CSI Compressco LP توزیع و برنامه سه ماهه اعلامیه کنفرانس انتشار درآمد و سه ماهه سوم 2020 و پخش وب را اعلام می کند

CSI Compressco LP توزیع و برنامه سه ماهه اعلامیه کنفرانس انتشار درآمد و سه ماهه سوم 2020 و پخش وب را اعلام می کند

وودلندز ، تگزاس، 20 اکتبر 2020 / PRNewswire / – CSI Compressco LP (“CSI Compressco”) (NASDAQ: CCLP) امروز اعلام کرد که هیئت مدیره شریک عمومی خود توزیع نقدی مربوط به سه ماهه پایان یافته را اعلام کرده است 30 سپتامبر 2020 از 0.01 دلار به ازای واحد مشترک برجسته ، یا 0.04 دلار به ازای هر واحد مشترک برجسته به صورت سالانه. این توزیع نقدی پرداخت می شود 13 نوامبر 2020 به همه دارندگان مشترک ثبت از زمان بستن تجارت در 1 نوامبر 2020.

CSI Compressco پیش از افتتاح بازار انتظار دارد نتایج سه ماهه سوم سال 2020 خود را منتشر کند دوشنبه ، 2 نوامبر، 2020. پس از انتشار ، CSI Compressco میزبان یک کنفرانس در 9:30 صبح به وقت شرقی برای بحث در مورد نتایج CSI Compressco از طریق شماره تلفن 1-866-374-8397 رایگان از شما دعوت می کند تا به کنفرانس تلفنی گوش فرا دهید. تماس کنفرانسی همچنین از طریق پخش زنده صوتی وب در دسترس خواهد بود و ممکن است از طریق وب سایت CSI Compressco به آدرس www.csicompressco.com قابل دسترسی باشد. انتشار اخبار قبل از کنفرانس در وب سایت CSI Compressco در دسترس خواهد بود. پخش صوتی مکالمه کنفرانسی به شماره 1-147-344-7529 به شماره کنفرانس 10148820 به مدت یک هفته پس از کنفرانس کنفرانسی در دسترس خواهد بود و پخش اینترنتی بایگانی شده از طریق وب سایت CSI Compressco به مدت سی روز پس از مکالمه کنفرانس در دسترس خواهد بود.

مطلب مرتبط  شرکت اورانیوم سلطنتی با ابراز تاسف از اعلام تصویب لیدی باربارا قاضی

درباره CSI Compressco

CSI Compressco ارائه دهنده خدمات و تجهیزات فشرده سازی برای تولید گاز طبیعی و روغن ، جمع آوری ، بالابر مصنوعی ، انتقال ، پردازش و ذخیره سازی آن است. تجارت فشرده سازی و خدمات مرتبط CSI Compressco شامل ناوگان متشکل از بیش از 4900 بسته کمپرسور است که با استفاده از طیف کاملی از موتورهای کم ، متوسط ​​و اسب بخار ، تقریباً 1.17 میلیون اسب بخار قدرت ارائه می دهند. CSI Compressco همچنین خدمات مانیتورینگ و جداسازی خودکار شن و ماسه را همراه با فشرده سازی و خدمات مربوط به آن در بازارهای خاص آمریکای لاتین ارائه می دهد. تجارت پس از فروش CSI Compressco خدمات پیکربندی و نگهداری بسته کمپرسور را ارائه می دهد. مشتریان CSI Compressco پایگاه گسترده ای از اکتشاف و تولید گاز طبیعی و نفت ، جریان میانه ، انتقال و ذخیره سازی شرکت های فعال در بسیاری از مناطق تولید کننده خشکی از ایالات متحده، و همچنین در تعدادی از کشورهای خارجی ، از جمله مکزیک، کانادا و آرژانتین. CSI Compressco توسط CSI Compressco GP Inc اداره می شود ، كه یك شركت تابعه غیر مستقیم و كاملاً متعلق به TETRA Technologies، Inc است (NYSE: TTI). این خبر منتشر شده به عنوان اخطار واجد شرایط برای نامزدها مطابق با مقررات خزانه داری بخش 1.1446-4 پیش بینی شده است. (ب) (4) و (د) توزیع CSI Compressco به سرمایه گذاران خارجی مشمول احتکار مالیات فدرال با بالاترین نرخ موثر مالیات موثر است. با نامزدها به عنوان عوامل بازدارنده مسئول توزیع توزیع دریافتی توسط آنها از طرف سرمایه گذاران خارجی رفتار می شود.

مطلب مرتبط  برنامه های واگن پترولیوم اولین فراخوان کنفرانس سه ماهه 2020 برای 11 مه 2020

SOURCE CSI Compressco LP

SOURCE CSI Compressco LP

لینک های مربوطه

http://www.compressco.com

پاسخی بگذارید