CRU: چشم انداز چند کالا

CRU: چشم انداز چند کالا

لندن، 25 مه سال 2020 / PRNewswire / – بیش از Q1 2020 ، COVID-19 از یک تهدید ظهور برای یک واقعیت تحول گرا با اثرات بالقوه طولانی مدت بر رشد اقتصادی ایجاد شده است. همه خوشبینی ها برای بازارهای کالا در آغاز سال به سرعت با خاموش شدن کوروی ویروس در بازار خاموش شد. ووهان ، چین. قیمتها توسط اصول وخیم بازار که در نتیجه عقب ماندگی های اعمال شده توسط دولت در اقتصادهای بزرگ جهانی است ، کاهش یافته است. هم میزان عرضه و هم تقاضا در سطح صفحه کاهش یافته است ، اما تقاضا بیشتر شده است و برای بهبودی کندتر خواهد بود. بیشتر کالاها از اینجا سقوط می کنند. هزينه عميق انساني به همه گيري وجود داشته است و عواقب اقتصادي پاسخ دولت ها به تازگي شروع شده است.

چین اولین انقباض ناخالص داخلی در سه ماهه است

چین نرخ رشد تولید ناخالص داخلی -6.8 y در سال در Q1 2020 و -9.8 q q / q را منتشر کرد. این نخستین رقم رشد منفی از زمان آغاز اصلاحات اقتصادی است که توسط آن آغاز شده است دنگ شیائوپینگ در سال 1978. با توجه به محاصره اقتصادی که تقریباً دو ماه در اقتصاد فروکش کرده بود ، این تعداد تعجب آور نیست. چین نرخ رشد از اهمیت ویژه ای برای بازارهای کالا برخوردار است زیرا اقتصاد آن تقریباً نیمی از مصرف و تولید جهانی کالا را به خود اختصاص داده است. علاوه بر این ، با توجه به بسیاری از اقتصادها در سراسر جهان ، ما به دنبال آن هستیم چین برای سنجش هزینه اقتصادی مهار COVID-19. پیامدهای اقتصادی قابل توجه خواهد بود.

ماه های بسته شدن ، تولید ناخالص داخلی را کاهش می دهد

در آغاز ماه مه ، بسیاری از اقتصادها شروع به برداشتن قفل ها یا حداقل بحث در مورد راهبردهای خروج كردند ، با توجه به اینكه ما به وضعیت عادی جدیدی وارد می شویم. CRU در حال ارزیابی اثرات اقتصادی کامل در مورد تثبیت بخشیدن به اقتصاد جهانی است. با استفاده از تخمین های از دست دادن بازده براساس بخش ، یک ماه از کمبود قفل سطح تولید ناخالص داخلی سالانه را 2-3٪ کاهش می دهد. CRU اکنون در سال 2020 با رشد در منطقه یورو و ركود جهانی پیش بینی می كند ایالات متحده آمریکا تبدیل منفی ، و چین رنج “فرود سخت” ، با چین رشد اقتصادی فقط 1.6 درصد کاهش می یابد.

داستان کامل را بخوانید:
https://www.crugroup.com/ognledge-and-insights/spotlights/2020/multi-commodity-outlook/

درباره CRU بیشتر بخوانید: http://bit.ly/About_CRU

درباره CRU

CRU از طریق تجزیه و تحلیل بازار ، ارزیابی قیمت ها ، مشاوره و رویدادها ، هوش تجاری بی نظیر در مورد فلزات جهانی ، صنایع معدنی و کود را ارائه می دهد.

از آنجا که بنیاد ما توسط رابرت پرلمن در سال 1969 ، ما به طور مداوم روی تحقیقات اولیه و روشهای قوی سرمایه گذاری کرده ایم و تیمهای خبره را در مکانهای کلیدی در سراسر جهان ، از جمله در بازارهای سخت دستی مانند چین.

CRU بیش از 280 متخصص دارد و بیش از 11 دفتر در سراسر جهان دارد اروپا، آمریکا ، چین، آسیا و استرالیا – دفتر ما در پکن در سال 2004 افتتاح شد سنگاپور در سال 2018

هنگام مواجهه با تصمیمات مهم تجاری ، می توانید به دانش دست اول ما اعتماد کنید تا دید کاملی از بازار کالاها به شما ارائه دهد. و می توانید برای داشتن تصویر کامل و یک پاسخ شخصی ، مستقیماً با کارشناسان ما درگیر شوید.

CRU – به اندازه کافی بزرگ برای ارائه خدمات با کیفیت بالا ، به اندازه کافی کوچک برای مراقبت از همه مشتریان.

CRU منبع

مطلب مرتبط  KBR ، Inc برای برگزاری اولین کنفرانس درآمد سه ماهه 2020 است

پاسخی بگذارید