://web.lumiagm.com/220957268 با وارد کردن شماره کنترل 15 رقمی ارائه شده در مطالب جلسه آنها ، و رمز عبور “crescent2020” (حساس مورد). سهامداران غیر ثبت شده (سودمند) (سهامدار بودن که سهام مشترک خود را از طریق یک کارگزار ، نمایندگی سرمایه گذاری ، بانک ، شرکت اعتماد ، متولی ، نامزد یا واسطه دیگر) در اختیار دارند. که به درستی خود را به عنوان وکیل معرفی نکرده اند می توانند در AGM شرکت کنند. پیوند فوق به عنوان مهمان وجود دارد ، اما در جلسه نمی توانید رأی دهید یا از آنها سؤال کنید. Crescent Point به سهامداران توصیه می کند حداقل 10 دقیقه قبل از زمان شروع جلسه مجازی ، برای اطمینان از اتصال ، وارد پخش وب شوند.

مطلب مرتبط  نخستین نیروگاه سیکل ترکیبی شانگهای الکتریک (CCPP) بنگلادش بصورت آنلاین آغاز می شود

اکثریت سهامداران قبل از جلسه سالانه با استفاده از مجاری مختلف رای گیری که در دسترس شرکت است ، از طریق مجری رای گیری رأی می دهند ، همه این موارد در دسترس خواهد بود. ما سهامداران را ترغیب می كنیم كه از قبل با رای دادن به رای گیری خود ادامه دهند.

جزئیات کامل در مورد نحوه رأی دادن ، تغییر یا ابطال رأی ، انتصاب یک وکیل دهنده ، حضور در AGM مجازی ، سؤال پرسیدن و سایر موارد مربوط به پروکسی عمومی در بخشنامه اطلاعات مربوط به تاریخ موجود است. 2 آوریل 2020 و راهنمای کاربر مجازی AGM موجود در وب سایت شرکت و سیستم تجزیه و تحلیل اسناد الکترونیکی و وب سایت بازیابی.

مطلب مرتبط  گزارش بازار جهانی کنتور برق هوشمند هوشمند 2020 شامل پروفایل بازیگران پیشرو Itron ، Landis + Gyr ، Jiangsu Linyang ، Wasion ، Aclara Technologies ، اشنایدر ، زیمنس ، هانیول و Iskraemeco

برای اطلاعات بیشتر در مورد انرژی برجسته ، لطفاً تماس بگیرید:

برد بورگارد، معاون ارشد رئیس جمهور ، برنامه ریزی شرکت و بازار سرمایه ، یا
Shant Madian، معاون رئیس جمهور ، روابط سرمایه گذار و ارتباطات شرکت
تلفن: (403) 693-0020 بدون تلفن (ایالات متحده و کانادا): 888-693-0020 نمابر: (403) 693-0070
آدرس: Crescent Point Energy Corp. Suite 2000، 585 – خیابان 8th S.W. Calgary AB T2P 1G1
www.crescentpointenergy.com

سهام Crescent Point در بورس اوراق بهادار تورنتو و بورس نیویورک تحت نماد CPG معامله می شود.

منبع انرژی هلال نقطه انرژی

لینک های مربوطه

http://www.crescentpointenergy.com

پاسخی بگذارید